Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. marianast

    marianast Well-Known Member

    The man in the high castle. Нічо так. Схожий на 11.22.63, але якийсь менш продуманий, не все в ньому сходиться. Але дивитись однозначно варто. Антиутопія, нацисти з японцями перемогли в другій світовій і розділили світ на свій лад зі своїми порядками. Американці розділені між двома загарбниками, нижча раса, з обмеженими правами і можливостями.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Я зараз дивлюся This is us Це ми (TV Series 2016– ) - IMDb дуже мені подобається. Такий легкий серіал. Десь - комедія, а місцями навіть на сльозу пробває.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    дивлюсь Doctor Who, підсіла. На Нетфліксі правда тільки з 5 сезону.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    • Подобається Подобається x 2
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дивлюсь: Wisdom of the Crowd (TV Series 2017– ) - IMDb-примітивно, дратує акторський склад, переграють з емоціями.
    Подивилась:
    Gunpowder (TV Mini-Series 2017– ) - IMDb-можна би було дивитись, але це мікросеріал, всього 3 серії.
    Мисливець на розум (TV Series 2017– ) - IMDb- події розвиваються швидко, актори приємні, виглядає пристойно. На жаль, є лише один сезон і він швидко "пішов" мені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. MashMash

    MashMash New Member

    я люблю щось легке і веселе, типу "Друзі", "Как я встретил вашу маму", "Теория большого взрыва"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    не пішов мені чогось. ледь дві серії подужала.
    В мене тепер якась серіальна пауза. Вже який тиждень не дивлюсь. Перейшла на фільми)))
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    вийшли 3 серії "Дитинства Шелдона". Пояснювати про що цей серіал нема сенсу, і так все зрозуміло. Озвучка від куражбобмбей.

    З серіалів останній був "Велика маленька брехня". Дуже класний.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Дивилась, мені дуже сподобався.
    Зараз переглядаю для розслабону за наводкою Рудого:girl_haha: "Юна" Younger (TV Series 2015– ) - IMDb , режисер Даррен Старр. Серії по 20 мінут, троха вульгарно, але легко і ненапряжно. Ну, і поржати можна.
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    Дякую. Зайшов. Легкий, смішний, серії по 20 хв, на жодні роздуми не наштовхує - то шо тре)
     
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Peaky Blinders (TV Series 2013– ) - IMDb
    Є дві серії четвертого сезону. Я вже забула, що в попередніх було, стільки там запльотів) І не можу згадати хто мама сина Томмі і де вона поділась)
    Але люблю однозначно той серіал. Якось там все красиво, такий собі бірмінгемський гламур) Навіть сцени з кров’якою якісь не природньо естетичні)
     
    Останнє редагування: 29 Листопад 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я також вже все забула), але пригадаю собі і спробую дивитись далі. Дякую.
    А я пробую: Каратель (TV Series 2017– ) - IMDb, наразі подобається. Люблю актора, який виконує головну роль.
     
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Хвалили серіал "Тест на беременность", якщо любите про акушерство, лікарів. Багатьом він сподобався, кажуть гарно знятий, емоційний доволі.
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    На минулих вихідних подивилась серіал «Гарний лікар». Одразу мені «Доктор Хаус» нагадався. Але тут головний герой - хлопчина-аутист, який прийшов в команду хірургом.
    --- дописи об"єднано, 8 Грудень 2017 ---
    Ще - «Зоряний шлях. Діскавері» - продовження «Зоряних воєн». Не додивилась, заснула:girl_crazy:
     
  17. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    На днях закінчила дивитися серіал "Вбивство". Сюжет про те, як вже в знаної і досвідченої жінки- детектива помаленьку ламається схема життя, плюс, їй в напарники дали молодого ще не надто досвідченого напарника-наркомана, який лишень нещодавно остепенився.
    В неї було все , кохана людина, з якою вона мала одружитися, син, майбутні щасливі плани, але все в одну мить змінилося, буквально за день до вильоту , управління їй дало справу про жорстоке вбивство молодої 16-річної дівчини, яку заживо втопили в машині.
    Сюжет затягнув одразу .

    Два сезони, дівочки, ДВА сезони! я до останньої серії не знала, хто вбивця ...

    Кожна серія давала нам якогось нового претендента на цю роль і одразу ж в наступній серії це якимось чином спростовували... Було задіяно багато персонажів, які якимось чином були дотичні до жертви ... Спочатку нам просто показували інших героїв, а потім вилазив їхній зв'язок із жертвою.
    Паралельно показувалося, як після цієї трагедії живеться батькам вбитої дівчинки. Як руйнується їхнє життя, як важко мамі і батькові . і як страждають їхні ще малі 6 і 8 річні синочки.
    В цьому серіалі немає нічого смішного, доброго чи веселого. Серйозний сюжет з прекрасною грою акторів.
    Чесно, все було так цікаво складено і продумано , що я навіть і уявити собі не могла, чим то все закінчиться . А воно так закінчилося ...!!!! Що я в шоці .

    Добре, що серіал вже давно вийшов, всі серії є в перекладі. Ми з чоловіком за два дні подивилися два сезони. Це 26 серій, тобто, 13 серій на сезон.
    Ті два дні пролетіли , наче декілька годин.
    Є ще 3 сезон (розслідують справу про серійного маніяка, за якого , як згодом виявилося, головна героїня , декілька раз згадувала в 1 і 2 сезонах) і ще є 4 сезон (там всього лиш 6 серій).
    Серіал дуже сподобався . це не легке таке собі розважальне на ніч кінце. Ні, даний серіал потребує уваги і зосередженості...

    Кому таке подобається, можете приступати до перегляду.





    Серіал "Крах" або "Падение" - з самого початку ми знаємо, хто головний антагоніст серіалу. Тут ми спостерігаємо, як він став тим, ким він є, як він розвивається, і дальше вбиває. Як росте його жага і тяга до цього. Як ламається його життя, розвалюється сім'я, страждає дружина...
    І одночасно, ми бачимо, як його намагається знайти і упіймати супер-інтендант поліції, яку задля цього і визвали. (В неї теж складне життя )...

    Теж цікавий серіал , і головне, всі серії вже давно перекладені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Це два серіали одного продюсера Девіда Шора ))) тому вони чимось схожі.
    Але реально "Хороший лікар" недотягує до рівня Хауса.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Дівчата, а що там з мільярдами? То ще буде? Лишилася мені остання серія другого сезону )))
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Хто там дивився "оранжевий - хіт сезону"? як вам останній сезон, до 6-го ще довго чекати.
     
    • Смішно Смішно x 1