Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

  3. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Дякую! Теж передивилася вже все, що знайшла. Чекаю продовження.

    Надіслано від мого Lenovo A5000, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Leditanya я бачила. Перший сезон повністю, другий в процесі. Раджу однозначно, при умові, що любите фільми з такою атмосферою(скандинавська розміреність). Вбивство і Міст бачили? Оригінали... Якщо сподобались, то і це приймете.
     
  6. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @Dominika бачила. Значить буду дивитися.
     
  7. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Почала дивитися Телефоністки. Іспанський. Поки що на 2 серії, але вже подобається
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Трохи є щось від Викличте акушерку та Велика маленька брехня.
    Раджу до перегляду.
     
  9. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Із задоволенням з малими дивилися і вже передивлялися серіалчик "Молодий Шелдон". То про дитинство головного героя серіалу "Теорія великого вибуху". Поки 9 серій. Чекаємо продовження.
    Ще "Столик у кутку" мені сподобався. Так ненапряжно подивилася.
     
    Останнє редагування: 2 Січень 2018
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 5
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата-серіальниці, що там у вас? Бо щось тиша в темі. І у мене тиша. Ото хіба "Неймовірна місіс Мейзл" дивлюсь зрідка. А у вас що? Що дивитесь, що чекаєте?
     
  12. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    "Чужестранка "- якщо чесно, то я книги читала , тобто , в загальному, сюжет і так знаю, і чим то все мало б закінчитися , але... Це ж серіал , тут , загалом нарис сюжету взяли з книги, все решта , це фантазія продюсерів. Цікаво, чесно,цікаво ))
    "Смертельное оружие" - навіть чоловік зі мною із задоволенням дивиться. Багато дотепних епізодів і сюжет гарно і плавно тримається.
    "Експансія " - тут слів нема, так цей серіал вражає... Космос , далеке майбутнє , невідома форма життя . Коли починаєш дивитися, здається, що взагалі нічого не розумієш ... А коли втягнешся , почнеш з цікавістю споглядати за подіями. На новий сезон чекаю, як на живильну краплину води.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Я як завжди трохи додивляюсь "хвости", трохи йду по Вашому останньому списку для міжсезоння: почала Mcmafia, next of the kin, подивилась bancroft - ну таке, для міжсезоння зійде. З чоловіком дивимось зараз Manhunt: anabomber, то подобається, гарні актори, на основі реальних подій , і перед тим якраз закінчили mindhunter, то сприймається як логічне продовження, єдиний недолік всього 8 серій, то вже й сьогодні закінчимо.
    В найближчих планах: frozen dead, трейлер сподобався ніби.
    Чекаю з нетерпінням: новий сезон how to get away with murder, продовження сезону suits, і homeland звичайно. Ще там у Вас в списку був серіал від автора breaking bad, покладаю великі надії :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Ліхтар повний :girl_sad:. Зараз піду у міжсезоння. А може поганяю по кругу щось цікаве зі старенького...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    то там де Холі Бері? Якщо так, то я його теж дивилась. Непоганий, жанр цікавий, але іноді бувало нудно)))
    ага. Бачила. Класний. Тримає в напрузі.
    Та то зараз така тенденція бачу, один сезон 8-10 серій. І по всьому. З одного боку це добре, але з іншого - бракує чогось довгограючого. сумую за тими часами, коли в мене кожен день був розписаний. Іноді не знала, що спершу дивитись. а тепер щось тиша. Ще сумую за лайтовими сезонними серіалами типу Хороша дружина, Абатство, Білий комірець, Покоївки..Щоб відпочити. Поки оцей дивлюсь для розвантаження. Картинка дуже гарна
    The Marvelous Mrs. Maisel (TV Series 2017– ) - IMDb
    Я собі поки поставила оці в список на перегляд. Перший правда низький рейтинг має, ну але гляну.
    Десять дней в долине 10 серия смотреть онлайн бесплатно
    Враг общества смотреть онлайн бесплатно
    Dark (TV Series 2017– ) - IMDb
    З тих, що мають бути поки такі зацікавили.
    Лишаю тут, щоб самій не забути))
    Counterpart (TV Series 2018– ) - IMDb
    Mosaic (TV Series 2018– ) - IMDb оце точно щось цікаве буде
    The Alienist (TV Series 2018– ) - IMDb
    Gone (TV Series 2018– ) - IMDb
    Patrick Melrose (TV Mini-Series 2018) - IMDb
    --- дописи об"єднано, 10 Січень 2018 ---
    а є переклад чи ви в оригіналі дивитесь?
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дивлюсь 2 сезон. Перший нічого так, а від другого-просто в захваті! Якщо я не помиляюсь, то він номінувався на Золотий глобус. Цілком заслужено, на мою думку.
    В загальному, я зараз небагато дивлюсь все, бо трохи переситилась. Підтягую голод фільмами.
    На : The Alienist (TV Series 2018– ) - IMDb маю великі надії, побачимо...
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Вже вийшов новий сезон "Чорного дзеркала", хоч я поки що тільки одну серію подивилася:)
    а ще давніше (вже з місяць тому десь, а може й більше) вийшов другий сезон Дуже дивнi речi (TV Series 2016– ) - Episodes - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Ні-ні. Там вона не знімається.Мені нудно не було жодного разу. Спочатку здавалося , що я ніфіга не розумію, тому що в кожній серії скільки інформації давали, що важко було зловити істину )) і там наче є команда з головних героїв, але і тим, хто грає другорядні ролі теж дають багато ефірного часу, і людина,яка дивиться серіал мимоволі задумується, а для чого їм так багато приділяють увагу, а потім виявляється, що все між собою пов'язане і нам не даремно показували якісь дріб'язки , це все складалося в один сюжет...
     
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Аналогічно)))
    Ой, справді. Я переплутала з оцим
    Екстант (TV Series 2014–2015) - IMDb
     
  20. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Я ще не почала, але буду дивитись не в оригіналі (то скандинавське щось), а з англійською озвучкою, яка є на нетфліксі.
    Вчора виявили, що ще не дивились Rogue, є 4 сезони , будем сьогодні починати.
     
    • Подобається Подобається x 1