Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    А мені фантастики захотілось )))
    Зараз дивлюсь The Shannara Chronicles казочка про ельфів і монстриків всяких :) Поки є 4 серії, але краєвиди гарні зробили, для фону підходить.
     
  2. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Дівчатка, хто дивився серіал "Мамочки" (отой що російський)...стараюся такого не дивитися, але ввімкнула і він так мене затягнув, що за 2 дні передивилася 20 серій:girl_blush2:. І не можу знайти продовження...То ще не вийшов наступний сезон, чи як?
    --- дописи об"єднано, 15 Січень 2016 ---
    Може хтось порадить щось ще такого плану, легке і веселе.Буду вдячна за рекомендації
     
  3. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Якраз писала про нього на попередніх сторінках, дуже сподобався! Дата виходу 2 сезону ще не відома...
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    Подивилась зо 5 серій серіалу "Стріла", але як глянула, а там кілька сезонів, одразу закинула то діло.
    Люблю дивитися такі, щоб серій 10-20 було - не більш))
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дівчатка, вже є Секретні матеріали :girl_wink:.
    Там немає що дивитись, фігня повна :girl_nea:.
     
  6. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    @orange girl читала в інтернеті, що 16 грудня 2016 року буде 2 сезон, але наскільки я зрозуміла то не є 100% інформація, адже це повідомляє тільки один сайт, а а всіх інших пише що ще не відомо. Але серіал реально класний, тепер переключилася на рос. серіал "Кухня", такий позитивний)

    А ще вийшли нові серії "Милые обманщицы",ще їх дивлюся.
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  7. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Повне розчарування, на жаль...без слів :bad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дивились? І як? Бо я вже не пам'ятаю, що в попередніх сезонах було...
    А я якраз знайшла серіал для себе - '' Агент Картер''
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
  10. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Після 4 серії можу сміло рекомендувати. Гарні костюми, гра акторів, переживання, все переконливе. Я вірю в цю історію. :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Останнє королівство!
    Однозначно рекомендую! - любителям історичних серіалів і саг про вікінгів! А також просто тим, хто любить бачити на екрані брутальних, бородатих, волосатих мужчин та неймовірно красиві пейзажі!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    І я подивилась першу серію...Враження якісь мутні. Ні риба, ні м,ясо. Тема всесвітньої змови вже обсмоктана чи не в кожному серіалі. Можна було б з нагоди повернення вигадати якийсь цікавіший лейтмотив. Подивимось що далі буде. І взагалі чим вони думали, коли вирішували повернути на екрани такий серіал. Зачєм:girl_nea:? З жахом чекаю на Твінпікс. От на днях прочитала, що Ксену-принцесу воїна теж будуть відновлювати. Сподіваюсь на святе ніхто не посягне, і Альфа "реанімовувати" не будуть)))
    Ну і новинка, від якої я в захопленні. Серіал "Міліарди" з Люїсом:girl_in_love:Вийшло лише ти серії, а студія вже продовжила на 2 сезон через високі рейтинги. Мені нра))
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Згідна :)
    Якось, від 'нічого дивитись" глянула і непомітно для себе підсіла. Тепер чекаю на новий сезон
     
  14. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Ууууу)))))Нарешты знайшла новий нормальний серіал)))Дуже-дуже сподобався, якраз те що треба!!!Шкода, що тільки дві серії...А по яких днях з"являється нова серія?
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mazepynka

    mazepynka Well-Known Member

    На онлайн для серіалів часу все щось бракує, а по тб кілька разів дивилася "Телепат" - не ахті, але час від часу- годиться)
     
  16. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Мда.. не ті вже Секретні матеріали, не ті... А отой задум про всесвітню змову, то взагалі :negative:. Та-та і нло зовсім не нло, то все влада :swoon2:. А так можна було розкрутити повернення, ехх... Буду дивитися, коли не буде вже що дивитися.
    І мені зовсім не зле на четвертій серії так вже і взагалі цікаво!(книгу я читала ще в школі і вже й не пам'ятаю нічогісінько). Я вражена інтригами і взагалі діями деяких людей в той час. Найбільше подобається гра оцих трьох персонажів:
    [​IMG]
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    А нам з чоловіком Секретні матеріали сподобались . Чекаєм нових серій)
     
  18. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Подивилась першу серію. Можу сказати, що краще, аніж сподівалась, проте неоднозначно якось. Буду дивитись дальше, а там побачимо ;)
     
  19. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Николя ле Флок/Nicolas Le Floch -французький детектив,події відбуваються в 18ст - дами кавалєри,перуки,змови,отрути,трошки льогкай іротікі. серіал не претензійний,з Лютерами-Родинами-Мостами-ітд змагатись канєшна не буде,но симпатичний.нічьо надзвичайного не чекайте,але не шкодую що подивилась. в кожному сезоні по 2 серії,5 сезонів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Третя буде завтра 1 лютого плюс 2 дні на озвучування. Залежно чий переклад ви дивитесь. Але думаю середа-четвер точно має буде. За американським часом нову серію показують в неділю ввечері, в нас це вже понеділок. І далі так щотижня. Має бути 12 епізодів.
     
    Останнє редагування: 31 Січень 2016
    • Подобається Подобається x 1