Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    До речі:
    Bafta TV Awards: найкращі серіали року за версією Британської кіноакадемії
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Якраз на половині першого сезону))) мені теж подобається.
    Додивилась нарешті другий сезон "Грішниці". Очікування виправдав. Не так як в першому, але цілком не зле. Якщо першому поставлю 9 з 10, то другому - 7.
    Ще подивилась французький міні(6 серій) "Ліс"...Ну тут все класично - містечко, зникнення підлітка і т.д. Інтрига трималась до кінця. Рекомендую.
    La forêt (TV Mini-Series 2017– ) - IMDb

    ну містика різна буває))) з моїх фаворитів - Хейвен, Парк Авеню 666, Уейнворд пайс(Сосни). Останній, на мій погляд, найбільш "жахастий", але і менш містичний))
    666 Park Avenue (TV Series 2012–2013) - IMDb
    Haven (TV Series 2010–2015) - IMDb
    Season One Trailer from Wayward Pines (2015-2016)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

  4. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, це щось!!! Подивилась першу серію серіалу "Чорнобиль", знятого НBO. В мене просто немає слів, наскільки все шикарно знято, і це про нас, наше минуле.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  5. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Такий не спішний коротенький серіал "Яблуневий сад". Як воно все обертається в житті, здавалось самодостатньої старшої жінки у якої все у житті склалося. Цікаво, є що подумати.
     
  6. Marmulyadka

    Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

    Підтримую! Добротний серіал про совкову реальність і страшну трагедію, якої могло б не бути (((
    П.С.: вже є друга серія Чорнобиль (міні-серіал)
     
    Останнє редагування: 15 Травень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ще одна серія Ігор і знову нема що дивитися. Взагалі, від слова "зовсім". :girl_cray:
    Може я пропустила якийсь пригодницикий серіальчик?
    З оптимістичного: з 7 серпня виходить в прокат продовження "Беверлі Хіллз 90210. 30 років потому". Чекаю- чекаю... Ну, в мене буде 25 років по тому:girl_impossible: Я по поляках дивилася десь з 95 року. Правда буде без Ділана:cry:

    Стів - яккк???Як він так зберігся? йому 55 років (рн 1964)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    По другому колу переглядаю американський серіал "Нічна зміна" Сериал Ночная смена 1 сезон The Night Shift смотреть онлайн бесплатно! В ньому йдеться про колишніх військових лікарів, які працюють у відділенні швидкої допомоги. От люблю серіали на медичні теми, а тут все одразу: і про медиків, і про пригоди, і про любов, та ще й мій улюблений актор в головній ролі. :girl_in_dreams: 47 серій переглянула за тиждень, і мало мені...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Додивилась перший сезон "Убиваючи Єву". Другий мабуть дивитись не буду))) Трошки не мій жанр, я більше детективи класичні люблю, а тут -"чистий кримінал". Хоч загалом цікаво було. І я не зовсім зрозуміла чому він взяв Бафту в номінації "драматичний серіал". Там все що завгодно(трилер, кримінал, детектив, пригоди), але не драма...І ще мене бентежило як то вона стількох людей ходить і "мочить", не особливо ховаючись, і ніхто фоторобота на неї не склав, тільки-но Ева...
    Зараз дивлюсь жіночо-дівочі серіали, скучила за таким... "Даррелли" і "Ярмарка марнославства".
    Ярмарка тщеславия смотреть онлайн, 2018
    Про другий взагалі нічого не чула, випадково натрапила і тепер "кайфую"...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    мені здається, він трохи така пародія на подібні серіали/фільми. ота абсурдність якраз і приваблює. ну і головні героїні мені дуже сподобались. особливо та кіллерша - така колоритна дівчинка)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  11. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    та це я зрозуміла. Судячи з веселих саундтреків під час вбивств. До речі, музика там всюди дуже крута, задавала тон всьому фільму.
    кіллерша мені теж сподобалась. а от Ева - ні. Навпаки - дуже дратував отой її "фірмовий" вираз обличчя.
     
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    я колись через неї не змогла Анатомію Грей дивитись. Ну така вона мені там "унила" була)) Так шо я розумію, про що. Але в "Убиваючи Єву", як не дивно, не дратувала
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я тут тихо і коротко поплююсь на фінал "Гри престолів"...
    Так ганебно, бездарно, нелогічно закінчити тааакий серіал потрібно було добряче постаратись... Недаремно аж 2 роки потіли над цим дном .
    Можу безліч що ще написати , але я ж написала , що коротко висловлю своє незадоволення ... Тому , не буду продовжувати, бо ніц не можу доброго написати про фінал .
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  14. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Хто дивиться Чорнобиль від НВО?
    Мені дуже подобається. Тато - ліквідатор, то я з дитинства багато чула, знала і цікавилася цією темою.
    Рекомендую серіал.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Дивлюсь, важко...проте однозначно вартує перегляду...тихо так, без обговорень, без попкорну, лише картинка і звук...вдивляючись у кожну деталь, якби важко не було...
    Режисер казав, що зняв набагато м‘якіше, аніж було насправді, щоб іноземний глядач повірив. Якщо би показав всю правду, то люди би не змогли повірити, що таке взагалі могло бути. Немає слів... Це жахливо...
     
    Останнє редагування: 1 Червень 2019
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Brigitta

    Brigitta Well-Known Member

    Я нарешті подивилася другий сезон. Ну що сказати: шикарний серіал. Цікавий, яскравий, пізнавальний. Другий сезон мені сподобався навіть більше, ніж перший, бо події в ньому розвиваються якось динамічніше. Єдине, що трохи здивувало - це підбір акторів, ну але то суто моя суб'єктивна думка. Хоча, думаю, навіть ті глядачі, які зовсім не знають історію, побачивши на екрані Якопо Пацці, одразу здогадалися, хто загине в останній серії. :girl_haha: Одним словом, другий сезон однозначно варто подивитися тим, хто любить історичні серіали.
     
  17. PNL

    PNL Well-Known Member

    Дівчата, підкажіть де можна подивитися серіал Чорнобиль, тільки трейлер всюди
     
  18. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    якраз почала дивитись. отут є Чорнобиль український переклад
     
  19. PNL

    PNL Well-Known Member

    Дуже дякую:girl_in_love:
     
  20. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Я на сайті HDrezka багато серіалів переглядаю.
    Що мені до вподоби , так це те , що там серіал чи фільм викладений у всіх можливих перекладах, а не лише якийсь один чи два .
    Чернобыль (2019)