Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

1. Lyudvig

Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

До речі:
    Bafta TV Awards: найкращі серіали року за версією Британської кіноакадемії

2. Dominika

Dominika Well-Known Member

Якраз на половині першого сезону))) мені теж подобається.
    Додивилась нарешті другий сезон "Грішниці". Очікування виправдав. Не так як в першому, але цілком не зле. Якщо першому поставлю 9 з 10, то другому - 7.
    Ще подивилась французький міні(6 серій) "Ліс"...Ну тут все класично - містечко, зникнення підлітка і т.д. Інтрига трималась до кінця. Рекомендую.
    La forêt (TV Mini-Series 2017– ) - IMDb

ну містика різна буває))) з моїх фаворитів - Хейвен, Парк Авеню 666, Уейнворд пайс(Сосни). Останній, на мій погляд, найбільш "жахастий", але і менш містичний))
    666 Park Avenue (TV Series 2012–2013) - IMDb
    Haven (TV Series 2010–2015) - IMDb
    Season One Trailer from Wayward Pines (2015-2016)

• Подобається Подобається x 2
  3. Semiramis

Semiramis "Тургєнєвська панянка"

4. Jusi

Jusi Ловець емоцій

Дівчата, це щось!!! Подивилась першу серію серіалу "Чорнобиль", знятого НBO. В мене просто немає слів, наскільки все шикарно знято, і це про нас, наше минуле.

• Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Arapeta

Arapeta Well-Known Member

Такий не спішний коротенький серіал "Яблуневий сад". Як воно все обертається в житті, здавалось самодостатньої старшої жінки у якої все у житті склалося. Цікаво, є що подумати.

6. Marmulyadka

Marmulyadka Пор'єдна львівська пані

Підтримую! Добротний серіал про совкову реальність і страшну трагедію, якої могло б не бути (((
    П.С.: вже є друга серія Чорнобиль (міні-серіал)

Останнє редагування: 15 Травень 2019
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. flame

flame невгамовний експериментатор

ще одна серія Ігор і знову нема що дивитися. Взагалі, від слова "зовсім". :girl_cray:
    Може я пропустила якийсь пригодницикий серіальчик?
    З оптимістичного: з 7 серпня виходить в прокат продовження "Беверлі Хіллз 90210. 30 років потому". Чекаю- чекаю... Ну, в мене буде 25 років по тому:girl_impossible: Я по поляках дивилася десь з 95 року. Правда буде без Ділана:cry:

Стів - яккк???Як він так зберігся? йому 55 років (рн 1964)

• Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Brigitta

Brigitta Well-Known Member

По другому колу переглядаю американський серіал "Нічна зміна" Сериал Ночная смена 1 сезон The Night Shift смотреть онлайн бесплатно! В ньому йдеться про колишніх військових лікарів, які працюють у відділенні швидкої допомоги. От люблю серіали на медичні теми, а тут все одразу: і про медиків, і про пригоди, і про любов, та ще й мій улюблений актор в головній ролі. :girl_in_dreams: 47 серій переглянула за тиждень, і мало мені...

• Подобається Подобається x 1
  9. Dominika

Додивилась перший сезон "Убиваючи Єву". Другий мабуть дивитись не буду))) Трошки не мій жанр, я більше детективи класичні люблю, а тут -"чистий кримінал". Хоч загалом цікаво було. І я не зовсім зрозуміла чому він взяв Бафту в номінації "драматичний серіал". Там все що завгодно(трилер, кримінал, детектив, пригоди), але не драма...І ще мене бентежило як то вона стількох людей ходить і "мочить", не особливо ховаючись, і ніхто фоторобота на неї не склав, тільки-но Ева...
    Зараз дивлюсь жіночо-дівочі серіали, скучила за таким... "Даррелли" і "Ярмарка марнославства".
    Ярмарка тщеславия смотреть онлайн, 2018
    Про другий взагалі нічого не чула, випадково натрапила і тепер "кайфую"...

• Подобається Подобається x 1
  10. бетменша

бетменша Well-Known Member

мені здається, він трохи така пародія на подібні серіали/фільми. ота абсурдність якраз і приваблює. ну і головні героїні мені дуже сподобались. особливо та кіллерша - така колоритна дівчинка)

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Dominika

та це я зрозуміла. Судячи з веселих саундтреків під час вбивств. До речі, музика там всюди дуже крута, задавала тон всьому фільму.
    кіллерша мені теж сподобалась. а от Ева - ні. Навпаки - дуже дратував отой її "фірмовий" вираз обличчя.

12. бетменша

бетменша Well-Known Member

я колись через неї не змогла Анатомію Грей дивитись. Ну така вона мені там "унила" була)) Так шо я розумію, про що. Але в "Убиваючи Єву", як не дивно, не дратувала

• Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Olenka Matviikiv

Olenka Matviikiv Well-Known Member

Я тут тихо і коротко поплююсь на фінал "Гри престолів"...
    Так ганебно, бездарно, нелогічно закінчити тааакий серіал потрібно було добряче постаратись... Недаремно аж 2 роки потіли над цим дном .
    Можу безліч що ще написати , але я ж написала , що коротко висловлю своє незадоволення ... Тому , не буду продовжувати, бо ніц не можу доброго написати про фінал .

• Погоджуюся Погоджуюся x 5