Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    "Убивство на фермі Уайтхауз", класичний британський детектив, на 6 серій. Інтриги дуже немає, бо майже спочатку усе зрозуміло, але цікаво дивитись за перебігом подій. Рекомендую.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Online

    Online Well-Known Member

    Мені щось не зайшов. Мабуть тому, що немає інтриги і весь фільм по-суті, це дуже деталізований і повільний пошук доказів вини. Але об'єктивно, серіал, якісний. Британці, що тут скажеш.

    Я додивляюсь Віденську кров (Vienna Blood, Британія, Німеччина, Австрія 2019). Такий нічо ретродетектив. Всього 3 серії: ризик зависнути з ним до глибокої ночі мінімальний. :))) Після нього візьмуся за Фройда (Freud, Німеччина 2020). Детективодрама чи драмодетектив, не знаю чого буде більше. У відгуках пишуть, що від Фройда там тільки прізвище, але сам серіал цікавий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Просто «прибалділа» від перегляду. Шкода, що так мало.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Я тут недавно питала про "Брудний Джон"...Сама ж відпишу, бо вже подивилась. 8 серій по 45 хвилин, непогані враження. Легкий, дуже "попсовий" типовий американський серіал. За настроєм нагадує "Чому жінки вбивають", але в них багато гротеску, тут же все по простому. Історія про аб'юзера та його жертву. Є вже другий сезон, з Крістіаном Слейтером, але історія вже інша.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    з нового The Head. детектив, триллер.
    Поки 3 серії з 6, але дуже атмосферні
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Паперовий будинок, поки 2 сезон.
    Не так захопливо як я собі сподівалась (часто засинаю на середині серії).
    І що ж вони там розтягнули на 4 сезони для мене загадка, хіба зовсім інший сюжет/пограбування придумали.
     
  7. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Як не дивно, підсіла на "И повсюду тлеют пожари" (And little fires everywhere). Багато питань про підлітків, расизм, сім'ю. Зараз є 8 серій.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Acura

    Acura Active Member

    подивилася ще пару пару серіалів від Netflix: "Sinner" (Грішниця) - три сезони, три різні історіі розслідування злочинів одним детективом. Неспішний розвиток подій, але мене затягнув, цікавий. Джесіка Біл за роль в цьому серіалі була номінована на премію Еммі за кращу жіночу роль.
    "13 причин чому" - серіал про американських підлітків. Піднімає так питання як дружба, кохання, булінг, насильництво, суїцид. Є жорстокі сцени, секс та нетрадиційні відносини, і цього з кожним сезоном сбільшується. На мою думку четвертий сезон був зайвим, не знаю чи додивлюся до кінця. Але в загальному можу відмітити що сильні моменти в серіалі були, такі які за душу хапали...
    "Привиди будинку на пагорбі" - назва говорить сама за себе, хто любить жахи і містику тому має сподобатися
     
    Останнє редагування: 13 Липень 2020
  9. Acura

    Acura Active Member

    "The Woods" - завершений польський міні-серіал на 6 серій. Детективна історія, є ще сюжетна лінія кохання, раджу до перегляду.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Додивилась другий сезон "Брудного Джона"...Ох, яка я зла. Весь сезон в мене було дике бажання наваляти тому Дену. Просто верх цинізму, все те, що він витворяв. Давненько я не була така розлючена. Ну і прикро, що в житті все аналогічно часто.
    Фінальний сезон "Пітьми"...Багато драми і "бла-бла-бла". Були більші очікування.
     
  11. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    Мамські будні в декреті я вирішила забарвити серіалом "Шпигунка".
    Серіал 2000 рр.
    Головна актриса реально грає добре , але з 3 сезону вже якась фантастика починається .
    Ненав'язлива фантастика, але чітко прослідковується.
    І до речі, батько головної героїні куди краще справився би із роллю антагоніста.

    Нещодавно переглянула "Герої" . Прекрасний серіал, саундтрек суперовий. Подобається , що розказується про звичайних людей, в яких проявляються незвичні здібності .
    Вони намагаються з ними вживатись і при тому надалі вести звичне життя.
    Серіал закрили , але фінал, можна сказати, я вважаю закінченим .
    Є продовження цього серіалу , але таке нікчемне , що це повна п'ята точка ...

    Такс , на меті маю ще з декілька таких же тематичних серіалів))
    "Доктор хто" вже вийшов новий сезон.
    "Кітски" і "Тіло , як доказ" в списку для майбутнього перегляду .
    Ах , я ще "Касл " передивляюсь по колу , але вже з чоловіком .
    Ввечері, по серії-дві можемо глянути .

    Хтось щось порадить для щоденного перегляду ?
    Таке , ненапружливе , легке , з ноткою детективної лінії , і щоб гумор був присутній .
    Інколи конче треба для фону щось увімкнути ))
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2020
  12. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Olenka Matviikiv, з останнього детективного я дивилася "Пляжний коп", "Злочин в раю" (постійна зміна головних героїв нервувала), "Молодий Морс", "Інспектор Джордж Джентлі".

    Нарешті передивилася популярну тут "Велику маленьку брехню". Не дуже зрозуміла популярності. Мене дратував чомусь сам стиль зйомки.
     
    Останнє редагування: 14 Липень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  13. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    О , дякую .
    Ось цей хочу подивитись. Певно буде за стилем нагадувати "Суто англійські вбивства".
     
  14. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    @Olenka Matviikiv, "Молодий Морс" з цієї ж категорії, про цю ж епоху, 60-і.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  16. Summergirl

    Summergirl Well-Known Member

    З останнього ненапряжного, то дивилась "Таке життя" австралійський серіал; зараз дивлюсь "Телефоністки", іспанський від Netflix. Якраз для фонових підходить )))

    Надіслано від мого SM-A505FN, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Дивлюся англійський детектив "Вбивство на пляжі. Бродчерч" Цікаво , краєвиди і тільки 8 серій.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Повелася на хвалені-перехвалені відгуки критиків про серіал "Політик". І не шкодую. Сподобалось. Пише, що комедія, але по факту то гостра сатира плюс гарна, гламурна картинка.
    Політик (TV Series 2019– ) - IMDb
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    І знову я тут...)))
    Британський міні-детектив на 4 серії - "Падіння у мертві води"(Deadwater Fell). Дуже і дуже рекомендую. Перша серія мені дуже важко далась. Не в сенсі, що туго йшла, а емоційно, я плакала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Якщо хочеться легенької доброї комедії рекомендую Zoey's Extraordinary Playlist (Надзвичайний плейлист Зої)

    Дівчина починає чути думки інших людей у вигляді пісень.
    Дуже зайшла мені.