Серіали, серіали, серіали...(2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Demetra, 11 Листопад 2015.

  1. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Так, файний. Зараз дивлюся 4 сезон. Але, якщо чесно, перші 2 якось краще мені йшли, часом було навіть про що подумати, а далі чи то сам серіал нуднішим став, чи то мені приївся вже трохи :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Akina погоджуюсь. як на мене в 4 сезоні пішли по колу ті самі проблеми. Але сподіваюсь в 5 який має початись з кінця жовтня щось цікавіше буде.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    @Dominika нема кровяки. більше психології і розслідування

    Якщо хочеться кровяки то вийшов другий сезон The Boys.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Та й взагалі, зважаючи на те, що це на реальних подіях, та ще й таким сюжетом, можна було ого-го як «розгулятись», а реалізували все дуже пісно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Ще такий серіал дивлюсь на реальних подіях, про вбивство шведської журналістки на підводному човні: The Investigation (TV Mini-Series 2020– ) - IMDb Дуже реалістично відтворений, мені подобається. Моментами сприймаю, як документальний.
    Спойлер, якщо хтось не чув про цю подію:
     
    Останнє редагування: 12 Жовтень 2020
    • Подобається Подобається x 2
  7. Milamila

    Milamila Active Member

    Додивилась я сьогодні 1 сезон "Чужоземки". Спокусилася високими рейтингами. Слів нема. Фууу... Беее... Огида... Мене від нього нудить.
    Спочатку ніби все ок, сяка-така казочка з еротичними мотивами, потім якесь гидке гомосексуальне насилля з жорстокими і неймовірно розтягнутими деталями. Я не була готова до такого повороту подій.
    Най його пальне, як то тепер забути.:dash1:Про наступні сезони й чути не хочу:facepalm:
     
    Останнє редагування: 15 Жовтень 2020
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Acura

    Acura Active Member

    "Емілі в Парижі" - легкий комедійний романтичний невеликий серіал. Чомусь мені подібний за форматом до "Чому жінки вбивають". Раджу до перегляду!
    "Away" - фантастичний серіал про астронавтів. У головній ролі Гіларі Свенк. Моя думка - можна подивитися один раз, трохи затягнутий розмовами
    "Привиди маєтку Блай" - має схожість до "Привиди будинку на погорбі", задіяні деякі одні і ті самі актори, сама зйомка і сюжет перегукуються (мабудь через одного режисера). Але це не жахи, я б сказала містика, якихось страшних моментів мало
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Не змогла дивитись Бюро легенд... спала...
    А Тегран подивилась, нормально, не більше.
    Стартую Фауду. Відпишусь.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    "Емілі в Парижі" теж глянула непогано. Збираюсь. дивитись Тед Лассо. Глянула кусочок першої серії ніби ок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Щось я в сильній меншості :) навіть можна сказати в самотності, добре хоч з чоловіком :)
    --- дописи об"єднано, 22 Жовтень 2020 ---
    А хто дивився вже Ratched? Бо я глянула одну серію і думаю чи то не занадто божевільне для мене. Ще й якусь депресію нагнало сильно постарівшими акторами. Але подруга радить дивитись до третьої серії, далі затягує :)
     
  12. flame

    flame невгамовний експериментатор

    а мені дуже і дуже сподобалось. І з нетерпінням чекаю продовження.
    В кожного свої вподобання.
     
  13. Milamila

    Milamila Active Member

    Погоджуюсь з останньою фразою))
     
  14. Acura

    Acura Active Member

    --- дописи об"єднано, 22 Жовтень 2020 ---
    А хто дивився вже Ratched? Бо я глянула одну серію і думаю чи то не занадто божевільне для мене. Ще й якусь депресію нагнало сильно постарівшими акторами. Але подруга радить дивитись до третьої серії, далі затягує :)[/QUOTE]
    подивилася якраз три серії - в мене дивне осад після перегляду, якись трохи огидний
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    випадково, від серіальної голодухи, надибала Fingersmith. Лише 2 серії. Спочатку було нудно, потім дивно, а потім взрив мозгу.
    Мені сподобалось.
    Raised by Wolves - теж зайшов. Хочу продовження.
    --- дописи об"єднано, 24 Жовтень 2020 ---
    @Lyudvig щось в моєму стилі не пролітало без уваги? ?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    @flame, все, що дивлюсь, описую тут. А тебе який саме жанр цікавить?
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Так, подивилася Неортодоксальна. Цікаво було поринути в зовсім інший світ, про який я навіть гадки не мала. Задумка серіалу цікава, а от виконання і гра головної героїні якось не дуже. Напевно навіть зявилося бажання перечитати книгу чи мемуари, щоб порівняти, що ж мені саме не сходиться...

    Подивилася півтори серії серіалу Третій день з Джудом Лоу. Не сподобалось, занудно, затягнуто. Вирішила не тратити свій час.

    Зараз дивлюся Хід королеви. Подобається, рекомендую
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Вийшов новий серіал від Netflix, захопив з першої серії, рекомендую![​IMG]

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    На днях почала дивитись Young pope. На диво пройшов повз мене минулі роки. Зайшов прекрасно. New pope його другий сезон не так щоб аж дуже.
     
  20. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    я дивилась, мені зайшло. Але він дуже специфічний. Дуже гротескний у всьому. Мені був цікавий з першої серії. Трохи забагато збочень і всякого на сексуальну тему. Але оскільки все таке дещо гіперболізоване, то мені сприймалось як частина власне якогось крейзі світу. Ну тобто якщо одразу налаштувати себе, що то божевілля то ок.
    --- дописи об"єднано, 26 Жовтень 2020 ---
    я дивилась перші два сезони, потім щось не тягнуло вже.
     
    Останнє редагування: 28 Жовтень 2020
    • Подобається Подобається x 1