Серіали, серіали, серіали...

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Megan, 25 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Серіали, серіали, серіали...

    Я теж за 2 тижні подивилася весь серіал, але це ж не остання серія, наступного року буде ще 5й сезон, тільки тепер ломка за тим серіалом)
     
  2. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Серіали, серіали, серіали...

    Я почала дивитись "Сини Анархії" - крутий серіал, дуже яскраві і сильні персонажі. Правда входила я в нього довго, десь на 9-10 серії першого сезону він став мені реально цікавим. Зараз закінчую 2-й сезон і не можливо відірватись, хоча це зовсім не характерний для мене серіал.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Серіали, серіали, серіали...

    Я також чекала від останньої серії більшого драйву, але коли зрозуміла, що буде ще сезон і це ще не кінець, то моя душа втішилась і я їм пробачила нудний кінець 4-го сезону))))
    Але цей 4 сезон явно мене "порвав" цього року. На 5-ий в мене також великі надії :girl_in_dreams:
    Зараз дивлюсь все підряд, насправді нічого вартісного для себе не знайшла, але...чекаю лютого місяця і... для всіх шанувальників Breaking Bad стартує... Better Call Saul :radist:, пам'ятаєте такого? :biggrin:
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Відповідь: Серіали, серіали, серіали...

    Хто дивився "Белый воротничок / White collar", 6 серія 6-го сезону це вже остання??? Щось я не готова була, що вже кінець серіалу... І що тепер дивитись? "Кости / Bones " теж немає нових серій... Що порадите?
     
  5. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Серіали, серіали, серіали...

    Крах. Fall. В головній ролі Джилліан Андерсон .Цікаво обіграли сторону серійного вбивці. Показують його життя в деталях. Мені сподобався, рекомендую. Ну і чекаю наступну серію "Как избежать наказания за убийство". Як почала, так всі серії відразу і передивилась.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Серіали, серіали, серіали...

    ага, серіал досить цікавий! Теж вже передивилась)
    Ніби хороша актриса, але я далі сприймаю її як "Скаллі"))):girl_crazy: для мене, нмсд, не бачу в ній якихось емоцій чи супер старань, чи то просто міміка в неї така (як нежива).
     
  7. Gybka Bob

    Gybka Bob Member

    Відповідь: Серіали, серіали, серіали...

    Так(((( це була остання серія((
     
  8. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: Серіали, серіали, серіали...

    Теж почала дивитись. Події розвиваються повільно, але цікаво подаються. Кожна серія має дві частини: перша - чоловіче сприйняття подій, друга - жіноче. У цих частинах актори програють ті самі ролі, але різні настрої і деталі. Ще не додивилась, але поки інтригує.
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відповідь: Серіали, серіали, серіали...

    Ностальгую за "Секс і містом" і надибала серіал "Щоденники Кері" -- приквел до "Сексу". Там Кері Бредшов 16 років і вона тільки визначається хто вона і що вона. От дивлюсь -- і розумію, що приречена))) Бо серіал після 2 сезону закрили, як непопулярний (а загалом його у 2013-2014 знімали)... А що ще є таке легке, як "Сек і місто"? Але не таке кроваве і кримінальне, як "Відчайдушні домогосподарки"
     
  10. Nusja

    Nusja Well-Known Member

    Відповідь: Серіали, серіали, серіали...

    «Любовницы» (англ. Mistresses) -не зовсім Секс і Місто, але теж про чотирьох подруг і їх пригоди. Там два сезони, перший сподобася, другий трохи гірший, а літом буде третій. Дивилася американську версію 2013р. (ше є старіша британська версія).
     
  11. Barnaulka

    Barnaulka Well-Known Member

    Теж його дивилась, але тільки через Аліссу Мілано :). Перший сезон подивилась до половини, на більше мене не вистачило. А потім останню серію сезону і, як виявилось, нічого особливого не пропустила :). Як на мене, забагато накручено і занадто драматизовано.
     
  12. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    У третьому сезоні Аліси Мілано здається вже не буде:sad:.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Це вже кінець. Вони навіть тої кінцівки не хотіли робити. Проте зробили саме так, щоб був кінець з надією, що а може всетаки...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    Після "Синів анархії" "проковтнула" інший серіал "ЩИТ" - оце ЩОСЬ!!!

    Прихильницям екшену - маст хев. Від сценариста та режисера "Синів" Курта Саттера.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Музик

    Музик Мартуська

    а я от почала Надприродне дивитись. наразі на 2 сезоні. українська озвучка тішить
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tegusigalpa

    tegusigalpa Well-Known Member

    Для тих хто скучив за Bb і Джессі.
    [​IMG]
    І футболка правильна!
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Подивилась іспанський серіал "Корабель", дуже мені сподобався, дещо схожий на "Лост". Може хтось підкаже подібні серіали, щоб була інтрига, фантастика, кінець світу чи щось таке))
     
  18. Linar

    Linar невиправна оптимістка

    з нового щось подібне "Спіраль"
     
  19. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Дякую, треба буде глянути. Мені не важливо, щоб серіал був з нових... навпаки, люблю старіші серіали які вже закінчили знімати, тоді можна дивитись коли захочеш і скільки захочеш, а не тижнями чекати на вихід нової серії:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    поки чекаю на 3 сезон "Карткового будинку" диввлюсь одним оком 2 сезон "Елементарно". Але перший йшов мені цікавіше.
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.