Серіали, серіали, серіали...

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Megan, 25 Лютий 2009.

Статус теми:
Закрита.
  1. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    А ми зараз дивимося "Підозрюваний"....супер-серіал. Ще "Грім" - не бомба, але затягнув)
    Пробували дивитися "Родина", але змогли до середини 2 сезону додивитися, занадто важкий він нам видався. Занадто реалістичні події там відтворені.
    А сама я була дивилася "Красуня і чудовисько", не мій стиль, але йолки-палки чекаю на 3 сезон))
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    так...додивилась "Картковий будинок" - холєра ж ясна!!! як!!! як так можна завершувати сезон???
    як тепер чекати ще рік????:girl_devil::girl_devil::girl_devil:
    По враженням - сезон слабше перших двох, більше драми, менше інтриг та розмов до глядача. Більше почуттів, людяності. Перший і другий мені сподобався однозначно більше.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я остатньо шалена і неврівноважена. Після енного перегляду "Друзів" знайшла "Красиву до смерті". Не напряжний і служить кльовим фоном для роботи по хаті і не тільки
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    "Грімм", починаючи десь з 5-6 серії, став цікавим. Останні серії додивлялася вже з думкою, що чекатиму виходу наступної)
    Подивилася "Misfits". Перші 2 сезони (серій мало) - неординарно. Але це серіал не для всіх))
     
  5. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    о так... як я цей серіал почала дивитися не пам'ятаю, але тепер чекаю з нетерпінням кожну серію. Люблю серіали з таким жанром
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Вишиваю і чекаю на Борджіа-3 по 1+1. Люблю такі серіали, там все : любов, інтриги, історія, кекс і красиві актори.:girl_crazy: Я вже то бачила в рос. озвучці, але цікаво, як наші перекладуть.
    Хто знає коли "Ігри престолів" нові будуть?
     
    Останнє редагування: 17 Березень 2015
  7. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Прем'єра 5 сезону відбудеться 12 квітня.
    От тільки, коли він вийде в українській озвучці?!
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. oksumoron

    oksumoron Active Member

    А я якраз глянула перші два сезони, і чекаю чи дивитись третій! Трохи мені довгуваті серії, я більше люблю так, що вийшла-вернулась і нічого не пропустила.
    Мушу ще додивитись Good wife, пропустила останні два сезони точно, та і Анатомію зовсім закинула щось!
     
  9. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    тоді третій сезон для вас. Для мене було замало руху. Хоча є тааааааакі хвилини - ого-го.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Вчора додивилася іспанський серіал "Гранд Готель", просто супер... дивилися з чоловіком по 4-5 серій в день (при тому, що одна серія 80 хв.), сьогодні аж сумно що вже кінець, треба було розтягувати задоволення:girl_sad:але не можливо було втриматись, все ставало цікаво що дальше, що дальше...:girl_crazy: Буду шукати ще якись... ох уж ті іспанці, люблю їхні серіали:girl_in_love:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    То не важливо, може бути і на англійській і думаю за парочку днів після виходу появиться з рос. субтитрами. Головне знайти де найшвидше можна буде дивитися. А може хтось надибає в прямому ефірі, то будьте добрі поділіться посиланням.:girl_curtsey:
     
  12. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    За парочку днів після виходу буде з якісним перекладом. Всі перекладацькі кантори будуть наввипередки працювати, це ж такий популярний серіал, а це гроші)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  13. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Дівчата, хтось вже почав дивитися російську версію Homeland? Гляньте на акторів:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    Немає слів...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  14. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    зважаючи на досвід копіювання Раша-тв іспанських серіалів " Чорна лагуна" (рос. " Закрита школа") чи " Корабель" , ще нічого вони не зробили з передертого нормально - все скучне і одноманітне, піддтягнуте під потрібну планку пропаганди, а ще й такий політичний серіал.. (НМСД).
    А актори справді - обняти і плакати... Цікаво, хто в рос. версії головний терорист (-и)?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я вже багато років не дивлюсь російських фільмів. То і це дивитись не буду. :bad:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  16. sunday

    sunday Народжена бути щасливою. І БУДУ! ;)

    за вашою порадою скачала собі.
    дякую!
    дійсно приємний серіал, не напряжний, добрий. Закінчую перший сезон, качаю другий.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Подивилася 14 серію Грімма. Чекала більшого, після признання Джульєтти))
    Я знайшла такий "Передмістя". Веселий і акторка - викапана Емма Стоун, яку я обожнюю)
     
    Останнє редагування: 21 Березень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  18. Yoda

    Yoda New Member

    А де її можна подивитись? Бо я вже не дочекаюся тої 14 серії ..



    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  19. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Aelita

    Aelita Well-Known Member

    Хтось дивився "Під куполом" (за романом Стівена Кінга) ? Вчора випадково натрапила на нього, дивлюсь вже 3 серію - інтрига ще та...
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.