сезонна робота за кордоном: за і проти

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем nenavchena, 26 Квітень 2012.

  1. amaretto

    amaretto як сказала Тося: "месний повар"

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    ну зараз поченається сезон на клубніку(березень), як цікаво можу дати координати в пп куди їздила свекруха
     
  2. bomgur

    bomgur New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Підскажіть !для менеце актуальна тема,Оскільки хочу зїздити на сезон.Чи потрібна уже готова віза ?Буду вдячна за інформацію!!!
     
  3. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Доброго дня, дівчатка!
    Знову підніму тему сезонної роботи в Польщі.
    Хотіла б поїхати на збір полуниці. Знаю, що сезон починається в кінці травня - на початку червня.
    Можливо хтось із форумлянок особисто був і може розказати які там заробітки, умови, дати якісь контакти.
    Наперед дякую)))
     
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Дівчата, побачила таку тему, вирішила зайти, сама поки не збираюсь виїзжати, а от подружка хореограф, хоче поїхати в Турцію на роботу (танцювати), але боїться. Хочу запитати, може хто їздив, то може враженнями поділиться?
     
  5. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    В мене в знайомої сестра їздила, тільки не в Турцію, а в Емірати. Працювати дуже важко, бо в основному танцюють в кількох клубах, тобто в одному відтанцювали програму, відвезли в інший клуб там відтанцювали, потім наступний, бували дні що й по 4 год всього спали. На рах заробітку, то це більше кишенькові гроші получаються, бо компанія-організатор оплачує квиток, проживання, харчування, а потім відчисляє з зарплати, і не багато залишається. Сестра моєї подруги задоволена, вона туди їхала більше для емоцій, нових вражень. Каже, що важко, зато весело.

    На рахунок Турції, то я чула, що там важче ніж в Еміратах, що вони до наших дівчат ставляться як до рабів, і грошей навіть кишенькових не дають, кажуть, що все йде на витрати на утримання дівчини.
     
  6. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    дякую за пораду, вона таки наважилались, щоправда не на Терцію, а знайшла роботу на кораблі, спілкуюсь дуже рідко, але писала, що дуже важко, але платити більше обіцяють..
     
  7. Sluhachka

    Sluhachka Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    скажіть будь-ласка, а в нас в Україні, на Закарпатті також є такі плантації? і ще скажіть можливо для чоловіків є ще якісь сезонні роботи, а і ще скільки часу це займає?
     
  8. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Знаю, що в Україні їздять на збір помідорів десь біля Одеси, Миколаєва, Херсона, гляньте укр. сайти по пошуку роботи і інтернет-дошки оголошень. Ще багато чоловіків їздять на будівництво в Київ і пригород Києва, але там часто "кидають" на гроші, тому на будівництво бажано їздити до перевірених працедавців.
     
  9. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Там напевно і місцевих робітників вистачає, бо приїжджих треба ще житлом забезпечити...
     
  10. Tsykerochka

    Tsykerochka New Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Напевно не повністю вистачає, якщо запрошують на роботу з інших областей..
     
  11. Жемчужинка

    Жемчужинка Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    8 злотих-це мало.Вистояти 12 годин на ногах кожен день...В Німеччині за годину платять мінімум 7-8 євро за годину і 8 годин робочий день.Я розумію,що в Німеччину важко попасти.Але мені здається,що це недооцінена праця в Польщі.Якщо ти вже далеко від дому їдеш-то треба нормально заробити
     
  12. avokado

    avokado Well-Known Member

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Доброго дня! Цікавлять відгуки про роботу в Ізраїлі, можливо у когось там працюють знайомі чи родичі.Буду вдячна за інфо.
     
  13. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    Відповідь: сезонна робота за кордоном: за і проти

    Хто може допомогти молодому чоловікові потрапити на роботу закордон? Буду вдячна за допомогу
     
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Можливо хтось може надати свіжу інформацію про роботу в Польщі, потрібно для сестри.
     
  15. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Може хтось знає якусь фірму ,яка допоможе знайти роботу в Америці чи Канаді для дівчини.Буду вдячна за будь-яку інформацію)
     
  16. Popi

    Popi Well-Known Member

    Ворк енд тревел таким занімаються. Ну і 100% не кинуть
     
  17. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Та вони займаються студентами,а я вже давно не студент(мені вже 29 років).Я в них взнавала,то казали,що таке вже не пройде)А кажуть вчитися ніколи не пізно:girl_sad:Де справедливість?..
     
  18. Nal4otka

    Nal4otka Well-Known Member

    Добрий вечір. Можливо, хтось може надати інформацію (контакти перевіреного водія) про роботу у Польщі для молодого чоловіка. Робоча віза є готова. Буду вдячна за будь-яку допомогу.