Шацьк

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Яруська, 1 Травень 2009.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Згориш-згориш! Я колись приїхала на Світязь, якраз перший рік,я моя тітка почала там будуватися. Перші дні, як така біла як сметана йду до озера і валяюся там цілий день, на сонці :girl_crazy:,і питається-нащо?в мене ж попереду був цілий місяць,але ж ні,хотілося все й відразу.Один сусід, якого я вже взнала пізніше там, сказав потім, що сидів під деревом і співчував мені, розуміючи,що я роблю велику дурницю. І то таки правда.Бо я була червона як рак.:) але нічо,трохи помучилася,облізла і потім ще раз гарно загоріла.

    то точно! вода дуже м'ягенька.

    о, так, ми колись компанією цілою йшли на ніч до озера,брати тоді ще майбутньої дружини мого брата ловили рибу вночі.То звичайно браконьєрство здається,бо ловили вони вугрів на пістолет,під водою, але нам так подобалося. Ми розпалювали вогонь,сиділи говорили,потім вони приходили з рибою і ми варили уху зі щойно зловленої рибки.А яка уха з вугрів смачна, то просто....ех, як добре на Світязі. Купатися в ночі,коли вода така тепла,як молоко. Дихати тим повітрям свіжим, сидіти цілий день у воді чистенькій.....
     
  2. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    то сам кайф - фантастичні відчуття. а ще зранку - годинка так 6 - сонце встало, часами туман - наплавалася - і досипати :) до теми - в нас колись коло бази лебідь Васька плавав - зранку - то так сюрно :) було - пливеш - туман - і тут як в ролику Люфтганзи - лебідь на воду сідає,в метрі від мене.
     
  3. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Шацьк

    от я щойно з Гряди - відпочивали з синочком то все було файно!!! водичка прозора, теплюсінька, сонце, повітря чисте, а малому як сподобалось - радості було :girl_in_love: дуже багато було сімей з дітками від 3 міс. і далі... там якраз водичка для таких мацьоп :)
     
    Останнє редагування: 12 Липень 2010
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    та то озеро Світязь впринципі таке,що для діток супер-дуже багато мілини з чистенькою водою.:)
     
  5. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Шацьк

    та і для тих хто плавати не вміє, а тільки вчиться (то я про себе :girl_haha:) кожного року їду туди з задоволенням :) (лишень минулого "просачкувала" з моїм маленьким ще рано було на озеро :))
     
  6. taniarz

    taniarz Active Member

    Відповідь: Шацьк

    Дівчатонька,хелп! Скажіть куди ліпше поїхати вагітній жінці(мені:girl_crazy:) і її чоловікові,який обожнює рибалку? не хочемо дискотек,а навпаки спокою! На яке краще озеро? Пісочне чи світязь??? і хто має координати якогось житла недорогого,з нормальними умовами? Скиньте в пп ,ПЛІЗ))))))))))))))))))
     
  7. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Я б куда неїздила,завжди повертаюсь в Шацьк,ну пристрельте мене ,але мені ні моря нічогісінько нетре:girl_cray:тільки Шацьк,ми там вже 15 років під ряд відпочиваємо,того року вибрались на море,:d64:алє мені Шацьку бракує, от намовила чоловіка їду в Шацьк,:girl_crazy: там саме класно їхати з дітьми,до глибини далеко,пісочок,супер... тільки коли там падає дощ:girl_nea:то капець,скукота...:d25:
     
  8. mamulja

    mamulja Member

    Відповідь: Шацьк

    А де саме? В одному і тому ж місці?
     
  9. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    То є направду так - але той пісочок прибирають. Коли ми були два роки тому в пансіонаті "Шацькі озера", то прибирали там не дуже. Але то як на мене був єдиний мінус. Бо готували там чудово , територія велика , чиста . Номери в корпусах бажають кращого і то років так зо двадцять уже , але якщо погода , то в номері лишень спиш вночі і перечікуєш спеку.
    На рахунок риболовлі нічого не можу сказати - бо на щастя , маю чоловіка комп"ютерщика ))))))
     
  10. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    І я марю цього року поїхати в Шацьк. Була там років 6 назад в селі Світязь. Плюс Світязя в тишині, це для тих кому не треба дискотек і веселух, якраз для мене:) Багато часних секторів з нормальними умовами і на пляжах мало людей.
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    на жаль то було тоді так.Тепер там багато людей. З кожним роком стає більше.А років 6-8 тому справді пляжі були напівпусті, такий кайф!
     
  12. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    ми завжди віддихали на базі Чайка від ЛАЗ,а того року їдемо в приватні сектори,попробуємо чи там ліпше..
    мій чоловік як раз зараз там в тому пансіонаті,може 2роки тому і гарно готували, але тепер там капець чоловік каже на вечерю їм давали манку і горохову кашу.... капець,то приїде хфігуровий.....
     
  13. Mamusya

    Mamusya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    В нас також раз було горохове пюре :bad:, а молочні каші зранку . І манна , і вівсяна , і рисова . Ми до них звиклі (крім манки), тим більше з малими дітьми були - то для них було краще і корисніше , чим смажене яйце.
     
  14. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    і вам там подобалось??? я не знаю чи є в ЛАЗу ще якісь бази в Шацьку, підозрюю що одна лише в них. Ми там були в 2008, домікі деревьяні яким більше років ніж нам, ніяких умов, кімнати малюсенькі, туалети - такі що страшно туди зайти і проходити біля них також не дуже бо сморід стоїть, умивальники практично просто неба, пару качельок для дітей, столова через дорогу, душевих я там не побачила взагалі ( може вони і є десь, але мені не попались) , жінки мили голову прямо під будиночком поливаючи глову з пластикового бутля...... єдиний плюс що пляж за кілька метрів від будиночків...... я там була один раз кілька днів, і чесне слово, не уявляю як там люди живуть по кілька тижднів. В тоді була в шоці.... і бажання поїхати туди знов відпало повністю
     
  15. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Шацьк

    Скиньте, будь-ласка, хто має координати на Гряду, з умовами в номері або на поверсі, десь приблизно до 250 грн. на двох. Допоможіть будь-ласка, бо

    і боюся, щоб цього року не повторилося те саме
     
  16. Alexx

    Alexx New Member

    Відповідь: Шацьк

    Люди, підскажіть яка погода зараз в Шацьку? А то ми на вихідні зібрались, а "метеопрог" дощі обіцяє.... то ми вже і не знаєм, чи варто "пиляти" 200км і сидіти там на дощ дивитись..... Може в когось друзі зараз там, чи родичі??? Напишіть, плііііз!!!

    ---------- Додано в 00:20 ---------- Попередній допис був написаний в 00:18 ----------

    і мені координати не завадять!!! Бо їдемо на "абум"
     
  17. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Шацьк

    Були мої родичі в Шацьку, але сьогодні вже поїхали, то було так само тепло як в нас. На рахунок "метеопрог", то тут прогноз погоди може бути хибним. Наприклад, чотири дні тому на вівторок, середу і четвер у Львові передавали дощ, а меленький дощ був тільки в середу. Ми минулого року так само повірили "метеопрог", що буде погода всі дні, а з 6 днів, тільки 3 була. Так що тут кому як повезе... Наразі в Україні обіцяюь спеку
     
  18. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    в них падав дощик вчора з ранку, потім потепліло і заголом жара-жарюча,така як в нас

    ---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:41 ----------

    ми на ту базу їздили останній раз 2005 року, то там було нормально та база ще була ЛАЗ а тепер її викупив Київський автобусний завод, там помінялося начальство і база стала смішна, але в їдальні там харчування було хороше, тепер є ціла купа приватних садиб, там з харчуванням виходить від 110 грн на добу з людини це с Світязь з іншого боку,але пляжі там зарозші травою,і де не де пісок,А ви може попали в такий домік поганий, ....бо там є ліпші і гірші доміки..
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Дуже часто буває, що у нас дощ, а на Світязі сонечко. Так що львівській погоді не варто так довіряти. ;)
     
  20. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Ви пробуйте так їхати, без домовленостей 100%-них...на таку суму, як Ви назвали, точно знайдете місце...бо на Гряді більшість баз ще радянського типу і без будь-яких умов...ціна там за людину - ліжко 50грн...НЕ знаю, зараз може вже й дорожче, ми були в кінці червня...та й минулого року також така ціна була.
    Просто треба по всіх базах ходити і питатися, навіть, якщо на базі не пишуть, що є вільні місця...таки можуть бути місця...бо є варіанти, коли відпочиваючі по пітівках не приїхали...
    А дорожчі котеджі на 100% заповнені там ніколи не бувають....
    П.С.: відпочиваю на Світязі кожного року з 10 років.