Шацьк

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Яруська, 1 Травень 2009.

  1. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Шацьк

    Минулого року поїхали без домовленості, оббігали всю Гряду, а місця так і не знайшли і поїхали в с. Світязь
    Хтось відпочивав на базі відпочинку "Світанок" в Гряді?
     
  2. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Ну не можу я в таке повірити, бо сама з коханим їздила в самий сезон одного року без домовленості...найшли аж 3 місця, де можна було оселитися....в той момент, коли за нами ще ходила "рота" людей і також питалася про місця.
    Це ближче до базару чи ближче до палаточного містечка...я знаю майже всі бази але не по назвах, а по місцю розміщення :)
     
  3. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Шацьк

    Повірте! Мені нема сенсу когось обманювати

    Це на початку Гряди, як в"їжджати в Гряду по праву сторону - 2-3 салатовий будинок (пожожий на особняк :) )
     
  4. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Шацьк

    нє дівчата, то трохи ризиковано отак їхати без домовленості, з понеділка по четвер ще можливо знайти вільні місця на базах, а от в суботу та в неділю то якось проблематично, можна лишитись ночувати на вулиці. роблю висновки по нашому недавньому відпочинку, народ у вихідня дні просто заполонив Гряду, ніде вільних місць не було :)
    тут як кому підфортить, хтось знайде а хтось ні.
     
  5. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Гряда-то ще не все озеро :) Є ще село Світязь, Турбаза,Куточок Рибака, в крайньому випадку є за островом з того боку село Пульмо.Раз там була, шикарно,спокій,людей чомусь нема, хоч то то саме озеро Світязь,просто з іншого боку. В селі Світязь можна по хатах ходити питати, десь та й найдеться.
     
  6. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Шацьк

    Років 5 вже хочу попасти на Гряду і ніяк не виходить :). Останніми роками була я 3-4 р. в селі Світятязь, була кілька раз і в Пульмо, там в подружки на дачі жили, правда до озеро далекувато, на турбазі 1 раз була, більше не хочу :). На озері Світязь вдень всюди класно, а ввечері скучно. Тому ми завджди брали таксі і їздили в Гряду на дискотеки. :)
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    а я колись ходила у клюб в селі Світязь :dance: А взагалі ми вечорами розпалювали вогонь,варили уху,або просто гуляли по березі, так класно.
     
  8. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Ага, ми також там колись були...весело було....)))
    Але все ж, я чомусь більше на Гряді люблю...й справді там якось веселіше.

    Може Ви й праві...але все ж я думаю, на 250грн з пари місце знайти можна...В крайньому випадку можна їхати палатками, як ми це кожного року робимо, як не можемо місця найти, то домовляємося з комендантами про те, щоб хоч палатку на базі ставити, а не в палаточному містечку...все ж на базі, хоч кухня є...каструлі, сковорідки...туалет...а там, пів дня, день і виявляється, що хтось таки не приїхав по пітівках і місце є вільне...Просто може умови не на 250грн...і навіть не на 50грн, а якась халупа, але є настрій, є компанія, та все ж, в тій халупі ми тільки ночуємо...весь день поза неї проводимо, ІМХО.
    І що ж Ви робили? Як вийшли з ситуації? :)

    ---------- Додано в 08:15 ---------- Попередній допис був написаний в 08:11 ----------

    Там по праву сторону є база "ВолиньЦукор", далі база від 4-ої шахти Червоноградської і від заводу "зміна"..десь певно між ними...там ще їдальня,прямо біля "ВолиньЦукру" то Ви питаєтеся про ту територію, де їдальня...там такі особнячки...площадка, газончик. Ми були в кінці червня, біля неї відпочивали...там місця були :)
    Але контактів туди не маю, бо ніколи там не селимося :)
     
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Була пару років тому на о. Пісочному. І запамятались мені саме вечори: любила я сидіти над озером і дивитись захід сонця, спостерігати, як міняються кольори озера, неба, як хмарки стають рожевими, як плавають всякі лебеді, пташечки...:girl_in_dreams:

    Приїхали туди літом, нормальних місць не знайшли, хіба що знімати цілий будиночок, з кількома кімнатами, це нам було дорого. Жили в хатинці з господарями, за 50 грн з людини, але саме зле було те, що мити посуд треба було ходити в сад у ванні:girl_haha:
    Якщо хтось має якісь контактні дані гарних місць на Шацьких озерах, напишіть мені будь ласка в ПП.
     
    Останнє редагування: 19 Липень 2010
  10. Knopka

    Knopka Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Два дні тому повернулись з Шацьку. Відпочивали на Світязі. Все супер, погода, вода... Багато діток навколо, навіть кафе порівняно "вилюднились" (востаннє була там три роки тому), можна смачно і недорого поїсти.
    Тільки з господинею не пощастило. Поки ми там жили і ще не розрахувались, ніби нічого, хіба що діставала своїми серіалами, які дивилась весь вечір прямо біля нашого номера і розмовами-розпитуваннями, повчаннями. А в останній день, коли ми вже мали їхати, виперла нас з номера в 12.00, хоча за нами ще не приїхала машина. Але то таке, там мали люди приїхати. Прошу щоб пустила малу Ганнусю поспати в якусь кімнату, каже нема нічого вільного. Я їй - у вас нагорі ж є вільна кімната. Тоді та пані вже каже, що справді є але вона вже постіль постелила чисту і ніякі запевнення, що я її відгорну, не допомогли. Ну а кульмінація - на свою голову вирішила я заглянути в сусідній з нашим будиночок, подивитися які там умови, щоб може знайомим чи друзям порекомендувати. Господиня влетіла туди слідом за нами, почала верещати щоб ми забиралися на вулицю, бо тут люди гроші заплатили, а наш час вже закінчився... Словом, в результаті пішла я малу класти спати на пляж, а з того сервісу просто в шоці. Тим більше, гроші то все коштує немалі - 300 грн за номер за добу. Знаходяться ті хатки на Жовтневій, 98. Туди більше ані ногою. Для себе зробила висновки, що розраховуватися треба перед самим відїздом (хоча вони і вимагають наперед), щоб потім не було різних нюансів з неврівноваженими господарями, які понятття зеленого не мають що таке сервіс як би пасувало розиовляти з клієнтами, за рахунок яких живуть.
     
  11. Відповідь: Шацьк

    Приїхали вчора з Шацьку, відпочивали 10 днів. Все супер: погода, умови проживання і сам відпочинок.
    Відпочивали ми в с.Мелиники на оз.Пісочне 3 сім'ї з трьома дітьми. Знімали котедж з трьома кімнатами, кухнею, вітальнею, ванною, туалетом і просторим подвірр"ям. За цілий котедж платили 1150 грн за добу. До озера близеько, для діток просто рай. Задоволена на всі 100%
     
  12. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Шацьк

    я теж ось з Медика на Пісочному повернулась. ФАЙНО!
    може умови і не пятизіркові, зате маленькі будиночки по 4 номера, мало сусідів і тихо... до озера суперблизько, тьа й озеро то не Світязь - 5 хв і можна плавати спокійно, не тре 400 м йти, щоб окунутись...
    туалети, умивальники нормальні є, пляж чистенький, поруч будиночків місця для мангалу, та й беседок купа, комарів надто не було...
    для поїздки з малими дітьми може і не найкраще, все ж глибина є, алее діток було багато....
    а ще там гарно рибалити..... рибка між ногами в воді плаває...
    я задоволена!:girl_crazy:
     
  13. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Народ, є хтось зараз в Шацьку? Хтось знає, яка там погода? От думаю, їхати завтра чи ні:girl_impossible::girl_impossible:
     
  14. Velana

    Velana Member

    Відповідь: Шацьк

    та напевно :) якщо добре шукати то конче щось знайти можна ;) але я трошки себе поправлю - мала на увазі якщо їхати з грудною дитинкою, то не дуже й пошукаєш, навіщо створювати собі лишні проблеми? хочеться приїхати, суперово відпочити, ні за що не переживати, без лишніх нервів і переживань.. на то вона й відпустка :)
    то я робила висновки по народу який приїхав, який щось шукав, і в результаті пошуку нічого не знайшов, подальшу долю не знаю... ми на той час вже відпочивали :)
     
  15. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    вчора і сьогодні там було холодно і дощик капав (батьки повернулись швидше)
     
  16. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Дощик, мряка , вітер- але вода тепла.
     
  17. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Дівчата, а в с.Світязь хтось має контакти місця, де б можна було зупинитись на вихідні з дитиною? Буду вдячна.
     
  18. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Відповідь: Шацьк

    ХристинкаЛ,, а на подвір'ї лише один котедж? Авто можна поставити? Гойдалка, пісочниця?
    Я так розумію, що Вас було 6 дорослих і троє дітей. На кухні - холодильник, плита,...?
     
  19. Веснулька

    Веснулька Well-Known Member

    Відповідь: Шацьк

    Дівчатка,а сюди координати не можна написати?якщо ні,то і мені будь ласка в ПП "Медика" і приватні.Наперед вдячна
    :girl_crazy:
     
  20. Відповідь: Шацьк

    на подвір'ї лише один котедж, авто можна поставити, ми поставили три авто, є мякі шезлонги, накрита тераса, волейбольне поле, гойдалки немає. На кухні - газова плита, холодильник, електрочайник, мікрохвильовка, посудомийна машинка, в ванній є пральна машинка.