Шкідливі мікрохвилі?

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Ksani, 27 Листопад 2007.

  1. TOlka

    TOlka New Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    взагалі-то, Wi-Fi i Bluetooth використовують частоту 2,44 ГГЦ. На цій частоті працюють також МЕДИЧНІ ПРИЛАДИ!!! Тому й розмовляти, тримаючи у вусі Блютуз-гарнітуру, набагато безпечніше, ніж мобільну трубочку(яку рекомендовано тримати біля вуха не більше, ніж 20 хв в день, а біля серця взагалі не носити.. і мужчинам у кишенях штанів чи шортів))))


    А щодо мікрохвильовки - шкода є... Тож бажано якнайрідше нею коритуватися... Але іноді можна)) Дійсно, в наш час і так навкруги багато радіоактивних елементів))((
     
  2. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    і жінкам також!!!
    мікрохвильовка у нас появилась не так давно, десь років 3 тому назад. Їжу в ній не готуємо ніколи (ябо я просто не памятаю, що таке було :) ), нема потреби. та й не вмію:) Але для розігрівання таки користуюсь. Не дуже вірю в те, що вона не шкідлива, але надіюсь на мінімальну шкоду. Як є час стараюсь розігріти на газі (хоч варіант розігріву на сковороді з олією, не дуже кращий), але сила привички, то така погана штука :) Про холодильники нов фрост теж чула, що вони в рейтингу на шкідливість займають перше місце (останнє здається за праскою). А ше читала. що на кухні є небезпечний трикутник, з трьох електроприладів : холодильник, мікрохвильовка, і електричний чайник (в мене згорів, нового ще не купили :) )
    П.С. кажуть що не можна стояти біля працюючої мікрохвильовки, а от якщо наприклад біля неї постійно стоїть скляна банка з питною водою, то якось на неї впливає???
     
  3. skarlet

    skarlet Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Оскільки мікрохвильовка при роботі випромінює хвилі (анітрохи не більші, ніж у мобільного, тому не розумію людей, які категорично проти мікрохвильовок, якими можна скористатись в сер. 10-15 хв в день, а то й менше. В той же час ці люди "висять" на телефоні годинами) мабуть, впливає ось так:

    http://www.youtube.com/watch?v=YgOanscJlLg&feature=player_detailpage

    Саме цей вплив, і не тільки мікрохвильовок, мене насторожує найбільше...
     
  4. Suomi

    Suomi New Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    Саме з їжею мікрохвилі нічого такого страшного не роблять. Взагалі вони працюють досить примітивно, індукують в хавчику "віхрєві" електротоки, що "розгойдують" молекули і таким чином розігрівають іжу.

    До речі, всіма любимий нешкідливий інфрачервоний гріль, це теж свого роду мікрохвильовка. І він теж "розгойдує" молекули іжі. Просто в ньому радіохвилі іншої частоти. :)
     
  5. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    -питання - а жінкам то не шкодить? бо чоловік мій мудрий - не носить в кишені, а я дурна маю таку звичку :girl_sad:
     
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Шкідливі мікрохвилі?

    а що в них шкідливого? холодильник як холодильник, років 6 користуюсь. Мама приносила дозиметр з роботи, щоб поміряти що найшкідливіше. Виявилися мікрохвильовка,комютер і мобільний телефон. Нов фрост це як звичайний холодильник, тільки у ньому задня стінка трішки прогрівається, через що конденсуються волога, яка потім через відведений отвір стікає в спеціальний резервуар. Хіба через 6 років щось змінилось і зараз якісь нові нов фрости випускають
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Відразу скажу -- мене не турбує швідливість мікрохвильовки. В мене інше запитання: вона мені потрібна на дачі, де я буду жити на вихідні? Справа у тому, що ні в мене, ні в чоловіка, ні в моїх батьків немає мікрохвильовки і ми чудово без неї живемо і не відчуваю ніякого дискомфорту (у свій час я так легко жила без мобілки, коли вже всі мали і керівництво таки змусило і мене обзавестись нею). Що я взагалі там можу робити, в тій мікрохвильовці на дачі -- чи полегшить воно мені життя? Де, окрім вогнища я там планую готувати? Хочу купити електроплиту на 2 комфорки, плюс мультиварка, маю ще блінницю. І ще маю таку маленьку духовку, меншу за мікрохвильовку, але різні там пляцки-сирники-булочки і гарячі канапки там на ура печуться. То як? (якщо що -- то родичі не можуть придумати, що подарувати -- от і варіанти підкидують)
     
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    електрочайник краще) або термопот)
     
  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    @Kandya а нащо мікрохвильовка, якщо буде плита? Я б не купувала.
     
  10. maavka

    maavka Well-Known Member

    @Kandya і я не розумію, нащо мікрохвильовка, якщо маєте іншу техніку. Розігрівати можна на плиті, на пару (на каструлю покласти терку чи друшляк), ще й мультиварка буде і блінниця) Пожалійте ваш простір)
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Чому тоді вдома усі мають
    але ж все мають і
    Ясно тоді -- від цього подарунку відмловляюсь. Нехай далі думають)
     
  12. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Дивлячись, скільки свого часу людина готова потратити "на кухню")
    Від 30 сек., щоб нагріти їжу собі, підігріти холодний напій дітям і скільки часу потратити, щоб сполоснути ту саму чашку чи кухлик для молока, в якому воно грілось, щоб перелити потім в ту ж чашку. Дрібниці, але я, наприклад, не готова тратити свій час на барикади з каструлі і дощещок, час на нагрівання, який таки є довшим, а також час на миття тих споруд.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    В нас нема і абсолютно немаю в тому потреби. Була у нас в офісі, то там це дійсно варіант, а так, як на мене, без потреби. Ну і особисто мені їжа підвгріта чи приготована в мікрохвильовці відрізняється від тої що гріта чи приготована на плиті чи в духовці. От якийсь інший смак і все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. maavka

    maavka Well-Known Member

    Бо
    Тобто, мені наприклад зручно підігріти вчорашні котлети, голубці та інше, так дійсно виходить скоро, особливо якщо часу нема.
    Але на дачі, нема потреби гріти таку їжу, бо там ж тимчасово приїжджають, в холодильнику "на потім" не зберігають . Ми як правило на дачі тут же і готуємо, курку, шашлик, рагу та інше, зелень і овочі під боком, тому нема потреби щось розігрівати. Але як появилась дитинка, то берем з собою ще дитячу їжу, яку буває треба розігріти. Проте це не проблема, якщо є плитка.

    А от у нас такої проблеми нема. Я даю напої кімнатної температури та якщо є такі смачні холодні, то і холодні, це таке загартування для горла
    Молока Левчик не п'є, бо лактозна недостатність (пити безлактрзне я не хочу давати). З гарячого хіба цикорій п'ємо, але якщо він остине, то кип'ятку доливаю.
    І у нас чомусь у сім'ї так прийнято, що напої, перші страви ніколи не гріємо у мікрохвильовці. Лише другі страви



    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Там ітак буде багато девайсів для звичайного приготування їжі, може краще нехай мангал якийсь цікавий подарують? Все ж таки дача, приготування їжі на відкритому вогні тут ключове.
     
    • Подобається Подобається x 1