Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Не знайшла теми схожої, тому створила нову.
    Проблема полягає у тому, що коли починається осінь, а за нею зима, і початок весни, в мене виникає в цей період проблема зі шкірою на обличчі - шкіра починає лущитися навколо рота, під носом, а коли легенько ці шкірочки знімаєш, шкіра червоніє. І так кожного ранку, мушу мазатися кремами, щоб не лущилась шкіра. Літом все класно, як ні в чому не бувало. Ходила вже до лікаря (від знайомого), здала аналіз, бо казав що в мене можуть бути підшкірні кліщі, але аналіз показав, що нічого немає. Тому виписав мені 2 креми, один коштує 200 грн., схожих, що подешевше немає.....(ці мені просто не по-кишені). Звертаюсь до Вас, дівчата, можливо у когось така проблема була або є, що ви робили, чим користувалися??:girl_sad:
     
  2. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Може це у вас алергія? на холод, наприклад?
     
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    та лікар мене питався, а потім після аналізу сказав, що в мене просто суха шкіра...То шо означає шо мені тепер кожної зими, кожного ранку мазатися кремами..?

    Раніше я думала, що в мене дійсно алергія на консервовані ананаси..., після того мене почало так обкидати (після ананасів)..але проходло...а тепер тільки на літо зникає. А ананасв вже дуже давно не їла..
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    ну взагалі-то таку процедуру радять проводити при будь-якому типі шкіри, і не тільки вранці. Так шо спробуйте для почтаку просто регулярно користуватись кремом, можливо треба змінити миючий засіб на більш мякий
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Користуюся для лиця лише дитячим милом..
     
  6. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    В мене від холоду теж шкіра облазить. Цього року відкрила для себе дешевий, як борщ, крем - Dove живильний. Банки вистачає ой як надовго, впитується класно. Навіть моя жирнувата шкіра зимою не блистіла. Наносила тонким шаром за 2-3хв після вмивання. На жару змушена відмовитися, бо то явно не для літа крем. А от той перехідний період до тепла, то мене рятував. Класно в подорожах - береш одну банку і мастиш лице, руки, ноги (в мене і там шкіра сохла)..
     
  7. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Ну то мені здається, цілком ймовірно, що ви трохи пересушуєте шкіру і вона під впливом холодного повітря починає от таке витворяти.Так шо міняйте свій догляд за лицем
     
  8. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    і після вмивання нема сухості, стягнутості шкіри?
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    скільки вам років?) питаю бо з років так з 20 ну точно треба регулярно доглядати за шкірою. не обов"язково термоядерні креми і тд.. але якась вмивалка, тонік чи флюїд...
    до лиця є спеціальні мила а не дитячі. мені наприклад дитячі серії ніколи не підходили до лиця, одне сушить, друге жирне... чому просто не вивчити косметику і не підібрати собі догляд.
     
  10. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Почнеться осінь попробую, думаю поможе, хоча користувалася теж живильним, але Nivea

    ---------- Додано в 16:05 ---------- Попередній допис був написаний в 16:01 ----------

    Як раз коли я помию дитячим, так файно, але через добу знову випливає проблема.

    20 років

    просто в мене ніколи не було проблеми зі шкірою (косметикою взагалі не користуюся, відповідно шкіра не закупорюється). А цього року отаке сталося.
     
  11. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    доречі зимовий період для багатьох такий посушний... я для себе відкрила корейську косметику і забула що таке лущення.
     
  12. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    цей процес називається доглядом за шкірою обличчя і складається не тільки з нанесення (мазання) крему, а ще очищення і зволоження, і з певного віку (в кожного він різний) це стає регулярним процесом догляду за собою. Це такий ліричний відступ.
    По темі в мене в підлітковому віці також була схожа проблема, шкіра обличчя в осінньо-зимовий період була страшенно пересушена, лущилася, в ті часи якісна косметика була мені недоступною тому боролася народними методами. Тоді мене спасали нанесення простої (зараз вже можна оливкової) олії з декількома краплями віт. А і Е на розпарине лице (після душу) на 15-20 хв. решти видаляла серветкою і так через день. Мені це дуже допомогло, щоки не були обвітреними і головне, що лущення пройшло, бо виглядало м'яко кажучи не естетично.
     
  13. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Ще й авітаміноз може бути причиною, неправильне харчування, сухе повітря в з"вязку з опалювальним сезоном, перепади температури(з холоду в тепле приміщення і навпаки) - шкіра потребує догляду.
    Але якщо Ваш догляд за шкірою це лише мило, то як на мене цього замало. Треба підібрати собі засоби догляду за шкірою обличчя. Зараз сайтів з відгуками про косметику - незліченна кількість або до косметолога можна звернутись та й косметики теж багато - на будь який гаманець:)
    Думаєте жінки кремами мастяться, бо їм нема чим зайнятися?:girl_wink:
     
  14. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Не тільки мило, а ще й різні креми пробувала, але не допомагало. За 2 роки змінила 5 чи 6 кремів
     
  15. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Тоді можливо потрібний копмлексний догляд. Якісь скраби, переглянути своє харчування. Почитайте відгуки про зволожувальні креми. Варто теж подумати про креми-захисти від вітру та морозу. І думаю дитяче мило не дуже добре для вмивання, як на мене мило будь-яке (дитяче,зволожувальне) сушить шкіру. Підберіть собі якийсь гель чи пінку.
    Теж колись думала, що якщо дитячий засіб, то і не зашкодить,а навіть кращим буде. Аж ні- від мил дитячих шкіра суха, від кремів часом алергія(хоч в малої все ок). Тож таки косметика для певного віку - це недарма придумали:)
     
  16. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    спермацетовий крем. виготовляють з воскоподібної речовини, шо міститься в тілі кашалотів.
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Тут є поради для сухої шкіри.
     
  18. ELEGANCE

    ELEGANCE Active Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    А мені від сухості добре помагає трояндова вода(протираю нею обличчя замість тоніка). А милом взагалі не можу мити обличчя, дуже сильно стягує мені шкіру, миюсь тільки спеціальними гелями для вмивання або дитячим засобом для купання від джонсон.
    дійснохороший колись мені привозили з Білорусії, чомусь у нас не могла його знайти.
     
  19. Rona

    Rona Мама-йожик

    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Шкіра на обличчі

    Скажіть, дівчата, мені, темній:girl_blush2:: якщо я користуватимусь міцелярним розчином, то тонік (лосьйон) вже наче непотрібний? Чи я щось плутаю в призначеннях цих засобів