Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Надмірне вживання будь-чого приносить шкоду) я вказала, що один-два рази на рік. Хоча сама вживаю лише раз, на початку весни.
    Я все розумію, пояснення можна всьому знайти але якщо просто задуматися, а чи природа нас створила такою? Якщо це сталося за певний період нашого життя значить винуватці у цьому ми самі. Потрібно дошукувати, докопуватися до причини з якої почалася хвороба.
    Мені рік всі лікарі лікували нігтьову пластину яка вся вже злізла уражена навіть не знаю чим. Хоча знаю, аналіз показав кандіду (це все після одного модного манікюру) Скільки препаратів випила, що тепер аж страшно(( я не знала вже до якого лікаря звертатися бо була у найкращих. А потім почала вишукувати сама інформацію. Прочитала, що кандіда живе у кишківнику і іі треба звідти вигнати, не можна вживати солодощі при цьому, а як не вживати коли мені без них погано? В результаті на Айхерб замовила Кандіду якусь там і хром щоб не хотілося солодощів .
    Два місяці - ніготь повністю відріс і слава богу вже третій рік не турбує.
    Я до чого це веду ... За рік мені не допоміг жоден препарат при встановленому захворюванні. Допомогли звичайні БАДи які не зашкодили як попередні ліки і результат очевидний.
    Тому, потрібно шукати причину і іі знешкодити )
     
  2. Karabinchik

    Karabinchik Active Member

    Як я уже написала,із здоров'ям у мене все ок, акне в більш-менш ремісії тримаю правильним доглядом. Під час вагітності шкіра була ідеальною,коли міняється гормональний фон. Але до вагітності аналіз на гормони показав норму. Прогестерон,який домінує під час вагітності по суті своєю антиандрогенною дією вилікував мені акне на цей період. Тому роблю висновок,що це у мене сальні залози неадекватно на норм рівень гормону реагують. Тут повинні допомогти оральні контрацептиви,але не дуже хочеться на них сідати. Такі мої думки щодо цієї проблеми. А з айхербом я знайома,є багато хороших речей там. Тільки проти акне не допомагають))))))
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Якщо знайти хорошого лікаря то не прийдеться довго сидіти на ОК)) він призначить буквально курсом правильні гормони і цього буде достатньо )) у мене знайома лише 2 місяці попила і цього достатньо було)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Я помітила що до вагітності у мене були проблеми з прищами .протягом вагітності і годування грудьми вискакують дуже рідко.отже нема місячних нема прищів.виходить стан шкіри таки залежить від гормонів.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    А хтось користувався препаратами СтопДемодекс ? Кажуть, що непоганий препарат для шк1ри. Якщо хтось користувася - напиш1ть свою думку про нього.
     
  6. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Ви праві!)) і якщо відкрити лише Вікіпедію Шкіра то можна побачити, що функцій у шкіри є безліч.. І гормональна система тут не на останньому місці) Тому не варта лише ззовні боротися з проблемою (як косметолог вам кажу),
    95% - проблеми внутрішнього характеру (можливо так на око % але по власних спостереженнях )
     
  7. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата які знаєте маски від пігментних плям. Маю одну яка на сонці більша стає, розумію треба сонцезахисний крем. Але як вивести це чудо. чула про маску з куркуми меду та оливкової олії. Хто знає дієвий засіб?
     
  8. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    В залежності від чого утворилася пігментна пляма. Бувають такі, що вивести нічим не можна а от спф це обов'язково!)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Як позбавитись чорних цяток на обличчі? Підкажіть будь ласка дієві засоби , рецепти масок .

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    в принципі, ефективнішого ніж механічна чистка у косметолога не буде нічого. Бо чорні цятки- це вершечки брудних комедонів ( сальних пробок)у порах. В домашніх умовах для чистки від чорних цяток є желатинова маска ( але чудо ефекту, як від професійної чистки косметолога можна не чекати, якщо цих чорних цяток дуже багато):1 ч. ложка желатину на 6- 7 ч.л. теплого молока ( залишити набухати. Потім підігріти до розчинення желатину ( приблизно до 60С) , остудити і додати 1 потовчену таблетку активованого вугілля. Намазати на обличчя, а потім як плівку зняти ( вугілля як сорбент бруд втягує, а желатин створює такий плівковий каркас, до якого все прикріплюється). Цю маску не можна робити, якщо є запальні процеси на шкірі і при сухій шкірі. Ну і не можна біля очей наносити.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Насправді, попередній дописувач сказала добре, треба почистити іх у косметолога. І насправді потрібно зняти гіперккратоз шкіри, наприклад Уз чисткою чи легким пілінгом, потім добре допомагають маски з глини у домашньому догляді (можете лише на т-зону)
    Ось тут гарно косметолог все розказує Проблемная кожа - Косметолога.нет

    Тут Черные точки ( комедоны ) на коже лица и тела. Как избавиться от черных точек в домашних условиях? Маски, скрабы. Какие бывают комедоны. :: Polismed.com

    (Не знаю чи можна посилання давати , якшо не можна то прошу видалити будь-ласка )
     
  12. New look

    New look Well-Known Member

    Гарно очищає шкіру від цяток і висипань лосьйон Міленіум від Холлі Ленд
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    А мені вагітність ще більше спровокувала прищі. Підозрюю, що це демодекоз загострився. Обличчя жахливе, купу гною, грубі прищі ще з 18 тижня. Навпаки думала, що прогестерон провокує прищі і він похідний чоловічих гормонів.
     
  14. Жменька

    Жменька Well-Known Member

    У мене було навпаки- при вагітності шкіра якось сама собою очистилась, не була такою жирною ( в Т-зоні), як зазвичай, і засяяла і стала якась дуже гладесенька. А після пологів, навіть більше після відновлення циклу, "все вернулось на круги своя": жирний блиск і розширені забиті пори і висипання перед КД(((
     
  15. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    в мене до 1ої вагітності якось спостерігалась ремісія від висипань, потім з 30 тижня приблизно почались лущіння, які я зволожувала-живила, а то так демодекоз починався і їв всі ті креми:sad: на бороді були великі шгнійні прищі, які в пологовому всі виходили. В пб кололи антибіотик через нирки, то все відповідно погоїлось швидко. В травні народила, в листопаді пила протипаразитарний Оргіл, очистилось. Потім 2а вагітність і з 18тижня мене конкретно почало сипати з бороди. На даний час вже обсипаний лоб, початок шиї і біля правого вуха і мочка вуха. І то така жесть (інакшими словами не опишу)... як проб*ється само, то гною стільки, що ледь встигаю забирати. Списую на знижений імунітет, що є в кожної вагітної і на тому фоні активізувався демодекс. Деякі ділянки загоїлись, вле є почервоніння, з деяких періодично по троху виходить гній. В арсеналі дігтярне мило яка, дігтярно-сірчане, з ялівцевим дьогтем, для інфікованої шкіри, Зая вмивалка з серії манука, Яка пінка з морським колагеном, вмивалка для інтимної гігієни White Mandarin, сірчана мазь і цинкова паста точково, борна кислота, левоміцитиновий спирт точково, тонік - термальний фіто-спрей White Mandarin (хороша така штуковина, на термальній воді Берегово), лосьйон Демолан від демодекозу з колоїдним сріблом. Накупила того добра... Але то чергую, бо щодня дігтярне зажорстко для шкіри і для зняття мінеральної основи краще підходить вмивалка Зая або пінка Яка. Гарно змивають і не такі агресивні. Витираюсь лише серветками чи паперовими рушниками. Надіюсь, що після пологів щось трошки зміниться... Лиш би не пішло з більшою силою, бо наші гінекологи таких висипань у вагітних не бачили і навіть не знають чим допомогти. Антибіотикові мазі не дуже допомагали... запалення, напевне, знімалось, а кліщ все-одно живе.
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Літом в мене завжди якась жирніша шкіра. Користуюся зволожуючим кремом з SPF, то протягом дня лице якесь таке жирне ніби я щойно нанесла крем і він ще не встиг впитатися в шкіру. .Може то треба чимось матувати? Чим? Якоюсь пудрою?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Підкажіть будь ласка ,що робити з синяками під очима?

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Пудра буде лише змішуватися зі шкірним салом і вигляд буде не естетичним. Найкраще-матуючі креми а протягом дня салфетки матуючі (іх можна придбати у дівчаток які корейську косметику закуповують )
    [​IMG]

    [​IMG]
     
  19. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Ви знаєте чим викликані синці ?

    Дуже тонка шкіра, відсутність підшкірно жирової клітковини, розташування близько до поверхні, судин, анатомічно глибоке розташування очей, що візуально виглядає як затемнення під очима.. Ну і проблеми внутрішнього характеру )
    От відштовхуючись від цього можна працювати з темними колами )
    А поки, просто хороший коректор Вам допоможе )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Кремами практично не користуюсь.
    Кожен день на 2 год перед сном наношу під очі ретинол (віт. А)на решту обличчя віт.Е. Вони масляні.
    Змиваю пінкою - шкіра ідеальна, чиста, сяюча.
    Від прищиків мажу гелем Куріозин.
    Буває тижня 2 наношу його на ціле обличчя наніч. Гарно розгладжує. Містить гіалуронову кислоту.
    Раз на місяць на ніч мазь солкосерил.
    Час від часу користуюсь пантенолом крем.
    Вдень вмиваюсь міцелярною водою.
    Ніколи не мала проблем з шкірою.
    А пів року тому з'явився алергічний дерматит, лице в червоних плямах та цятках. Ніде не могли мені зарадити.
    Вивчала довго про шкіру, її обмін, коллаген, регенерацію. От і обрала ці засоби. Вони всі йдуть з ефектом відновлення,регенерації,розгладжування,живлення. Тому підійдуть усім.
    Про дерматит я забула давно, але не можу собі відмовити у такому задоволенні, шкіра просто.... Тьфу тьфу.
    Зранку дивитись на себе одне задоволення
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1