Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а де купили? я колись шукала в аптеках чистий віт. А і казали, шо нема. але то вже давно було. може тепер з"явився
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    В аптеці, навіть вже не скажу в якій, в першій ліпшій, без проблем. Вже 2 банку беру.
    Кажу масляний вітамін А, і все.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Купила собі на пробу масочку для обличчя з огірком, мінеральною глиною та маслом жожоба. Результат мені сподобався. Шкіра така ніжна і гладенька, аж приємно. Я взагалі по суті маски не робила, ну хіба раз в рік шось могла спробувати. А щось тепер захотілося за собою доглянути, бо все одні креми та й креми. Хочу ще якусь спробувати:girl_spruce_up::)
     
  4. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    А віт. Е?? Я десь на весні шукала, хотіла в крем собі додати, то мені скрізь казала що вже давно його чомусь нема? Чи треба наголошувати щоб був масляний?
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Я наголошувала, що це мають бути масляні вітаміни
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Moon

    Moon New Member

    У меня тоже проблемная кожа лица, лоб жирный, а кожа нормальная. Пользуюсь и кремами, и масками, и тониками. Разве сложно крем на кожу нанести - это же уход за кожей
     
  7. Leoniya

    Leoniya New Member

    Кожного ранку треба за обличчям догладати, вмивання, тонік та крем. Це ж не складно, а навпакі, приємно
     
  8. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    Щоб не було проблем зі шкірою, треба чітко знати свій тип і правильно за нею доглядати. До того ж влітку треба додатково захищати шкіру від сонячного випромінювання, а взимку - від морозу і вітру. І тоді все буде добре.
     
  9. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Стан шкіри на обличчі дуже залежить від способу харчування.
    Коли я харчуюсь правильно, їм багато овочів-фруктів та кисломолочні продукти шкіра бездоганна.:girl_spruce_up:
    Тільки присідаю на фаст-фуд чи солодке лізуть прищики.:girl_mad:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Karabinchik

    Karabinchik Active Member

    Не погоджуся, я харчуюсь ідеально чисто вже кілька місяців-ніякого солодкого(і цукру в тому числі), мучного, жареного, жирного, про фаст фуд і всякуіншу гидоту взагалі мовчу, все варене-печене-тушене, фрукти-овочі,дієтичне м'ясо, крупи... +спорт. Навіть целюліт від жаху зник а проблемна шкіра нікуди не ділась. Ну може зовсім трошки стало краще. Косметика хороша, некомедогенна.
     
  11. happy story

    happy story Well-Known Member

    А в мене шкіра стала чистішою під час вагітності. Нема місячних , нема прищів.винні гормони в моїх прищах, а от чорні цятки в мене ніяк не зникають. І що з ними робити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Delfy

    Delfy Well-Known Member

    Дуже ще важливою є вода, якою вмиваєтесь. З крану - ні-ні.
    Найоптимальніше - перекип*ячена і прохолодна (приємна) для обличчя. Спробуйте.
    Я коли не маю можливості вмитись такою водою (у лікарні чи у відрядженні) - не вмиваюсь взагалі, але маю в сумочці міцелярну воду, тонік або молочко.. Або ж купую півторалітрову воду в магазині, нею вмиваюсь.
     
  13. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Це все дуже індивідуально.
    Мій досвід: жахливі прищі як почались в підлітковому віці, так і мучили мене постійно. Нічого не допомагало. Півроку тому відмовилась від цукру-і все. Шкіра відразу стала ідеальна. Зараз помітила, що як з"їм мід наступного дня зазвичай якийсь один-два маленькі прищики вискакують, тому мід тепер теж їм дуже рідко і по-трошки.
    Моя порада: в першу чергу починати з харчування і способу життя, а вже потім вдаватись до зовнішніх процедур, якщо ще буде потреба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Irina Serova

    Irina Serova Active Member

    Погоджусь. Моя знайома, коли вмивається водою із колодязя у своїх батьків - жодних проблем зі шкірою не має, а коли вмивається водою з-під крану - одразу починаються проблеми.
     
    • Тупо! Тупо! x 1

  15. І в мене теж саме!
    Цілком погоджуюсь
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Natali S

    Natali S New Member

    Це точно що увесь наш спосіб життя відбивається на обличчі, якщо не виходить дотримуватися здорового способу життя, а це не секрет не кожен може такий образ ввести (я допустимий багато в чому собі відмовити не можу в тому ж фастфуді) ) і багато в чому другом) все-таки один раз в житті живемо ) рятуюся антиоксиндантами і всередину і з наружи)
     
  17. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Дівчата чи хтось користується патчами для шкіри навколо очей? Які відгуки які порекомендуєте?
     
  18. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Я маю такі [​IMG]
    Окрім них маю гель люміне від крістіни, маю 2 креми...Тому сказати чим конкретно патчі помагають не можу)) але мені подобається. Коли використаю то замовлю ще)

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Дякую. Замовила і собі. :girl_yes2:
    Я також кремами для шкіри навколо очей користуюсь, проте знаю, що патчі зараз в "тренді", вирішила спробувати)
     
  20. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Оці хороші [​IMG]


    Sent from my iPad using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1