Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Руда Лисиця, тобто правильно так: ввечері нанести крем, зранку встати, очистити обличчя олійкою, потім гелем, і знову крем?
     
  2. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    в принципі так. силікони бувають і водорозчинні, і леткі(випаровуються з поверхні шкіри). Але конкретно диметикон є неводорозчинним.
     
    • Корисно Корисно x 1
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Я на ніч вмиваюсь міцеляркою, тоді даю тонік і коли тонік втягнеться- нічний крем. Нічний крем не перед самим снов, має увібратися шкірою. Вранці вмиваюсь водою, тоді тоніком протираюсь, тоді денний крем. Якщо наношу тональні, косметичні засоби, то тільки після того, коли крем добре втягнеться.
    Якщо малююсь в обід, чи під вечір, то обов"язково ще раз вмиваюсь, тонік, крем і тоді косметика, щоб не втирати косметичні засоби в не зовсім чисту шкіру.
    Насправді я то все дуже важливо, бо втерти в шкіру якусь бяку досить легко, а от вивести її потім ой як складно.
    Але, якщо у вас висипка з однієї сторони, то я б таки дуже радила проконсультуватися з лікарем. Це не схоже на косметичну реакцію.
    Чим то Ви таким користувались?:girl_impossible:
    Я теж з дуже юного віку любила ці всі штуки, але станом своєї шкіри на 35 років більш чим задоволена, але я ніколи-ніколи в житті не лягаю спати намальована, добре очищаю шкіру, старанно підбираю креми, намагаюсь підтримувати водний баланс.
    Одного разу мала висипку на нервовому грунті, то ходила до дерматолога.
    Самі тональні засоби не роблять агресивної шкоди шкірі, за виключенням певної можливої реакції на певний компонент засобу, найгіршу шкоду робить не правильне її очищення та підготовка шкіри до нанесення косметики.
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2018
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Силікон демитікон в кремі як емолент використовують. Емоленти дають ніжне тактильне відчуття при нанесенні, мають маленький ряд переваг але більший - недоліків. Це дешевий емолент і чому виробник його запхав в ніби то непогану марку косметики, я не знаю. Але силікон (в залежності ще від його дозувань) він якщо не вимивається зі шкіри чи волосся то накопичується там та створює так званий парниковий ефект, що призводить до висунення шкіри чи волосся. Спробуйте аптечну марку Уряж . Мені дуже подобається зелена лінія з АХА кислотами якщо є часті висипи і шкіра ближче до жирної. Інші серії (синя) також добрі. Хоча я роками готую косметику собі сама але і користуюся у роботі Доктор Шпіллер та Алголиджі то можу порівняти дуже добре. Те, що ти приготовив сам і знаєш з яких інгредієнтів, чомусь ніколи не спровокує висипу чи чорних крапок. Про іншу косметику просто промовчу бо це просто мій власний досвід на собі та коліжанках.
    Дуже я люблю ранішнє вмивання убтаном який кожен собі може зробити сам, вівсянкою також.. після цього термальна водичка, сиворотка якась (я зараз полюбила на гелі алое вера) і кремчик. Косметика -румяна, тіні, туш. Косметика мінеральна, на форумах тут дівчатка організовують. Ввечері змиваю ці румяна (якщо вони ще там є )) також убтаном, якщо є туш то якась змивка типу з мильних горіхів чи ще щось , завжди є під рукою. Знову термалка або гідролат, сиворотка і крем. Маски дуже люблю альгінат або всілякі саморобні. Я закохана в Аромазон або в Україні є багато магазинів де можна придбати і самому щось швидко зробити. І чим менше цю шкіру мудрувати а допомагати іі і підтримувати то тим вдячніша вона буде, от побачите ) Нам не потрібно ставати молодшими щороку, це не задумано природою. Нам потрібно дбати та зберігати, що у нас є , і результат свого догляду не заставить себе довго чекати )
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Ви праві ) правильне очищення - це запорука того, що шкіру ви збережете. Але я коли бачу різницю між станом шкіри при користуванні косметики (навіть мінералів але основи, праймерів і того всього бутерброду ..) і коли ти на неі цього не накладаєш. Вона якось по іншому виглядає, ніби світиться. Яка б якісна косметика не була але вона є замітною при денному освітленні і мені це не подобається бо підкреслює всі морщинки, пори... вона маскує ваш природній стан шкіри який багато про що може розповісти. Вона ніби не жива, як на мене. Здорову шкіру маскувати не потрібно, вона розкішна своєю справжністю а хворобливий вигляд потрібно не маскувати а ліквідовувати і допомагати ій) Потрібно пильнувати за однорідним забарвленням , а це наші судинки, меланін (масаж, свіже повітря, харчування та водний режим) , за правильним відлущенням (легенькі тоніки з аха, не надто абразивні ексфоліанти), зволоження та харчування не лише ззовні кремами та масками, це надто малий процент і який лише працює з верхнім роговим (мертвим) шаром. Там де клітина шкіри формується (на базальтній мембрані) вона харчується вашими поживними речовинами які поступають через кров. Тому стан здоров’я це найперше! А ззовні ви не повинні ушкоджувати роговий шар різноманітними неправильними засобами, змивками агресивними, кремами силіконовими і тд. Тому, що порушивши цілісність рогового шару (а змивки з агресивними ПАВ розчиняють не лише вашу косметику з силіконами а й ваші ліпіди (жири) які виконують роль цементу між цеглинками (рогові чешуйки). Внаслідок цього можна бачити лущення на шкірі, стан виснаження або обезводнення.
    ...
    Ой, я напевне забагато всього написала і як кашамалаша)))
    Як не зрозуміло щось то запитуйте ))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Аа, і ще одне дуже важливе спостереження !)) Ніколи не витирайте обличчя рушниками а лише одноразовими паперовими рушничками. У кого висипання то моментально побачуть покращення )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @MikkO, в мене якраз закінчуються засоби догляду, порекомендуйте, будь ласка, систему для комбінованої шкіри (від очищення до зволоження).
     
  8. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Ви знаєте, я б з превеликою радістю якщоб знала якийсь єдино вірний спосіб ( Це дуже індивідуально і я ніколи не даю таких порад. Єдине, я бачу іноді які дії і засоби приводять до покращення стану шкіри і тоді якось можу казати, що от саме те і те допомогло тій людині.
    Якщо Ваша шкіра обличчя (можете мені в повідомлення скинути фото вашої шкіри з висипом зблизька ) має ніби неоднорідне забарвлення, виглядає тьмяною і з висипом, я дуже люблю цей гель
    [​IMG]
    Він є легким, АХА кислоти будуть щоразу робити маленьке полірування і тим самими допомагати шкірі скинути старі одежинки. Така шкіра набуває однорідного забарвлення, гарно поглинає крем (в іншому випадку він просто залишається на поверхні із-за того, що потовщений роговий шар не дає йому змоги всмоктуватися)
    Дуже ще мені подобаються ензимний пілінг [​IMG] . Якщо його робити хоча б один раз на тиждень то ви також будете дуууже приємно здивовані, що шкірі це подобається. Але його ви тримає на обличчі у вогкому стані постійно бо ензими працюють у теплому та вогкому середовищі (можете ванну приймати або у парній ))
    Це буде найкраще очищення і ексфоліація, дуже ніжна та дбайлива але водночас ефективна. Тоніки я не використовую лише гідролат та термальну воду. Насправді тонк виконує одну функцію, він нейтралізує дію змивки у якій є ПАВи, він забирає залишки і готує шкіру до крему, тому якщо ви не використовуєте агресивної змивки то тонік ні до чого. Хочете тонізувати обличчя то краще контрастні вмивання або саморобні кубики льоду якщо не маєте куперозу
    Щодо кремів то точно не скажу бо роблю їх сама вже роками. Єдину пораду можу дати щоб ви звернули увагу. Якщо крем дає ефект лише коли ви ним користуєтесь то позбавляйтеся від такого крему. Це маркетинговий трюк. Крем повинен виконувати функцію як з нашою їжею. Ви поїли і якийсь час ще ситі а не голоднієте як лише перестали їсти. Крем повинен допомагати шкірі і захищати іі а не виконувати за неі або мішати ій виконувати іі функції. Я можу на місяць забути у відпустці крем і моя шкіра не буде стягнутою після вмивання. Це процес звісно, що не миттєвий, на все потрібно час але воно вартує того
    Ввечері я вмиваюся убтаном або дуже рідко гідрофільною олією як є на обличчі косметика, олію змиваю також убтаном потім.
    Раз в рік роблю курс поверхневого пілінгу. Зараз можете пропити курс (1 місяць 1 раз в день) АЕ віт, це єдиний вітамін який можна самому собі напевне призначити хоча можете порадитись з лікарем. Цей вітамін рекомендують навіть онкологи при огляді грудей чи органів малого тазу, він гарний результат на шкіру-нігті дає.
    Якщо Вам не лінь буде тримати косметику у холодильнику і трошечки більше часу витрати на ці баночки - скляночки то я всіма руками і ногами за натуральне. Звісно якщо немає ніяких запитань до шкіри як у наших мам чи бабусь то вони якось і дитячим кремом мажуть і все у них добре але коли ти бачиш, що у тебе такий варіант не проходить то доводиться докопуватися дуже глибоко і підбирати, що для тебе буде найкращим. Я для себе зрозуміла, що найкраще шкіру менше турбувати і вганяти у стрес, не знищувати те чим тебе нагородила природа, правильно харчуватись і пильнувати за здоров’ям, якнайменше торкатися шкіри руками і шкрябати щось і тішити іі чимось натуральним та корисним ) Ви б змогли з`їсти свій кремчик ?))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дізналась склад свого ВВ
    Олія лісового горіха, олія рису - дуже легкі, не забивають пори, д- пантенол, алантоїн - пом'якшення, регенерація, вітамін Е - антиоксидант, консервант, бетаїн, мочевина - натур зволожувачі, цинку оксид - уф захист, звуж.пор, матування, уф блокатори, мінеральна пудра, у складі якої
    Шовкова пудра(міка) Silk Mica - "сухий шовк", надзвичайно багата антиоксидантами, амінокислотами і білком. Зволожує, додає еластичності, зменшує ознаки старіння шкіри,зменшує пігментацію,вирівнює тон,надає гладкості і шовковистості.
    Перлинна пудра Pearl Powder - мікрочастинки подрібнених прісноводних і морських перлин.Регулює водний баланс, знімає запалення( загоює ранки, акне) і набряки, стимулює синтез колагену, матує, відбілює і вирівнює шкіру,захищає від УФ-променів.
    Міка серицид Sericite Mica - подрібнений мінерал, який забезпечує природнє покриття,відбиває і розсіює світло, зменшує видимі зморщечки і пори, матує, зменшує жирний блиск.
    При додаванні мінеральних порошків та пігментів до крему зумовлюється тонуюча і легка маскуюча дія, підходить, як основа під макіяж.
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Свої 5 коп вставлю: користуюся Урьяж. Чесно кажучи я не в захваті. Нічого особливого я не помічаю.
    Також маю ензимний пілінг, правда фірма інша. Мені раз на тиждень такої дії мало. А пацькатися частіше нема ні часу, ні бажання. Хоча ще ензими є у вигляді пудри для вмивання, як варіант.Але для себе поки я за кислоти у вигляді тоніку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а яким користувались? я теж не дуже розумію, як ті кислоти діють за пару секунд поки вони на шкірі, а потім змиваються зразу. то я про засіб для вмивання з кислотами. мала цієї зими Нореву, лосьон, то дуже мені підійшов
     
  12. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Справді гарний склад ) просто підберіть для Вашоі чутливої шкіри змивку або в аптеці або в тих хто робить косметику )
     
  13. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Так, можливо і такий варіант (щодо уряж ) я ж не кажу, що кожному підійде та і хто що очікує. Змивка повинна бути дбайливою а не агресивною і очищати, все. Якихось від неі особливостей не варто очікувати, основне щоб не нашкодила. Мені колись свого часу дуууже допомогла голуба серія, іі рекомендувала найкращий лікар дерматовенеролог яка була у Львові тоді. Нічого супер пупер, просто якісний продукт. Зараз мої друзі користуються зеленою, задоволені дуже. Але це вже кому що до смаку )
    Щодо ензимів то погоджуюсь, що їх нудно робити 2-3 р на тиждень( але якщо хочемо результату то це як і спорт, правильне харчування, самоосвіта ... в якийсь час стає нудно і хочеться все кинути але коли пригадуєш куди ти йдеш, за яким результатом то тоді це стає як щоденною звичкою чистити зубки)
    Щодо тоніків з АХА то це дійсно класно але також не всім підійде бо чи проблеми з куперозом, чи обезводненням... якщо зовсім маленький процент то це допустимо а залишати на шкірі постійно кислоти то не вартує. Все-таки змивка з аха це нормально бо вона пару секунд на шкірі а далі змили а тонік залишається. Я б рекомендувала просто курсом тоді використовувати. Ну але це тільки мої домисли,спостереження та те, що читаю і вивчаю. Але скільки людей стільки і різноманітних варіантів ;))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Напишу і я свою проблему. Мене дратують пігментні плями! Точніше, перші з’явилися десь в 23 р. я якось на це не звернула уваги, вони були на чолі, закривались волоссям і мені не заважали, після народження 1 дитини з’явились на щоках, почала я мазюкати здається "білосніжку", але захисний крем від сонця через раз, після народження 2 дитини знову кількість збільшилась, ціле літо наносила на шкіру "біокон spf 50" але зимою на мазала. На даний час користуюсь кислотним пілінгом - сиворотка Mizon Aha 8 Peeling Serum d3orya99x0sq.jpg , але лише мажу на пігментні плями і раз на тиждень на все обличчя, але за 1,5тижня щось вони не дуже відбілились, а це мене так злить:girl_devil: без тоналки нікуди не вийдеш, а то всі будуть запитувати, як колись одна знайома:" а що то в тебе за плями на обличчі?..":girl_cray: І мені здається, що з’являються нові. Користуюсь таким ВВ крем DABO Natural Herb Blemish Balm BB Cream Whitening SPF 47PA 13146201_2.jpg , і ще таким кремом 9khg3dvcbofo.jpg до речі, чи можна такий крем використовувати на постійній основі? І як мені позбутись тих пігментних плям, так щоб НАЗАВЖДИ!??:girl_cray: :girl_spruce_up:
     
  15. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Пігментні пятна це не все так просто але можливо їх зменшити якщо виявити причину появи. Звісно, що вагітність їх спровокувала ще більше але коли вони з’явилися найперше то після чого? Постарайтеся пригадати. Можливо засмага, гормони, печінка ... щось мало бути причиною. Чи не генетика це? Це найперше бо далі це може бути купа причин. Якої вони форми (рівні контури чи ні), воно світле чи темне і чітко виражене ?
    Сонцезахисні креми це ваше назавжди ! І зимою також просто менший спф а влітку найвищий. Кислоти не допоможуть. Якщо пятно темне то воно в глибоких шарах шкіри, не на поверхні а отже кислоти ніякої погоди не зроблять лише ще більше загострять якщо ви забудете нанести спф. Засоби які можуть частково впливати на такі пятна є дуже небезпечними і токсичними тому варто буде дуууже задуматись перед їх використанням. Краще нехай буде пятно аніж наносити токсичний препарат відбілючий.
    Але для початку потрібно дізнатися причину появи пігментаціі
     
  16. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Це майже нереально, ціле літо їздили по практиках, постійно на сонці, але засмага в той час була модна, і я не знала про шкоду сонця:girl_cray:Гормони не пила, печінка:girl_in_dreams: не знаю, ніколи не перевіряла, але і скарг не було. З генетикою, також не помічала... Ви мене своїм дописом добили....
     
  17. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Чула дуже хороші відгуки про неї, але сама ще не пробувала
    Користувалася отаким
    MAKEUP | Эксфолиатор с АНА кислотами и витамином С - Laura Beaumont Exfoliating Lotion: купить по лучшей цене в Украине
    ввечері наносиш і спиш з тим.Зранку змиваєш. Зараз взяла корейську COSRX, але ще не користувалася. Закінчую ензимний пілінг.
    Щось я не зрозуміла, як вони могли так швидко відбілитись за одне використання?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Тобто проблема цієї ВВ в тому, що я неправильно її змивала?
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    ну ви самі прослідкували зв"язок з вагітностями. якраз вони дуже збурюють гормональний фон і можуть стати причиною пігментації. Тому я б не стала вишуковувати ще якісь причини. У мене абсолютно та сама історія. Коли закінчила годувати, то трохи все стабілізувалось. Кислоти мені помогли, але не повністю. Правда я користувалась кілька місяців практично щодня (на літо поки перерва)Але шкіру маю відповідну - жирну, пористу. Тому мені тільки на користь. і так, сонцезахисний тепер на постійній основі
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    маю питання про сироватки.
    є зміст їх купувати? чи вони реально наприклад -з гіалуронкою чи колагеном?
    коли їх використовувати?