Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Вони лише зволожують верхній роговий шар шкіри) трошки глибше то потрібно апаратом (наприклад фонофорез) вводити. Колагенові і еластинові волокна знаходяться в дермі яка є каркасом нашої шкіри. Туди ззовні не можуть добратися сиворотки аж ніяк ) та і молекула косметичних інгредієнтів значно більша аніж іі зможе пропустити наша шкіра, і це чудово бо одна з функцій шкіри-захисна. Шкіра харчується та зволожується напряму від кровеносноі системи якої немає у епідермісі.
    ...
    Якщо цікавіше більше то напишу )
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Вам потрібно прослідкувати) спробувати без вв походити, потім змивати його правильно )
    Це все час але потрошки ви знайдете в чому була причина) не поспішайте і бережіть вашу чутливу шкіру )
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Дивіться , якщо коротко... добивати нікого не збираюся ))) і дуже і дуже прошу полюбити шкіру свою ) Ій ітак дуже і дуже не легко. Вона наш помічних і одна з найперших показує, що потрібно звернути увагу на стан здоров’я, емоцій, життя... вона нам цими плямами, висипами, подразненнями дає зрозуміти найперше, що потрібно зупинитись і щось врегулювати всередині або припинити іі турбувати ззовні. А що ми робимо??? Ми біжимо в салони (а ще гірше то вдома) і починаємо іі добивати сильними кислотами, ін’єкціями і всім, що запропонують нам кращі знавці нас аніж ми самі.
    Пігменті пятна з’явилися від чогось... і поки шкіра регенерує і молода вони можуть піти , назло всім косметологам і медичним твердженням, що це неможливо. Я можливо для вас дурню скажу але просто повірте в це... Я лишень два тижня як після курсу легкого пілінгу, зараз я на Канарах і сонце обпікає мою шкіру. Не має у мене пігментаціі! І після двох родів не було. І сонце я обожнюю і завжди під ним смалюся. Так, цього категорично не можна робити, мені забороняли лікарі коли знайшли фіброзну мастопатію.. але я настільки люблю сонце, що я не можу не сидіти на ньому( мій настрій залежить від сонця тому я обрала цей шлях, нехай краще менше жити але щасливо аніж в утриманні. Вибачте, це тільки моє прийняте рішення!!! Це в жодному разі не порада! І можливо воно зміниться потім але на разі це так. І що я вам скажу, кудись ділись ті плями які були на обличчі, їх немає... кудись пропала моя фірброзна мастопатія яка була декілька років.
    Ми не можемо жити за протоколом, що підійшло одному то підійде і мені. Але будьте радісними, щасливими та дякуйте своїй шкірі, що вона щодня робить величезну роботу для вас і тому варто ій трошки більше часу приділити і дізнатися, що вона любить і те ій дати) От моя любить сонечко) ну чудово вона почувається при ньому ) Але я ій обіцяю після сонечка хороше харчування, Кремчики ззовні, парну щотижня і чудовий настрій)
    Бережіть себе)
     
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Під маски, креми, або замість крему.
    А чому ні?
    --- дописи об"єднано, 27 Березень 2018 ---
    Ну це стосується всіх косметичних засобів. То як так думати, то можна взагалі нічим не користуватися.Кращий ефект можна справді досягати лише в косметологічних кабінетах. Але не всі можуть собі це дозволити.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  5. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    на пігментні пятна наношу сироватку кожного вечора, а на все обличчя лише 1 раз в тиждень. Думаю через місяць закінчити, бо сонце активне, а продовжити осінню.
    А якими кислотами користувались? Ви звертались з вашою проблемою до косметолога?

    От думаю, до кого краще піти, до косметолога чи дерматолога?
    Ходила я до косметолога, ще після 1 вагітності, з тими пігментними пятнами, то вона мені: "нічого страшного не бачу, мене більше цікавлять ваші темні круги під очима..." Якось і бажання відпало більше йти. Але на разі треба кваліфікована порада. Дівчата, з якого віку ви почали робити пілінги? Я завжди думала, що це шкідливо для обличчя, і роблять його у більш зрілому віці. Мені 31, то крім вмивалка-тонік- крем, дуже рідко маска нічим не користувалась.
     
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    до слів Мікко я ще додам таке: так звані "відбілюючі" корейські засоби фактично не відбілюють пігментні плями. "Відбілюючий" ефект речовин переважно є в механізмі зменшення меланіну та інгібації ферменту відповідального за синтез, а не безпосередньо відбілюванні. Тобто ви користуєтеся засобами, вони (якщо ефективні) мінімізовують появу нових пігментних плям, за рахунок оновлення шкіри старі бліднішають, і зникають. І на це йде на 1,5 тижні, а знаачно довше часу. Змиріться, доведеться потерпіти. І так, якщо у вас ця проблема є - то сонцезахисний крем - ваш друг довіку. Навіть якщо після вигодовування їх активність зменшиться, все рівно треба користуватися сонцезахисним далі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    я мала на увазі не склад, ат ипу чи є в них зміст наносити під крем? от типу для чого?
    є ж крем.. типу сироватка тоді на що?
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    салонний пілінг літом краще не робити - це дійсно може спричинити пігментацію.
    Я користуюся звичайними пілінг-скатками раз в тиждень - мені цього вистачає.
    Стосовно темних кругів під очима - якщо причина не в нирках і недосипі - ніяка косметика тут не допоможе. Просто шкіра там тонка і просвічується м"яз та судини(в мене якраз цей варіант). Читала що це можна вирішити вколювання гіалуронки(типу припіднімає шкіру), але це дійсно має бути спеціаліст, і це треба періодично поновлювати. Якщо без цього - то тільки консилер.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Я можливо зрозуміла трошечки по іншому, в своїй призмі думок ) поясню чому. Сиділа недавно в парній і почула розмову двох жінок (близько 55-60 років) про те, що обговорювали як пили колаген і яке то помічне у їхньому віці. Але то дорого і коли закінчили пити то одна собі купила крем з колагеном бо лице обвисає і потрібен колаген на шкіру щоб ій пружності додати. Мені дуже кортіло трошечки встрягнути але заборонила собі це робити доки не спитають. Доречі, це два лікарі стоматологи бо потім почали обговорювати робочі питання. Тому я чомусь коли питають про креми з гіалуронкою чи колагеном то зразу думаю, що людина сподівається збільшити вміст гіалуронки в шкірі і каркас зробити пружнішим за рахунок косметичних засобові.
    А так звісно, що ззовні вони пригладять наші пір’ячка))
     
  10. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    В сиворотку можна покласти дуже багато активних компонентів, вони більш активні і робляться як правило курсом і краще під апарат. Крем я роблю простіший і щоб зовсім не перевантажувати шкіру
     
  11. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    сироватки - це концентрована доза всяких корисностей. На відміну від крему - вони не мають речовин які наче запечатують її в шкірі. Тобто в них функція - лише живлення, зволоження тощо. У крему є функція і захисту. Замість крему я б не радила. У них різне функційне навантаження. Крем(+сонцезахисний крем) є фактично останнім кроком в догляді. Далі йде хіба макіяж.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    лосьон від норева на ніч. без косметолога. але ще раз повторюсь, що шкіра жирна, пориста. не знаю, який у вас тип. якщо суха чи чутлива, то такий засіб навряд чи підійде
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Ану встрягніть тут, будь ласка)))) Розкажіть вашу думку про колаген, про крем з чистим колагеном та про препарати колагену "всередину".
     
  14. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Я із величезним задоволенням!)) але я зараз ходжу по вулиці і не зручно але я дам вам посилання де краще і не придумаю ) почитайте )
    Работает ли коллаген в косметике
    Ось тут варто почитати кожному щоб зрозуміти з чим ми щодня маємо справу і щоб нас не розводили продавці косметик та різних послуг
    Строение кожи. Часть 1. Эпидермис
    Це частина перша а там є ще наступні. Строение кожи. Часть 2. Дерма
    Читайте ) дуже цікаво )
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member


    А який у вас тип шкіри?
     
  16. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    дійсно, не згадала в пості. у мене суха шкіра.
     
  17. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    А пілінг-скатки можна робити в будь яку пору року чи також в період активного сонця не можна?
     
  18. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А підкажіть, хто розуміється, чим пілінг відрізняється від скрабу за механізмом дії? У мене комбінована шкіра. І по темі : купила по акції в Космо Лірене крем для жирної і комбінованої шкіри в фіолетовій баночці, то мені підійшов. Гарно впитується, не залишає жирного блиску, трохи навіть матує шкіру в Т-зоні.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  19. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    скраб - це чисто механічна дія, за рахунок мелених абразивних часточок (кава, кісточки тощо). Пілінг - це вже йде хімічна реакція за рахунок кислот, які діють на клітини.
    Якщо є проблеми з висипаннями - не раджу скраб, бо фактично йде механічне пошкодження враженої шкіри, + так можна рознести бактерії і погіршити собі проблему. Краще пілінг.
    --- дописи об"єднано, 29 Березень 2018 ---
    Загалом можна, але я б радила робити це наніч, якщо не користуєтесь часто сонцезахисним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    то виявилися не сироватка , а краплі))
    просвітіть мене -це то саме? по дії?
    хтось користується краплями?