Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    типу таке? Та це лише формат. На все обличчя такого формату сироватки вистачає 2-3 каплі з піпетки
    [​IMG]
     
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    так , напевно .
    Line Repair Theraskin + HA Concentrate Christina.
     
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Підшукала собі такий засіб для вмивання, він містить і олії.
    Vitalise Cleanser - VITALISE - VITALISE - Продукція
    Чи зможе він розчинити водонерозчинні силікони? І чи АНА кислоти не протипоказані при куперозі?
     
  4. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    За купероз не скажу, бо цією темою не цікавилась.
    але скажу вам так: я користуюся еко гідрофільною олією за 170грн+ корейська пінка для вмивання яка коштувала теж десь 200грн. Дешево й сердито))
    Засоби не повинні бути агресивні, а толку з їх поживних речовин насправді мало. Ви вмиваєте шкіру ну 2-3хвилини і потім то змиваєте водою. За той час вони сильно не подіють.

    Знайшла огляд на неї Эмульсия для лица Holy land cosmetics vitalise cleanser with hyaluronic acid - «Нежное и бережное очищение, которое подойдет абсолютно любому типу кожи или почему я люблю Holy Land!» | Отзывы покупателей
    Кажуть що макіяж толком не змиває.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Можете сказати якою, бо я маю корейську Face shop, цілком задоволена, але вона здається дорожча.
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2018 ---
    Власне, що він для вмивання, а не для зняття макіяжу. Тому теж змісту в ньому не бачу
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2018 ---
    @Jusi, з гідрофільних олій є Сleanic, Heimish, це в твердому вигляді, ну і Face shop - рідка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    від The Saem, зі злаками (MAKEUP | Пенка для умывания - The Saem Facial Smoothie Foam Cereal: купить по лучшей цене в Украине). Це вже давніше купляла тут у Львові (на Південному). Собі замовила вже іншу, пробувати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Після гідрофільних олій використовувати ще гель для вмивання?
     
  8. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    так. Олією ви розчиняєте неводорозчинні речовини, а пінкою по суті змиваєте залишки і олійну плівку з лиця.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Як вже тут писали, по корейській системі очищення так. Але я не завжди так робила, бо не мала корейського чогось для вмивання. Тому деколи в цих цілях користувалася вмивалкою La roche posay. Але вже замовила корейську:girl_in_dreams:
     
  10. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    мені дуже подобається гідрофілька від Flori(Мукачево). Нереально простий склад, гарно змиває макіяж, гарно сама змивається.
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2018 ---
    насправді будь яка ПАР(поверхне-активні речовини) вмивалка підходить для вмивання після гідрофільної олії. Вся "корейськість" просто в принципі - олією вимиваємо макіяж та шкірне сало з пор за принципом "подібне до подібного", а потім ті залишки та олію(щоб вже вона не забила пори) ми вимиваємо пінкою/гелем
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Замовляю в дівчини, яка робить косметику гідрофільну олію і гель для вмивання. Вона мені пише
    "Гідрофільна олія є повноцінним засобом для вмивання, гель не потрібен [​IMG]
    Складається з рослинних олій по типу шкіри ( лісового горіха, жожоба, виноградних і абрикосових кісточок для жирної і персикових кісточок, примули і рицинова олії для сухої) і натурального емульгатора Полісорбат, який розчиняє ці олії , коли змішується з водою при очищенні"
     
  12. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    і виникає пав)))
    після використання олійки на шкірі все рівно залишається тонка масляна плівка, яка не дає добре дихати шкірі. Тому я з вашим виробником не згодна.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Щодо моєї висипки, вона майже зникла. Я зараз вмиваюся бутильованою водою, витираю обличчя паперовими рушниками, виключила ВВ і пудру. Не знаю, що саме стало причиною, експериментувати і повертати по одному фактору не хочеться :girl_in_dreams:
    На разі, замовила гідрофільну олію і ензимний пілінг, хочу забрати шелушіння, які є навіть в Т-зоні.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Хто що чув про креми з церамідами? :scratch_one-s_head:
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    по ідеї такі креми допомагають у відновленні захисної функції шкіри, відновлюючи ліпідні пласти в верхньому шарі епідермісу.

    Чи користувалася я такими? ні. Але замовила собі масочки з церамідами. Буду пробувати)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    В мене пробник такого крему, теж буду пробувати :connie_pull-pigtail
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, хто з вас користується косметикою Ля Рош. Цікавить відгук про крем Ефаклар К+. На літо його можна брати, якщо так, то чи необхідно наносити сонцезахисний крем?
    Шкіра в мене проблемна, схильна до висипань, але зараз пересушена. Дивилась на Урьяж Ісеак, але там все з кислотами.
     
  18. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Саме про цей крем не чула але сонцезахист наносьте обов`язково влітку)
    І ще хочу додати, шкіра не буває проблемною )) Шкіра —Ваш помічник і найперший сповіщувач, що потрібно на щось звернути увагу. Стан шкіри лише показує, що організм працює погано або Ви не правильно за нею доглядаєте. Вивчайте, пробуйте і Ви побачите, що шкіра Вам буде служити вірою та правдою багато років.
    Будьте здоровими та красивими ‍♀️
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Купила таки його, але напевно він мені не підходить. Наносила на ніч, і з'явилися нові комедони на підборідді. Тобто, він мені пори не розблоковує, а навпаки (( я взагалі в пошуку зволожуючого крему для жирної шкіри, але на даний момент пересушеної. Можливо хтось щось порадить?
     
  20. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Давайте по порядку )
    * Перше )
    Пори крем не може розблоковувати, це не його функція. Якщо пора забита вже продуктами розпаду сальної залози+пил+гіперкератоз (потовщений роговий шар за будь-яких причин, в тому числі і гормональних ) то пора не може звільнитися самостійно від такого багажу. Півтори року повинно пройти щоб пора самостійно, без допомоги ззовні очистилась. За цей час, поки вона у собі містить не вивільнений секрет, мікро м’язи пори не можуть скорочуватись щоб його викинути. По правильному, якщо правильно функціонує шкіра і ви доглядаєте за нею, пора сама виштовхує все на зовні і ви це змиваєте. Якщо верхній шар загрубілий то їй це не вдастся. І от в порі це все стоїть, мікромязи не працюють, потроху атрофуються і коли з допомогою косметолога чи вашою допомогою ви звільняєте її то маємо так звані «розширені пори», залишилась ямочка якій потрібно досить часу та догляду щоб звузитись і відновити свою роботу. Тому очищення делікатне є надважливим процесом у догляді
    * Друге )
    Чому шкіра зневоднена чи висушена? У жирної шкіри такого не буває до кінця життя (окрім гормонального дисбалансу). Ви її висушили напевне змивкою яка вам не підходить, на основі спирту або агресивних ПАВ.
    Можете написати свій догляд ?

    І всі креми будуть недоречними якщо є гіперкератоз та забиті пори. Все залишиться плівкою на поверхні