Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    [​IMG] крем такий )
    ..
    Залежно який ефект Ви очікуєте і що покладаєте на косметику )
    Термальна вода не зробить нічого особливого, просто вода яка збагачена мікроелементами. Може заспокоїти шкіру, я люблю на неї сиворотку або олію наносити доки обличчя вогке, люблю протягом дня коли жарко орошувати шкіру )
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Не знаю чого очікувала :=) Використовувала в спеку і взимку, коли повітря пересушене опаленням. Було відчуття сухості і стягнутості після висихання на обличчі.
     
  3. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Це відчуття було від стану шкіри на той час(( у мене комбінований тип то жодного разу не було стягнутості. Термальна вода лише потроху буде покращувати але вона не вирішить нічого. Це просто додаткове лакомство для шкіри)
    Потрібно проаналізувати причину сухості (пригадати чітко коли це почалося). Якщо це час лактації і вона закінчилася то зараз сам сезон овочів, фруктів, зелені та сонечка. Вживайте багато природніх вітамінів, пийте багато води, трав’яних чаїв (дуже добре гіркі чаї натще пити, після води). Все буде добре ))
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    В мене так з гелем з алое. Мінімальна стягнутість і якщо торкатися до шкіри, то є відчуття плівки (ну в мене, як людини, яка ще досі не знайшла тоналку-бб-сс, бо все мені штукатурка). Але шкіра виглядає краще, не можу пояснити. І однозначно зволоженіша.
    І це єдина штука, від якої в моєї мами не злазить шкіра лиця. А то весь арсенал ватсонсу і болгарських кремів і каталогів, які +- мали б підійти - не працює як треба
    Хотіла б спробувати термальну воду...особливо зараз влітку...
    @MikkO чи є варіант зробити самому щось наближене до термальної води? Щоб принаймі спробувати, бо цей арсенал баночок з кремами ітд, які я використаю потім інколи втомлює
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2018
  5. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Чудово !!!) також обожнюю справжній гель алоє який купую на аромазоні. Роблю на ньому всілякі сиворотки. Так, відчуття стягнутої шкіри є але це не одне і те саме, що сухість, тут просто відчуття. Регенеруючі властивості алоє і всю користь важко переоцінити ))) Продовжуйте користуватись )
     
  6. Clementina

    Clementina Well-Known Member

    Термальна вода не має висихати на шкірі. На неї краще наносити догляд (сироватки і крема), а якщо нічого не наносити, то розпилити, трохи почекати і промокнути салфеткою. Тоді не буде цього відчуття сухості і стянутості.
     
  7. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    @MikkO, а Ви практикуючий косметолог? Чи просто цікавитеся косметикою/шкірою/доглядом в якості хоббі?
    Може ще скажете мені пару слів, з приводу засобів, які зараз тут опишу. Була я на консультації у дерматолога (не знаю, враження двоякі, якось після зустрічі не можу сказати, що повністю їй довіряю...) В мене проблем, як таких дуже виразних немає, але:
    1. вік 30+ і хочу підібрати собі оптимальний догляд, щоб шкіра була достатньо зволожена, і хочу гарний сонцезахист знайти (легкий);
    2. шкіра чутлива (мабуть), схильна до висипань, подразнень, прищів у спеку, жирності в зоні Т ( і інших "прєлєстей", як я колись думала перехідного віку... але "Не тут то було"-то все і зараз у мене є:girl_cray:);
    4. чорні цятки (щоб не видавлювати, я так розумію треба "обзавестися" хорошим пілінгом)
    3. ну і зона навколо очей, боюся її "запустити", бо мімічні зморшки вже там є...
    Що порадила дерматолог.Взагалі сказала, що в мене суха шкіра:girl_nea::girl_crazy:... Ну не знаю, на суху вона явно не схожа. Колись мені визначили, що нормальна. Але я вже у тому всьому заплуталася, скільки дерматологів-стільки думок. Ця мені сказала, що шкіра так бореться сама з сухістю, тобто виділяє таки надлишок жиру. Ну логіка в тому, ніби , є, але щось я дуже сумніваюся, що таки маю суху шкіру...

    Результат консультації:
    1. догляду поки мені не підібрала, сказала що треба спочатку трохи "полікувати" шкіру. Призначила таке:
    "Дуак" гель - зранку, "Дерива СМС" крем-ввечері і ще сказала користуватися кремом SVR зволожуючим "Гидральян" (він нормальной и комбі шкіри), а сама казала, що у мене суха. Знову сумніваюся чи взагалі він мені підійде...
    Сказала цим всім покористуватися 3 тижні і прийти до неї.
    Може щось мені скажете про ці засоби? Буду дуже вдячна.
    --- дописи об"єднано, 5 Травень 2018 ---
    Ага, ще сказала що те чим ми вмиваємося-то не дуже і важливо. Ця репліка взагалі мене збила з пантелику. Я все своє свідоме життя, вважала, що навпаки. Що має бути хороший засіб, щоб ретельно і неагресивно очищував шкіру, зберігаючи її природній рівень Ph. Порадила митися будь-якою вмивалкою з мас-маркету ( наприклад, вона мені сказала покористуватися Nivea) Я помиляюся?

    Я завжди "економила" на тоніках:girl_crazy:. Все купую щось дешеве з мас-маркету. Що скажете, може не варто?
     
  8. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Кожен обирає для себе свого косметолога, стоматолога, духовного вчителя в тд, всім не догодиш і у кожного різні потреби)
    Я цікавлюсь косметологією і медициною напевне все життя але мама колись мене вирішила віддати в залізничний технікум ( ну... нічого... слава богу, що я хоч декілька років назад усвідомила це і дозволила собі кардинально змінити все своє життя. Я отримала міжнародний диплом косметолога-естетиста, мед інститут вже не ризикнула у 35 років , можливо і даремно. Я не скажу, що мене чогось там навчили. Вчуся сама, помиляюся можливо, аналізую.
    Косметику почала готовити ще років 5-6 назад бо мала проблемне кучеряве волосся та шкіру з висипами. Пробувала від проф ліній, Шанель, азіатських... все не те, доки користуєшся то нормально (не добре), коли забуваєш то знову біда. І от тоді рознервуваашись я почала шукати корінь всього. Цікаво було дізнаватися, що таке шкіра і вплив косметичних засобів неї.
    Я не хочу засуджувати сучасну косметологію, я просто не піддаюся впливу теперішньої модної тенденції - швидке перевтілення за одну процедуру. Перестали ходити в зал і харчуватись правильно бо з’явились ін’єкції краси по тілу, колють прямі і непрямі ліполітики, заставляють шкіру інтенсивно працювати. Можна не дивитись за обличчям, не контролювати емоції гніву, роздратованості на життя, болю... навіщо? Все можна вирішити за пару тисяч і за декілька ін’єкцій.
    Правило ! Шкіра - це сукупність живих клітин (клітини епідермісу,дноми та підшкірної живої клітчатки), міжклітинних речовин - продуктів діяльності клітин (колаген, гіалуронова кислота,міжклітинні ліпіди рогового шару) та неживих структур (рогові чешуйки). Щоб повпливати на живі клітини, потрібен час так як живі системи міняються дуже повільно. Швидка зміна живої системи означає або руйнацію, або стан шоку. Структуру неживих елементів (роговий шар-наша шкіра яка утворює пузир при опіку, самий перший шар), її можна змінювати. Наприклад наситити вологою що він набухне, змастити «жиром» щоб була гладкою , можна частково відлущити і тд. Все це приведе до швидких і замітних змін зовнішнього вигляду , іноді в якісь хвилини.
    Зміни в живих структурах замітити дуже важко так як вони проходять протягом тижнів, місяців і навіть років.
    Тому я противник ін’єкцій без потреби. Я бережу кожен ліпід, не ввожу шкіру в стан шоку бо не знаю як вона щоразу буде з цим справлятися. Це моя позиція але я зовсім не засуджую інших хто це робить) Основне вірити у те, що все що ти вважаєш правильним для себе то воно правильне є для тебе а не для інших)
    ...
    Щодо Вашої шкіри то я, не бачучи Вас можу однозначно , з 90% впевненістю сказати, що шкіра у Вас комбінована, т-зоні з підвищеним виділенням жиру. Вона може бути зневоднена з безліч причин. Якщо змінити догляд то можете поспостерігати чи у ньому причина
    Засобів догляду цих не знаю але я вперта з цього приводу( я можу звісно помилятися, вибачте але я собі вбила в голову і все!(((
    Чому коли я варю собі крем і вмиваючись травою чи тим, що зроблю , у мене немає потреби купувати стопятсот баночок?( немає чутливості, висипу і ще куча всього що нам пропонують полиці магазинів... Я не закликаю всіх варити крем але берегти те, що у нас в одному екземплярі на все життя, ми просто зобов’язані!
    Я практикуючий косметолог але тимчасово я не приймаю людей бо хочу щоб мій кабінет був таким як я його омріяла. Я не хочу мати вічних клієнтів, я не вигідний косметолог у салонах. Я не буду людині лікувати шкіру роками. Я хочу знайти причину , ліквідувати і навчити як цього не допустити ніколи. Хороший косметолог у моєму розумінні це коли до нього його клієнти потім за бажанням на релакс процедури приходять а не щоразу вирішувати проблеми.
    Я знову відволіклася, вибачте.
    Мені сонцезахист подобався від Доктор Шпіллер емульсія 25. Саме легкий та приємний. Більше не пробувала. Зараз замовила інгредієнти і буду пробувати зварити сама з захистом 28,8. Скажу, що вийде )
    Забудьте про мас маркет, благаю! Краще щось аптечне візьміть. Нівея... сумно ( Знаєте, є люди яким і це підходить але повірте, вони ніколи таке питання як Ви не зададуть. Якщо Ви пішли вже глибше то забудьте про те, що на полицях при будь-якій температурі зберігається декілька років.
    Я щось тут понаписувала все до кучі ))
    Якщо щось цікавить більше і конкретніші теми то можу написати)
    Можете в особисті повідомлення)
    Основне, будьте здоровими та щасливими )
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 1
  9. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Користувалась і Дуак і Деривою (але точково) років 5_6 тому, коли лікувала шкіру. Вони дуже сушать шкіру і на літо без сонцезахисного крему не можна в жодному разі. Стосовно косметики від SVR, мала з зеленої серії пробники вмивалки і крему, мені не підішли, крем дуже комедогенний.
     
  10. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Не зовсім термальна вода, але дуже подобається.
    1498681232mt.jpg
    Що обіцяє:Збагачена настоєм грецького гірничого чаю вода виконує одночасно кілька дій. Вона забезпечує чудове зволоження, антиоксидантний захист і попереджує передчасне старіння. Цей засіб чудово тонізує, освіжає та омолоджує шкіру обличчя протягом дня. Також його можна використовувати для заспокоєння і відновлення шкірного покриву після сонячного впливу.
    Спрей наносити безпосередньо на шкіру з відстані 30 см:
    - перед макіяжем або після зняття макіяжу для пожвавлення шкіри;
    - перед використанням сонцезахисного крему;
    - після впливу сонця;
    - протягом дня для омолодження та свіжості.
    Infusion of 3 species of sideritis, Aloe, Allantoin, Bisabolol.

    Я вже десь писала, що є прихильником Апівіти. Після цієї водички наношу апівітівський крем з спф 30 Apivita Suncare Oil Balance Light Texture Face Cream SPF30 . Його щороку удосконалюють,змінюють, я ним користуюсь вже десь з 2013 року, купуючи кожної весни та користуючись до жовтня.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Можливо хтось підкаже що можна зробити ?
    В мене після пологів на носі і під очима з'явились такі плями ,схожі на ластовиння(веснушки),але не дрібні,а такі великі і вони такі досить темні ,ближче до коричневого кольору
    Що з цим робити і чи воно взагалі зникне?
    Чи хтось мав схожі проблеми?
     
  12. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Скільки часу після родів пройшло ?
     
  13. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Це пігментні плями. Що можу сказати зі свого досвіду - не витрачайте грошей на жодні відбілюючі засоби, включаючи аптечні. Я пробувала і з арбутином, і з транексамовою кислотою (Hada Labo), і Biotrade Melabel Forte - крем, який обіцяє дива з висвітлення застарілих (!!!) пігментних плям. Всі засоби коштували біля 500 грн., користувалась подовгу Пігментні плями на місці. Грошей пішло більше 2000 грн. на ті засоби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    @MikkO, спитаю ще вас , що ви скаже те про рожеву лінію від Урьяж, розельянс, мені в аптеці дуже нахвалювали їх новинку емульсію з спф 30. І от я подумаю чи не купити її.
     
  15. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Справді згідна з по переднім дописом. Зовні можна лише 1/100 частинку допомогти але такі засоби є дуже токсичними. Прочитайте, що таке меланін, де знаходяться меланоцити і як проходить життя цих клітин, що на них впливає. Тоді ніхто Вам не зможе втиснути непотрібного крему. Після родів повинен пройти час щоб врегулювали роботу гормони, пігментація може зникнути а може і ні. Але це вже таке... з розтяжками живуть же ж жінки) Це наша ціна така за наших діток )
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Я не пробувала цієї лінії ) напевне вона для чутливої та куперозноі шкіри. Спф 30 має бути легкою емульсією яка добре на літо щоб не забивати пори. Тут все індивідуально ) наносите крем і спостерігаєте за відчуттями своїми ) я навіть коли купую якесь нове масло то варю мінімальну порцію крему лише на ньому щоб зрозуміти, підходить мені воно чи ні. Вже потім додаю його у зв’язку з іншими оліями які підходять. Тому тут все індивідуально )
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Сонечко, я почитала трохи дописів з останніх сторінок теми і так думаю, що маю шкіру схожу до Вашої і заодно проблеми схожі до Ваших.
    Я хотіла Вас запитати про креми для такого типу шкіри і таких проблем. Що Ви вже вивчили і може можете щось порадити чи хоч перелічити теоретично, а я вже далі собі читатиму, пробуватиму, просто, щоб мати від чого відштовхуватись.
    Я колись користувалась кремом від Віші, дуже був легкий, не забивав мені пори і не було від нього висипань. Зараз хочу ще щось спробувати. Бо шкіра наче і комбінована з жирними ділянками, але в той же час є в пересушені ділянки і коли я напишу пудру, то ті пересушені ділянки стає ще більше видно.


    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
  18. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Ой, не знаю чи зможу вам чимось допомогти, але спробую :)
    Років мабуть 6-7 тому я користувалась косметикою Урьяж , серія Ісеак(зелена). Мала гель і крем, мені дуже підходили ці засоби. Шкіра в мене комбінована, схильна до висипань та комедонів. Але потім той крем зняли з виробництва, та й в мене проблеми загострилися. І після повгих походів до лікарів я перейшла на ля рош позе, Еффаклар гель для вмивання . Спочатку він мені дуже підходив, а зараз хочу домити і буду міняти на щось інше, бо пересушує шкіру. І користуюсь на ніч кремом Еффаклар К+, але бачу , що теж не найкращий варіант, на підборідді він мені комедогенний.
    Еффаклар дуо, крем , мала декілька пробників, не пішов теж, якийсь він мені тяжкий, не знаю, але щ дуже проблемною шкірою я б його не брала.
    З Віші кремів не мала, лише тонік, не підійшов, почалпочались висипання.
    Авен, хороша косметика, також мала раніше крем для проблемної шкіри, не лікувальний, а підтримуючий, якщо так можна сказати ))), назви не пам'ятаю. От хотіла зараз щось собі придбати, а виявляється цієї косметики до нас не возять зараз, так мені сказала консультант, нема дистрибютора, можливо з осені.
    Косметика SVR,зелена серія, ні гель, ні їхні креми мені не пішли , дуууже комедогенні.
    І того, мабуть куплю зараз емульсію від Розальян, Уріяж з спф 30 на день. В мене шкіра схильна до почервонінь незрозуміло го характеру, куперозу як такого немає, але він кажуть добре зволожує, тож наважусь. Пробників, как всєгда , немає. Довикористовую Еффаклар К, і мабуть звернусь до косметолога , щоб підібрати догляд на далі ))
    А, ще від сухості на обличчі я точково наносила Фізіогель, просто мала на господарці, дуже гарно зволожує, але це не є для щоденного використання на все обличчя, а щоб екстренно зняти сухість.
    Якось так, не знаю чи дуже вам допомогла )))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Чи робить хтось маски з глини, що продається сухою в пакетах? Наскільки вона натуральна і безпечна? І що до неї можна додавати, бо я тільки водою розвожу.
     
  20. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    5 місяців
    То все добре і я дуже люблю своїх діток ,але перспектива все життя проходити з обличчям єнота мене зовсім не тішить (((