Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Насправді є всі шанси, що це пройде )) ще мало часу пройшло)
    Сонцезахист обов`язково в любу пору року. Коли організм оновиться повністю після родів вони можуть покинути Ваше обличчя) Поговоріть з «ними»))) попросіть дуже лагідно свої плямки піти і подякуйте їм що якимось чином вони Вас оберігали включивши всі захисні свої властивості )
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    Так, я зі своїми ще теж трохи "лагідно поговорю", до кінця літа Назбираю грошей трохи, і восени зроблю фотовидалення. На літо немає сенсу:girl_nea:
     
  3. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    ох, боюся, що вони вперто будуть тоді сидіти назло)))) Краще по доброму домовитись, що ви їм дозволяєте ще влітку побути поруч а потім нехай шукають собі інший домік
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. olegignatenko

    olegignatenko Well-Known Member

    Дякую
    Буду чекати і просити )))
     
  5. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    В мене вони вже 4 роки, тому "лагідні розмови" цього року точно закінчаться, навіть якщо разом з ними голову прийдеться ампутувати:girl_crazy:В мене ще й демодекоз, то прикончу двох зайців одним пострілом:hunter:
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2018
  6. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    Шукайте каолінову глину. Я в інстаграм замовляла. Дуже класна. Її і внутрішньо можна вживати, але роблю лише маски на обличчя. А ще мені порекомендували глину Гассул (на мейк ап можна знайти) але її я ще не використовувала.
    Розводжу лише водою.
    Хоча можна відваром трав, наприклад.
    Дівчата, а що скажете про фірму shiseido? Я приглядаюсь до їхнього гелю на літо Waso Quick Matte Moisturizer. В складі не має олій і по консистенції він рідкіший за крем, але він без spf.
    В мене жирний тип шкіри. І мені ну дуже важко підібрати крем.
    Мала пілінг від svr- не підійшов. Ніачьом. Ще й липкість лишав.
    Крем від крістіни з лінійки комодекс (матуючий) - не підійшов. Через 20хв після нанесення т-зона страшно блистіла.
    Користувалась кремом, що виготовляла Ailatan з сусідньої темки. То навіть дуже добре було. Але там ніхто не відповідає. Навіть на пп.
    Ага, і ще мені вихваляла знайома крем від Холі ленд alpha- beta retinol Restoring cream. Хтось користувався?
    Взагалі моїй шкірі лиця найкраще підходять Beta - кислоти. І крем з ретинолом маю від крістіни, але влітку ним не буду користуватись. Бо не маю засобу з захистом від сонця, а якщо чесно то ніколи і не мала. Якісь вони мені всі важкі.

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. MartaKas

    MartaKas Well-Known Member

    Я додаю сік алое, оливкову олію, яєчний білок, залежить, що очікувати від маски)
    --- дописи об"єднано, 5 Червень 2018 ---
    Протирати картоплею, огірком, лимоном. Допомагає, але ефекту треба чекати довго)
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Десь колись я тут зверталась з такою ж проблемою. Після пологів на лиці був ефект облізлого загару.(((
    Я від природи смаглява і взагалі ніяких веснянок з покон віків не мала. Перша вагітність мені "викинула" по лиці коричневі плями, які з трудом сходили і так і не зійшли, друга вагітність ще доправила.
    Я багато що робила, в тому числі тривале користування висвітлюючими кремами, але з часом зрозуміла, що після народження дітей, моя шкіра назавжди поміняла не тільки забарвелення, а й частково тип.
    Зараз це вийглядає як просто веснянки, яких у мене в житті не було. Ну, нічого, з тим живу.
    Раджу Вам почекати ще трохи часу, хоча б до року, а там побачите. Масочки висвітлюючі можна поробити якісь легенькі. Ефект не вау, але шось трошки допоможе.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Маю shiseido waso легкий денний крем з тонуючим ефектом spf30-дуууже класний.
     
  10. tuti

    tuti Well-Known Member

    У мене такий крем, але я ним на ніч користуюсь - на день заважкий мені. дений у мене alpha-beta & retinol day defense - він з сонцезахистом. шкіра швидше комбінована, і ці креми мені дуже підходять
     
  11. wchasluva

    wchasluva Well-Known Member

    І я купила waso quick matte moisturizer. Oil-free
    Користуюсь два дні рано і на ніч. Рано щось казати, але поки що мені подобається.


    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
  12. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Дівчата, я за порадою. Мала висипання на обличчі у вигляді прищів. Здала аналізи, які прописав дерматолог, виявили причину. Назначили пити вітаміни та бовтанку з ефогоралом 100,0. Бовтанка (антибіотики, таблетки) ніби трохи допомагає. Але біля губ я попекла шкіру. Вже тиждень пройшов. Шкіра трохи вже гладкою стала, але червона із синім кольором. Цей опік так залишиться? Чи то має час пройти?
     
  13. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Порадьте хороший якісний крем для обличчя для захисту від морозу та холоду, дуже пересушується шкіра.
     
  14. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Azulen голубого кольору, він ідеальний!
     
  15. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Jusi дякую за пораду, але моя шкіра не все сприймає і крем за 1300 грн якось ризиковано купувати.
     
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @Apelsynka, я беру в свого косметолога по 15 мл. Думаю, в Львові теж можна взяти креми на пробу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Jusi о ну і такому випадку можна і спробувати, якщо знайду пробники:girl_smile:.
    Але питання ще актуальне, якщо хтось може ще якісь креми порадити пишіть:).
     
  18. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Потрібно спочатку зрозуміти чому пересушується шкіра. Який тип шкіри у Вас (суха або може зневоднена, а може вроджена сухість шкіри ?) Якщо нормальна, комбінована чи жирна то чому пересушується? Ви ж зрозумійте, крем—не панацея. Здорова шкіра може запросто і без крему обійтись. Вона створена, щоб нас захищати і їй не потрібна наша допомога але і її не потрібно добивати всім чим ми собі захочемо. Звісно, що комфортніше із кремом але прислухатися до чиїхось порад я б не стала щодо крему.
    Азуленовий крем — це якого виробника ? У мене є від Доктора Шпіллера, взагалі на зиму для мене не підійшов би. Тому, або більш розгорнуту інформацію надайте , починаючи від типу шкіри, вмивання та догляду Вашого, стан гормонів, вік... або пробуйте пробнички і підбирайте саме те, що Вам підходить а не іншим.
    Я так колись, років 10 назад , підбирала засоби для свого сухого та кучерявого волосся. Куча грошей пішло, випробувала все, що дізнавалася, від самого дорогого та розрекламованого до миття хлібом... врешті дійшла до дівчаток які самі готують косметику, підійшло, варю сама роками і ні на що не зміню вже. Так само Ви мусите знайти самий оптимальний варіант який підходить тільки Вам!)
    Здоров`я та краси
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Дівчата, хтось користується гідролатом для лиця??
    Якого виробника порадите??
     
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    я. купувала на аромазоні різні.