Шкіра на обличчі

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем smilechyk, 16 Травень 2013.

  1. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Саме про другу я і кажу, це «пустишки» тому тактильні відчуття будуть приємні) я так колись на волосся наносила «олійку». Воно було дуже шовковистим . Згодом дізналася, що це суміш силіконів які накопичуються у кутикулі та вимиваються лише дуже агресивними ПАВ. З часом силікон висушує волосся (і шкіру також). Я не проти зовсім силіконів для волосся але дуже в обмеженій кількості і дуже якісні.
    ...
    Другу олійку складу не побачила. При купівлі просіть показати склад косметичного засобу) повний а не «діючі компоненти»)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. PanteraLviv

    PanteraLviv Well-Known Member

    коли темп нижче 0 надворі маю проблеми з шкірою. Також дуже обвітрюється. Влітку і коли тепло то все добре.
     
  3. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    Буває, що є так звана алергія на холод. Або шкіра зневоднена і немає сил включати захисну функцію. Потрібно до хорошого спеціаліста , на жаль дуже небезпечними можуть виявитися поради на форумі, треба бачити обличчя
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  4. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Від звичайної "алергії" на холод можуть рятувати найпростіші креми (не завжди).
    В мене така реакція на перші похолодальні вітри.
    Від олійок - реакція просто вбивча: тріскання шкіри до крові.
    Переконалася, що такі речі потрібно визначати, в індивідуальному порядку, в дерматолога.
    Тому, НМСД, як мінімум, похід до спеціаліста, в таких випадках, обов'язковий!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. New look

    New look Well-Known Member

    У Вас якесь дуже упередженне ставлення до олій для обличчя..
    Якби вони були такі шкідливі, то світові косм.виробники їх не випускали. А якщо Ви кажете, що дешеві лише погані, то в більшості і креми дешеві шкоди не меншої можуть нанести..Навіщо все під одну копірку?
    З власного досвіду, маю шкіру сухувату і взимку теж мала проблеми лущення, вирішила проблему олійкою Кларанс Блу орхід, але її використовувати ясна річ на ніч і ще з їхнім лосьйоном ромашковим. Чудовий дует на зиму, зранку лице свіже і шкіра підживлена. Ще хороша олійка від Кодалі Він-актив.
    Щодо нанесення їх на лице, то потрібно не на шкіру наносити краплями і мастити, а капнути на лодоні, розтерти, зігріти і тоді похлопуваннями легкими на лице наносити.
    Маючи схильну до комедонів шкіру, від олій їх не з'являлось. Це кокосова олія страшно комедогенна і її варто уникати в засобах.
    Взагалі на зиму повинен бути не просто зволожуючий догляд, а більше живильний..
    Можу порадити походити по аптеках де є аптечна косметика попросити консулбтації і тестерів, і по них собі вибрати засіб
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. MikkO

    MikkO Well-Known Member

    У мене нейтральне ставлення до того, що люди наносять собі на обличчя, просто як косметолог і людина яка більше 10 років вивчає детально і поглиблено шкіру та вплив зовнішніх та внутрішніх факторів на неї, я не маю права не попередити. Світовим виробникам потрібні фінансові надходження а не здоров`я Вашоі шкіри. Але це кожен має дійти до цього висновку сам через власні спостереження. Нікого ні в чому не переконую.
    Під словом «олія» я сприймаю базову олію а не суміш емолентів та силіконів які продаються під назвою «косметична олія». Так, вони не можуть забити пори як і принести видимої користі. Справа кремів та будь-якого догляду - доглядати, допомагати і не нашкодити. Я можу взимку чи влітку хоть на місяць крем забрати і жодної сухості чи неприємних відчуттів шкіра не отримає, а якщо вона гарна поки ви на неї щось мастите, ну то самі робіть висновки. Ну і до того ж, вік має пряме значення. Мені 40
    Будьте здорові та красиві
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    допомагають креми для атопічної шкіри, принаймні мені
     
  8. Atra

    Atra Member

    посоветуйте питательный дневной крем на зиму? сухая тонкая кожа