Шлюб з іноземцем?

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем New Shrek, 31 Травень 2007.

  1. Megan

    Megan Well-Known Member

    Можна, якщо принесете дозвіл на проживання, або водійське посвідчення, видане за кордоном, в Україні в закордонний паспорт впишуть саме так, як в цих документах. Дозвіл на проживання має страшну силу (то так по секрету). А взагалі інформація з гарячої лінії міграційної служби.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    На жаль, водійські права ще видані на моє дівоче.
    А дозвіл на проживання в пластиковій карточці мусить мати таке ж прізвище, як і в закордонному паспорті.:sad: Там правда маленькими літерами написано внизу, що я за німецькими законами вже маю інше ім"я. Але...
    А медична карточка не заканає? :)
    І свідоцтво про шлюб- це не є достатньо вагомим документом?
     
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    Нє, медична картка нє. А що з дозволом на проживання - маєте старий, даєте і новий паспорт бути мати букву в букву. Чи ще щось інше є і я не зрозуміла?
     
  4. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Ну в дозволі на проживання мусить бути таке ж прізвище, як і в паспорті, а воно в мене ще дівоче. Бо інакше, як тоді розібратися на кордоні? Паспорт на одну особу, дозвіл на проживання- на іншу.
    В дозволі на проживання є така замітка внизу, маленькими буквами, що дана особа за німецькими законами називається так-то... Цього маленького запису вистачить?
    А права мені поміняти зможуть тільки з паспортом.
     
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    То робіть паспорт на нове прізвище і тоді всі інші документи будуть як в паспорті.
    Ми з чоловіком вже жартували, що йому треба тепер змінити ім'я, тоді всі проблеми зникнуть
     
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Може візьміть свідоцтво про шлюб? ну але я не юрист, тому це лише припущення, що варто зробити.
    --- дописи об"єднано, 11 Липень 2017 ---
    І наскільки я знаю, то якщо змінюється прізвище, то паспорт стає недійсним, потрібно міняти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Треба ще й чоловікові тоді прізвище змінити на таке, як буде в мене в паспорті, тоді будем мати однакове.:)
    Дякую, дівчата.
    --- дописи об"єднано, 11 Липень 2017 ---
    Попробую, щоб записали так, як в паперах, а не вийде, то вже так і буде.
     
  8. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Я б вийшла заміж за іноземця.От сайті знайомств багато часу провела і саме мусульмани мене вподобали і в мене з ними розмова клеїться.Як на мене менш нахабні і корисливі ніж наші.Принаймі мені такі попадались.З одним вже товаришуємо три роки.Він поважає мої цінності,а його віру не чіпаю.Стосунки повинні базуватись на повазі,якщо вона відсутня то все розвалиться рано чи пізно.
     
    • Смішно Смішно x 2
  9. jylanda

    jylanda занууууда

    гггг... ну добре, що в вас так складається, але майте на увазі, що ставлення дуже відрізняється коли ви в якості подруги по переписці і коли ви заміж йдете за нього. Бо часто м'ягенько стелять, та твердо спати. І ще дуже залежить з якої країни родом він.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 10
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Ну з нашими хлопцями і початок розмови дуже важкий :girl_smile:.Час покаже
     
  11. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    От 100% =) Я в часи зеленої юності спілкувалась у мережі надзвичайно багато. З ким тільки не товаришувала. Були й мусульмани - дагестанець, турок, з Кавказу пара екземплярів. Ой, як вони вміють заливати соловейками. Які компліменти, яке розуміння - прямо рідні душі. Один (дагестанець) навіть на війну пішов, щоб там загинути, бо я відмовилась стати його дружиною (ну принаймні він так мені написав, а як було насправді - хто його знає). Самурай, прости Господи, недороблений. Але моя мама мене одразу попередила. В неї все дитинство і юність на Кавказі пройшли, в Кабардино-Балкарії. І там ставлення до дівчини в період залицянь і в шлюбі - дві величезні різниці. У шлюбі жінка в них повністю підкоряється чоловікові. Суперечити права не має.
    Залицяються вони дуже гарно, романтика і все таке - аж через край. Дівчата просто мліють від такого. Але слід враховувати, що буде потім. Детально вивчити побут, особливості культури. А ще краще - поспілкуватись з дівчатами-мусульманками, які в шлюбі. Щоб нюанси дізнатись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Я завжди банила.
    --- дописи об"єднано, 4 Серпень 2017 ---
    Справді дуже відмінні,особливо харчування.Я можу в день з'їсти 120гр. печенька і води попити:cofee:,а вони їдять як на убой:facepalm:.От це мене і напрягає.Жити на кухні чи що:scare::lazy:?
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Відповім сама собі- може в когось буде подібна проблема. Є багато арабських чи скандинавських країн з цікавими буквами.)
    Треба було подати копію чоловікового паспорта, де умлаут написано англійськими літерами, хоч перше написання німецькими, знизу є ще колонка, де "розшфровується" англійською. Копія була вислана електронкою, тому навіть апостилів і всього іншого нотаріального затвердження не мала. Відповідь мені дали в Приміщенні ДМС, бо в ЦНАПі не знали, або вдавали, що не знають.
     
  14. SamayaGlavnaya

    SamayaGlavnaya New Member

    зараз ще й нову послугу запустили - шлюб з іноземцем за одну добу. Чули щось про неї?
     
  15. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Дівчата!А що то за манія тепер на фейсбуці,що азербайжанці так українками зацікавились.Я все розумію але в перший день "ТИ БУДЕШ МОЙ ЖЕНА":girl_cool::girl_blush2::girl_devil:,то пісец.Навіть фото не бачив.То мабуть через "вікно в Європу" курча ляга:girl_crazy:.
     
    • Смішно Смішно x 3
  16. Sunichka

    Sunichka Well-Known Member

    Ця зацікавленість багаторічна =) Коли у мене тільки з"явився інтернет (здається, 2005 рік) і я поринула у світ спілкування, те саме було. Один дагестанець навіть погрожував, що якщо я не погоджусь, то він піде на війну, щоб його там вбили. При нагоді запитайте, яка саме - перша, кохана, та що борщі варить чи вдома прибирає? =)
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Та я завжди нормально ладила з мусульманами.Жодних расистських нахилів не маю але вони тепер в усі групи лізуть.Колись одного знала з Азербайжану.Казав в Одесі в брата живе.В їх країні лише уряд добре живе,а народ бідує.Дуже хотів з українкою-блондинкою зустрічатись.В Карпати приїхав на курорт з другом.Звісно з ним відмовилась зустрітись.А потім пише,що повернувся в Баку до дружини.Ще один туристо обліко моралі :girl_nea::girl_mad:.Во така петрушка.Будьте пильні дівчата!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Olenka Matviikiv

    Olenka Matviikiv Well-Known Member

    ну насправді, цей пілотний проект звучить трохи інакше )))нещодавно, кабінет міністрів схвалив запуск пілотного проекту з реєстрації шлюбу протягом 24 годин на території всієї країни, який так і звучить "Шлюб за добу"
    і це реально класна штука. я розписувалася саме так )) :girl_yes:
    мій чоловік працює за межами України, в нього не було змоги приїхати, особисто подати заяву, місяць, чи скільки там, чекати, а потім аж розписуватися...
    нашу розписку ми зорганізували за півтора дні. в п'ятницю взяли паспорти, заповнили анкету, вказали дату та час, коли хочемо розписатися (розписувалися ми на наступний день в суботу), день потратили на вибір колечка на заручини та на наші обручки, з'їздили в ресторан, замовили на пару годин стіл на на 8 осіб (були найближчі). в суботу зранку зачіска і макіяж.. і все, гайда на розписку! )))))) було файно:girl_claping:.
    суть цього проекту полягає в тому, що ви платите за швидкість.

    і це норма в Європі) ! ніхто там не вичікує місяцями , захотіли, одружилися.
    така солдепія і бюрократична радянщина, на жаль, існує лише в нас ( і ще в декількох пострадянських країнах. і то, мені здається, що вони з солдепівського режиму виходять швидше ніж ми).
    вартість такої процедури обійшлася нам в 2500грн. (якщо так хоче побратися атошник, то реєстрація шлюбу для них взагалі копійкова - вони оплачують лише вартість держмита 85коп.). нам при реєстрації одразу дали свідоцтво про реєстрацію шлюбу.
    у Львові така реєстрація проводиться , поки що, лише в трьох місцях - на Арені Львів (навпроти Ашану в Сокільниках), в Шевченківському гаї, та в аеропорту.
    тому, дівоньки, не мучтеся, не чекайте місяцями з коханим на ту реєстрацію: хочете поєднати свої серця та долі в одну єдину - взялися за рученята, паспорти в кишеню поклали і шуруєте в кантору "шлюб за добу".
    ми лише зараз з чоловіком організовуємо весілля, бо знайшли час і можливість )) а розписалися то раніше, і все завдяки тому пілотному проекту.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  19. ZORRO WEST

    ZORRO WEST Well-Known Member

    Щастя Вам на многії літа :give_rose:
     
    • мімімі мімімі x 1