Шлюб

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем Галюня, 3 Жовтень 2008.

  1. Галюня

    Галюня Member

    Де i як краще брати шлюб?зараз вимагають ходити на заняття (15-20) а в нас немаэ часу лише мiсяць залишився тай нiчого по бiблii:sad::sad::sad: ми незнаэмо...Може хто знаэ греко-католицьку церкву де не вимагають великих знань????Дякуюююююююююю
     
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Шлюб

    Не знаю, я беру в православній шлюб
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    так заняття ж не для того, аби вас навчити цитат з Біблії. Заняття лише для того, щоб Ви зрозуміли ЩО ТАКЕ ПОДРУЖЖЯ! І як працювати над своїм подружжям, аби уникнути помилок.

    Ви будете жаліти, що відмовили собі у курсах :) це прекрасний час не лише для того, аби подумати про майбутнє життя, а також це прекрасні останні вечори побачень ;)
     
    • Подобається Подобається x 21
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    Ну і ще - Ви можете розпочати зараз ходити, а потім доходити після шлюбу. Лише раз спробуйте! ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    А вам сильно розходиться в греко-католицькій церкві? помоєму в автокефальних чи то в православних не ходять на науку. Покрайній мірі в мене дві коліжанки брали шлюб в церкві Петра і Павла на Личаківській. так вони не ходили нікуди, але може то вони через то шо раніше заміж виходили :confused: а в греко-католицьких у всіх проходять, відсилають або в церкуву Юри або в церкву Михаїла (якшо ніц не плутаю)
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    Мар*яночка, в церкві Юра точно треба проходити, а от в Михаїла не треба. Я там шлюб беру :)
     
  7. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    церква св. Юра...що вам сказати, там навіть журнал відвідин роблять, мені аж смішно стало, навчання я проходила разом з чоловіком в іншому місті, а шлюб брали у церкві Юра, але не раджу цього робити іншим...бо це є бізнес, а не віра
     
  8. Yaremko

    Yaremko Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    Люди а для чого ви берете шлюб??? бо так треба????? Якщо ви не є вірними тої церкви то чого туди пхатися??? Ліпше взагалі не брати якщо так брати! Це має бути виважений і усвідомлений крок а не данина моді чи бо так треба!
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    та ніхто не каже, що це данина моді...просто так виходить, що не заплатиш...не поїдеш..я до того, а не про якусь там данину, тобто як я розумію...є ДОБРОВІЛЬНА пожертва в церкві, а коли тобі священик в очі каже...це беде коштувати 2-ва метри грошей...то про яку віру з його сторони йде річ??? То може краще вивісити прейскурант???
    То що я зараз напишу буде виглядати як оффтоп, але хай з ним...я колись хотіла поступати на другу вищу освіту, але самі викладачі відбили цю охоту...так і зараз священник зробив так...як зробив...ми заплатили, але більше я туди не ногою, хоча я з сімї релігійної, і не розумію як можна платити за похорон...шлюб...хрестини, є ДОБРОВІЛЬНА пожертва, і головне, чим церква відоміша тим більше треба "пожертвувати"!!!!
    А взагалі, для початку річ іде не про те!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    Ну, я так розумію, що Таня писала не про гроші, а про ставлення людей до шлюбу. Якщо це Ваш усвідомлений і виважений вибір, то не повинно стояти питання іти на науку чи ні, брати шлюб в тій церкві чи іншій... А якщо людина не є віруюча і іде на шлюб для галочки, то толку з того шлюбу - ніякого.
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    100%, я просто написала, що я б не радила брати шлюб в Юра, бо там навіть ведут щоденник відвіден
     
  12. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    Щоденник відвідин ведуть вони для себе. А брати шлюб в ц. Юра, бо це престижно - для мене теж дивно, але в кожного свої забаганки...
     
  13. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    просто я проходила навчання в іншому місті, і там такого не було, і перед шлюбом ми з чоловіком попали на одне із занять яке проводили в соборі...чесно нас шокували листочком, який передавали по рядам і люди там розписуались!!! :ninja:
    виникло питання: навіщо?? а на рахунок престижу...тоді краще не брати шлюб, якщо ще престижно, і дуже шкода, що ви так думаєте.:sad:
    Сама церемонія була супер, але за так званий ваш "престиж" треба буде вивалити трохи грошенят...правда за що, я не знаю!!!
     
  14. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    Ми ходили на науки в Домінікани. Ми з таким задоволенням чекали того вечора (там заняття кожного вечора, але лише 2 тижні)...ті 1,5-2 години злітали як хвилина...а потім ми ще вдома обговорювали наші погляди на різні цікаві теми, що піднімались на заняттях. Та й тоді ти дійсно розумієш ЧОМУ ТИ ХОЧЕШ ШЛЮБ..І ЧОМУ САМЕ З ЦІЄЮ ЛЮДИНОЮ.

    Щодо щоденника відвідин, то і в нас таке було...але це просто для того, щоб знати наскільки пара підготовлена. Щодо оплати -- це коштувало 40 грн з пари. Як на мене , то невелика плата за різні ксерокси і брошури, які нам давали. Та й ніхто тієї плати не вимагав. Просто раз сказали і все.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    Дівчата так поясніть за що конкретно
    і чому це у Михаїла не було наук? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Cifalius

    Cifalius Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    viltis, нам також навчання сподобалось, аж бігли на нього, з нами займався психолог сімейний та священик...зі священиком також було цікаво, але не настільки наскільки з психологом, доречі жіночка діже відома, пані Людмила Гридковець. Браво для неї.
    На рахунок ціни...нам це все обійшлось в 10 раз більше ніж вам!!!
     
  17. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    400 грн лише за навчання????????????????мда..то дійсно трошки багато...

    в нас був психолог, а ще пані , яка розповідала про природній метод планування.Багато пар були в шоці від того, що таке існує...А ще було дивно спостерігати за хлопцями, які робили великі очі, коли дізнавались про МІСЯЧНІ, ОВУЛЯЦІЮ і т.д. Таке враження, що вони взагалі не знали, що таке існує...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    ще таке зауваження при ц. Юра є різні курси. Чи принаймні завжди були курси при самій церкві вгорі, а ще були при канцелярії... Різні викладачі, різні програми.
    Це так уточнюю, аби людей в оману не вводити...
     
  19. Olma

    Olma Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    І у нас було вінчання в соборі Юра :)
    Церемонія була просто казковою - було дуже урочисто і гарно.
    Правда науки ми проходили в українського священника в Швеції - то так собі.. Я б дуже хотіла бути на науках в Україні - скільки позитивних відгуків чула від друзів!!!

    Хотіла ще висловити свою думку на рахунок оплати - ми платили тільки за церемонію - так зване пожертвування. Нам порадили що бажанна найменша сума це 300 гривень. Я б сказала "fair enough" - цілком нормально. Церква не державна установа у нас, і живе лише на пожертвуваннях. Якщо зважати що колись люли віддавали десятинну частину свого доходу в церкву кожен рік, то не бачу причини не "пожертвувати", тим бльше як самим Вам чогось від церкви треба.
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    Відповідь: Шлюб

    А ми взагалі брали шлю в маленькій церкві хоч церква маленька, але гарна і історичною пам"яткою є :) І шо саме корисно черг там не було. тобто коли ми запізнились на шлюб на півгодини ніхто не стояв перед нами і ніхто за нами