Шопоголічна допомога у визначенні розміру взуття та одягу

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Сяночка, 15 Березень 2013.

  1. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    хм..то 36 розмір такий? а 34 ніхто не має? на талію 70-71 і бедра 96 тоді,певно, треба 34 р. цих штанят,нє?
     
  2. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Захотілося балеток кольорових, наприклад як у Стіва Мейдена з минулорічної колекції
    [​IMG]
    [​IMG]
    доречі як в там з розмірами??? Може хтось щось бачив такого плану інших брендів?
     
  3. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Я замовила собі цієї фірми, але інші. Перед тим міряла в КК, то мені на 39 розмір підійшла 9.
     
  4. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    купувала там босоніжки на свій 37,5 розмір взяла 7,5, то трохи був запас, але потім замовляла через нет 8, то були дуууже великі, реально на повний 39.
    а недавно міряла там туфлі нюд, то взагалі: одні добрі 8, інші 7. не поймеш. через нет тепер боюсь брати.
     
  5. Latane

    Latane Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    а яка в тебе довжина стопи в см?
    В мене 24 і по таблиці на їх оф. сайті, якщо перевести дюйми в см - виходить аж 8 розмір...
     
  6. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

     
  7. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    В мене нога 24 см, беру 7,5 Steve Madden, маю схожі балетки (пару пар)) і декілька пар на шпильці, замовляла на 6 пм, і в КК купляла, якраз супер, я тому і не боюсь замовляти цю фірму, бо прольотів не було
     
  8. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Ну я взагаліто в себе наміряла аж 26,2 см :) то по таблиці мені виходить 40 чи 41 розмір :connie_pull-pigtail але думаю, таки варто поїхати в КК, там поміряєш і спокійніше будеш чекати замовлення
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    в мене стопа 24,5 см..маю цієї фірми 3 пари..балетки і лофери..усі 7,5 розміру....
     
  10. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Дівчата, а як з розмірами на aeropostale? хочу пару футболок,а боюсь прогадати з розміром:girl_in_love:
     
  11. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Я на свій європейський 36, типу HM чи кунда, беру М, бо раз взяла S то було дуже маленьке, підійшли речі сестрі, в якоі XS
     
  12. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    У мене усі речі H&M 34 розміру, так і ношу, 34/XS.... зара, мотіві... всі 34, а от курточку Reserved брала 36, бо дуже тісна була
    Мала бути вихвалялка, але не доля
    Замовляла такі бомбезні мокасини з 6п.м.
    [​IMG]
    якість просто шикарнюща, м"якусінька замша, встілка приймає форму ноги
    Ношу 37 європ., стопа 24 см, то 7,5 ам. має більше 1,5 см запасу
     
  13. Gentle

    Gentle Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Я теж взаяла XS і він сів мені дуже добре (Вітторія, то я по Вашому прикладу XS взяла ;) ). Хммм, чи, може, то в мене та довша модель? :girl_in_dreams:Але менше з тим. Оскільки я висока і дрібна, то рукав "міг би" бути довший, а талія вужча. Але я впевнена, що S була б завелика, бо цей сів в плечах як влитий. Так що рада, що ризикнула і вгадала. Вже попрасувала, погода сприяє, так що буду завтра-післязавтра моднячитися.
     
  14. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Це George? Я теж на нього дивилась, але не знаю як там з дорослими розмырами, який ви брали розмір і на які параметри?
     
  15. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    маю одну їх футболку, то на мої ОГ 83, вона така дуже в облипку. То ж якщо у вас ОГ трохи більше, раджу брати С-ку.
     
  16. Іриска

    Іриска Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    як зі взуттям H&M, хто підкаже? цікавить розмір.. на 24 см який брати? тобто на 37 європ. там який іде?
     
  17. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Дівчатка, багато хто вродь замовляв взуття найн вест. Скажіть будь ласка, як там з розмірами?який брали на який наш розмір?
     
  18. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    балєтки- брала і 7 і 7.5. Таки мені 7 краще( в мене 24 см стопа)
    а от на каблах 7.5- в сам раз, в 7 не влізла б.

    а я таки виловила емку сукню, і добре,що не ризикувла з ескою і елькою. М- сіла ідеально
     
  19. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    а на який ріст йде така спідничка? на 163см буде задовга?
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Клуб анонімних шопоголіків-2

    Спідниця шикарна. Kati, там розмір в розмір? Чи так як з тими штанами, що завеликі?:) Але на польському сайті такої вже нема.. :sad: