Шото про фото...

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Niferttiti, 11 Березень 2009.

  1. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Шото про фото...

    А ми попри всю мою налаштованість проти фоток в Будинку Вчених таки їх зробили, але вже в будній день і постфактум:girl_wink: Робили їх швидше з того огляду, що мені видалось мало постановочних фото з репортажу на весілля, бо нас сильно підганяла свекруха з прогулянкою, а часу на щось оригінальніше через мою роботу просто вже не було. Мусили обирати щось, що можна було в межах двох годин дофоткати.
    Не скажу, що в нас мегаоригінальні фото, хіба з репортажу в день весілля, видурювались як могли. Але фотосеткою в Будинку Вчених я задоволена, все таки це наші фото, попри купу аналогічних фоток ваші для вас все одно будуть найцікавіші.
    Загалом, скажу, що ми велику помилку зробили, що відкладали вибір маршруту і вигляд фотосетки на останній день, думали, що все встигнеться. Якщо маєте час продумайте заздалегідь, бо в нас так сталось, що через роботу було просто не до весільних клопотів останні тижні, тому і фото досить стандартні.
     
  2. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    повністю підтримую! не відкладайте складання маршруту, особливо, зважаючи на погоду...
    За день до нашого весілля була така "цікава" погода, що ми вже були готові до фоток зі снігом і червоними носами. 15 жовтня падав мокрий сніг, град, крупа, і це все змінювалося то сонцем з вітром, то затягнутим хмарами сірим небом. І коли до нас приїхало купа гостей за день до весілля, сиділи у нас вдома і чаювали, ми тільки тоді з нареченим почали думати, де можна сховатися від непогоди на весільну фотосесію, і де не буде так багато інших пар наречених. Будинок вчених, оперний та італійський дворик одразу відпали, тому пішли в інші місця, де домовилися (з деякими ледь не через сльози), що дозволять нам за солодке і, порівняно в іншими місцями, невеликою оплатою,тільки з одним фотографом і одним відеооператором провести весільну фото/відео зйомку в їхньому музеї. А оскільки у нас було три відеооператори, то двом довелося почекати в машині. Погода 16-го жовтня була сонячна, дощу не було, тому справдилася моя найбільша мрія, коли ми підходили до собору Юри, щоб було чисте небо і світило сонечко.
    Як згадаю, як ми за пів години до закриття музеїв бігали під дощем з нареченим по Львову, парасолю просто вивертало в іншу сторону, то можу дійсно порадити домовлятися про вашу фотосесію завчасно і бути спокійними у день перед весіллям. А найголовніше, що я всім казала і запевняла, що продумаю наперед ці місця...просто вилетіло з голови в останні дні підготовки...:girl_in_dreams:
     
  3. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    ми не складали маршрут:)а все тому, що наш фотограф працю є так, що в день весілля ми просто гуляли по місту і сиділи в кафешках. Гуляли по центрі, але там де не було зовсім молодих пар, і було дуже класно:)
    Тепер ще нас чекає додаткова фотосесія і відеозйомка, тіки де їх робити я не знаюююююю:)
     
  4. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    у мене ключовим було "зважаючи на погоду". Ми шукали в останній день, де б то сховатися від дощу зі снігом, як запасні варіанти, бо я собі не уявляла звичайної прогулянки по місту в таку непогоду (який тоді ще так раптово починався, бо хмари йшли з шаленою швидкістю і погода змінювалася ледь не кожних п'ять хвилин)...Тому вважаю, що підстрахуватися не завадить, особливо, якщо за день до вашого весілля саме така погода, як я описала вище.:girl_wink:
    у нас вона була в селі Словіта, де, власне, були поправини весілля. Я ще завчасно обрала саме це місце, тому що там така краса, немов міні-Карпати. Вже з нетерпінням чекаємо готових робіт!
     
  5. LadyLand

    LadyLand New Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Гарно в замку в Підгірцях
     
  6. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Ми робили фотесесію саме там, дуже і дууужее задоволені фотографіями:)
    Нещодавно бачила відео з того ж таки замку, була просто в захваті!
     
  7. allja

    allja Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Оформляю весільний альбом, і в нас спочатку альбому є така ж сторіночка[​IMG], от маю запитання, що на тій сторінці написати?
    Щось бракує мені своєї фантазії...Хто що порадить?
     
  8. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Можна вписати щось, що може забутися але хочеться зберегти для нащадків :)
    Наприклад: Погода була файна! Міша натер собі ноги мештами і всі танці відбув на босу ногу! Нашими дружками були Оля і Оксана, дружби Богдан і Микола казали, що Оксана ліпше ся цілує, а Оля чекає хлопця з армії... Шлюб у церкві св.Трійці давав отець Йосип. Староста вуйко Місько впав через поріг та розбив три пляшки вина. Цьоця Люда напередодні втруїлася сардельками і тому на весіллі ніц не їла, тільки пила водичку... Гуляли до 4 ранку, аж поки прибиральниця не почала демонстративно мити підлогу посеред зали... Ну і так далі )))
    А можна банально переписати туди з Інтернету якийсь віршик про любов, або побажання від батьків.
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2011
  9. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    можна написати історію вашого знайомства або ваші мрії і плани на майбутнє, це буде цікаво прочитати через декілька років
     
  10. redfox

    redfox New Member

  11. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Скільки часу роблять приблизно весільні фото, бо в подружки було весілля в вересні і фото ще нема і не ясно коли буде? Вона не те, що переживає, просто хотілося б вже подивитися
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    то все дуже індивідуально, в кожного фотографа свої затрати часу. Нам зробили за місяць, я чула , що є такі фотографи , які дуже довго роблять.
     
  13. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Все залежить від договору (усного чи письмового). В кожного фотографа свої об‘єми та умови роботи і, відповідно, терміни. Якщо наприклад фотограф обробляє тільки 10 фотографій, а решту залишає "як є", то може віддати диски вже за пару днів. А якщо коректує тисячу фотографій + ретуш + слайдшоу і тд , тоді терміни можуть бути дуже довгі, максимальні які я чув це один рік (!!!), але на наших теренах переважно кілька місяців. Я практикую віддавати клієнтам якомога швидше невелику вибрану серію фотографій, щоб було чим похвалитися знайомим поки вони очікують на обробку всього матеріалу. Головне, щоб в результаті по фотографіях було видно, що довге очікування було того варте.
     
  14. perekotypole

    perekotypole New Member

    Відповідь: Шото про фото...

    мені подобається на іподромі з кониками - і весілля і лавсторі там виглядають просто мега: романтика неймовірна... ось мої знайомі там фоткалися - надивитися не можу ))
    [​IMG]
     
    Останнє редагування модератором: 19 Липень 2012
  15. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Шото про фото...

    зараз лусну зі сміху :girl_haha: відео про весільного фотографа :connie_pull-pigtail


    http://www.youtube.com/watch?v=NSLiVn78nNg&feature=channel&list=UL
     
  16. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Шото про фото...

    Подобається західна традиція розсилати гостям листівки "Save the Date".
    Питання до наречених і фотографів: чи робили Ви щось подібне/чи замовляли у Вас такі фото?:)
    І ну так мені подобається фраза в оригіналі, що ніяк не можу придумати такий же влучний і лаконічний вираз на українській...в силу своєї спеціальності це для мене просто муус:) Єдиний більш-менш прийнятний варіант для мене - Чекаємо на Вас.....
    [​IMG]
     
  17. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Чекаємо на Вас = Ласкаво просимо!
    По змісту це щось типу прохання забронювати цю дату для їхнього весілля. Мовляв, не плануйте собі нічого іншого на цей день )) Фактично це звичайне запрошення, просто називається по-іншому, і подача зазвичай не така як у нас.
    Мій варіант: "Просила мама, просили тато, запишіть собі цю дату" :)
     
  18. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Шото про фото...

    Дуже класно!:)
    Але, на жаль, задовга фраза....проблематичніше буде втілити цю фразу під час такої фотосесії
     
  19. Emerald

    Emerald New Member

    Відповідь: Шото про фото...

    - Там насправді дуже гарно. Це по сусідстві з селом, де живе моя бабуся. Ліс, травичка... Ммм. А яке там повітря! Справді складається враження, що ти у Карпатах... також задумуюся про фотосесію там.
     
  20. Tamada

    Tamada ла-ла-ла

    Відповідь: Шото про фото...

    Вдале поєднання традиційного українського запрошення "Просила мама, просили тато" і закордонного "запишіть собі цю дату", ще й з римою!