Шото про фото...

Тема у розділі 'Весілля, весілля...', створена користувачем Niferttiti, 11 Березень 2009.

  1. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Маю запитання до фотографів і дівчат, які знають - скільки зараз коштують послуги фотографа (хоч приблизно) і що входить у вартість?
    якщо конкретніше то мене цікавить фотосесія, напевно в стилі лав сторі і потім розписка? Буду вдячна за відповіді.
     
  2. Shpunka

    Shpunka New Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Приблизної ціни на послуги весільного фотографа немає. Вартість коливається від 150-200 долларів (аматорська зйомка) до 1000 і вище. Так що все залежить від ваших фінансових можливостей. Є сайти, де зібрані міні-портфоліо окремих фотографів із зазначенням орієнтовної ціни (але потрібно обовязково уточнювати), звідти ми з чоловіком і починали пошук. Ось тут, наприклад, можна глянути
    Стосовно того, що входить у вартість зйомки - це залежить від самого фотографа і від умов вашого договору.
     
  3. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Шото про фото...

    Дуже вдале! Не спорю, але якщо втілювати таку ідею фотосесії на західну манеру, то задовге...Багато писати на склі, багато слів треба робити об'ємних, забагато слів, щоб написати на підошві взуття...і т.д.

    ---------- Додано в 18:07 ---------- Попередній допис був написаний в 17:59 ----------

    Здійснивши чимале опитування фотографів щодо вартості весільної зйомки, можу сказати, що в середньому лав сторі коштує 100 $, є і 400 грн за 2 год, а кожна наступна 100 грн. Але це якщо суто замовляти лав-сторі, а якщо загалом весільну зйомку, то деякі можуть в подарунок зробити лав-сторі.
    Залежно якого фотографа Ви шукаєте, можу деяких порадити, пишіть в ПП
     
  4. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Навіть більше скажу, зараз взагалі всі ціни майже в один рівень звелися. Принаймні два роки тому мінімальні та максимальні відрізнялися значно сильніше. Але треба звернути увагу на важливий момент: при однаковій ціні (і навіть при дуже схожому рівні портфоліо) ви можете отримати зовсім різну пропозицію на виході. Тобто у одного фотографа це може бути 300 кадрів із яких 40 оброблених (і то аби як) але зроблено все за один день, а в іншого буде і обробка більшої кількості кадрів, і фотокнига, і інше. Тому вибирати тепер теж не так просто, треба з‘ясовувати всі дрібні нюанси, щоб не переплачувати потім за якісь моменти або не втратити на якості.
     
  5. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Шото про фото...

    Тиждень тому отримали фото з весілля. Навіть не сподівалась, що вийде настільки ніжно, але при тому оригінально. Фотографа порадив друг, який сам є оператором. 250 фотографій за пів дня. Якщо працює цілий день, то вихід десь 350-400 фото. Якщо цікавить вартість і його роботи - напишу в приват, бо не впевнена, чи тут можна писати. Я тут новенька:girl_in_dreams:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  6. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Весільна фотосесія на природі

    Привіт усім!!! Скоро буду гуляти весілля, а от з місцем фотосесії ще не визначились. У Львові на зразок Будинок вчених, полац Потоцьких, Італійський дворик і т.п. відпадає автоматично - не люблю я таке))) Хотілось би на природі, але бажано трошки дикій (не Стрийський парк чи Високий Замок), якийсь ліс... озеро... біля Львова, в межах 1,5 год. їзди. Може хтось знає такі місця? Чув? Бачив? Буду дуже вдячна!
     
  7. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    Відповідь: Шото про фото...

    знаю зараз модно у аеропорту ,вокзалі , а ще бачила гарну фотосесію на карєрі в Ясенськах. Або на Арені Львів.
     
  8. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Відповідь: Шото про фото...

    В передчутті свят захотілося поділитися нашими електронними листівками Save The Date :girl_tender:
    Підписували їх залежно від мови спілкування гостей або фразою 'Save the Date for Our Day', або
    .
    [​IMG]
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  9. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Відповідь: Шото про фото...

    Доброго дня!
    Не знаю, де запитати, тому питаю тут.
    Чи може хтось зорієнтувати в ціні погодинної весільної фотозйомки? Традиційного весільного фото/відео не плануємо, оскільки хочемо зареєструвати шлюб та повінчатися без зайвих парад (без викупу молодої, брами з ялинки над під'їздом, "загулювання вельона" та дарування рідним подарунків під веселі і не дуже пісні). Хотілося б запросити фотографа, який би зазнимкував реєстрацію, шлюб + зробив кілька десятків фото молодят та гостей ще до забави. Чи роблять взагалі таке і скільки це зараз коштує? Може є контакти гарного фотографа? Наперед вдячна за будь-які відгуки.
     
  10. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Якщо коротко, то роблять все, що ви тільки зможете придумати. А в часи кризи все більше весіль, так би мовити, нестандартного формату: розписка + маленьке застілля, шлюб + фотосесія, тощо. Тобто люди стараються не викидати шалені гроші на вітер, але гарні фотографії - це те, що залишиться назавжди.
    Щодо цін, погодинна зйомка, як і зйомка цілого дня, коштує по-різному, залежно від рівня фотографа та від результату, адже кожна година зйомки може включати ще багато годин обробки. Скільки саме буде оброблено фотографій і наскільки ретельно - це треба узгоджувати в першу чергу, ви вже тут могли у відгуках читати скільки в людей бувало з цим нюансів, коли потім шукають хто може обробити фотографій, зробити фотокнигу, тощо.
     
  11. Shams

    Shams New Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Вірно, а ще важливо переглянути всі фото хоча б одного весілля повністю, а то інколи фотографи покажуть кілька найкращих....а всі інші просто приховують. Не може ж бути 5 фото з весілля бомба, а решта - нікудишні)))
     
  12. dimalozz

    dimalozz Well-Known Member

    Відповідь: Шото про фото...

    Ще й як може... Навіть мильничкою в ідеальних умовах можна більш-менш технічно якісно зняти і цікавий момент один раз із 100 спроб підловити...
    Для чого дивитися більше кадрів:
    1) адекватно оцінити обсяг і підхід до роботи, чи знімає фотограф крім "гламурних" портретів, ще різні важливі деталі, чи вдало ловить репортажні моменти і наскільки зі смаком (навіть той самий "викуп на брамі" можна зняти вишукано, а можна вульгарно), наскільки широко охоплює події на весіллі (фото родичів, друзів, оформлення залу, території, тощо).

    2) оцінити технічну якість. Адже не секрет, що при "правильному" освітленні фотографії набагато легше знімаються і обробки потребують менше, а як тільки діло доходить до церкви або напівтемного бенкетного залу... Хтось "щоб не мучитись" тупо зі спалахом в церкві фотографує, хтось всі фотографії з бенкету в чорно-біле переводить... начебто і стильно, і з кольорокорекцією не треба мучитись, і браку не видно...

    Крім того варто ще оцінити РІЗНІ весілля. По-перше, щоб знати що той "демо-варіант" не був щасливою випадковістю, а справді результат роботи професіонала і цей результат завжди на належному рівні, навіть якщо молодята не супер-моделі, і декорування весілля було не за десятки чи сотні тисяч. По-третє, побачите чи не знімає бува ваш креативний фотограф щоразу на одних і тих самих "точках", однакові постановки по шаблону...
     
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Дівчата, знаю,що тут аудиторія більше львівська,але все ж спитаю:а можете порекомендувати хорошого фотографа в районі міст Стебник-Трускавець...обшукалася вже,у всіх що бачила стандартні фото..(( в пп будь ласочка,буду страшенно вдячна
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Думаю, для львівського фотографа не проблема приїхати до Вас в місто.
    Зараз взагалі широко практикується не обмежуватися пошуками фотографа в своєму місті. Знайомий фотограф зі Львова цього року більше знімав в інших містах, ніж у Львові. Навіть за кордоном два чи три рази знимкував весілля.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  15. Pianowoman

    Pianowoman Active Member

    Порадьте, будь ласка, найкращі місця для фотосесії у сонячну і дощову погоду
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Бачила декілька гарних фотосесій в Храмі Ольги і Єлизавети. Як туди можна потрапити? Можливо хтось цікавився?

    Надіслано від мого GT-P3110, використовуючи Tapatalk
     
  17. Siania

    Siania Love Life

    Вхід 10 чи 20 грн. Але можна піднятись з 11:00 год. (а от до котрої не памятаю, здається до 17:00).
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Lesya Vihot

    Lesya Vihot Well-Known Member

    Ви маєте на увазі оглядовий майданчик чи саму церкву ?
    якщо майданик , то
    Час відвідування оглядового майданчика -


    будні з 12:00 до 17:30
    вихідні з 15:00 до 19:00


    благодійний внесок - 10 грн

    Взагалі в церкві не роблять фотосесії , а фотографують шлюби чи причастя або хрещення і використовуючи момент роблять крім репортажних ще інші фото
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Mondi

    Mondi Member

    Надя Жарська - не раджу. Мало досвіду. Усі фото не пройшли обробки! Якість роботи ніяка. Небажання дослухатись до побажань клієнта.
     
  20. Adeo

    Adeo Active Member

    А скільки в неї коштує весільна зйомка?