Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. flame

    flame невгамовний експериментатор

    можна піти чоловіка поцілувати поки реклама. Веселіше буде далі дивитися.:girl_blum: Та й до наступної реклами він буде думати "шо сталося?":girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    гиги, прийшла дівчинка Юля (здається) на церемонію вручення троянд, сукню одягнула, а груди десь забула:crazy:
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  3. Rona

    Rona Мама-йожик

    Хлоп всі мискИ пооблизував :girl_haha: шось таке... нудота
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    так Анетті ж сказала, що то він таким чином пізнає енергетику людини:girl_wink:А не то, що ми тут про нього думаємо.:girl_blum:
     
    • мімімі мімімі x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я то пропустила, тепер ясно, енерготерапевт, блін)))
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    він самий:haha:
    Он Олену відіслав додому - не підійшла енергетично.
     
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А менеі вже подобається- ше такого не було))). Можна робити ставки- хто наступна?) Ставлю на Стеллу.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    +1
    краще вже так, ніж нудний Костя.
     
  9. Rona

    Rona Мама-йожик

    Негарно наїхали на Лєну(?) під час пост-шоу, якою б не була людина, нащо принижувати її гідність? Некрасиво.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це так але з іншої сторони- вона дозволила це. Тупо сиділа і кліпала, а якщо щось і сказала, то ще більше себе загнала. Таки заслужено пішла і ця друга(Альона?) також, противна до скрипу зубів.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    @NataliaFed знаєте, людина запросто може розгубитись, коли на неї отак налітають зі всіх сторін і просто мовчати від шоку
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я знаю і розумію).Та вона аналогічно поводилась на проекті, відверто сподіваючись "виїхати" лише на зовнішніх даних і те ж продемонструвала в студії "любуйтесь мною і не триндіть")).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    вчора було так "цікаво", що я на церемронії вручення "вирубилася" і пост шоу теж проспала :). Так розумію, Альону він вигнав через "не зійшлися характерами", а Лєну за що?
    п.с. скільки ж того хлопа до шоу тримали на "голодному пайку"?Він як в перший раз до дівок дорвався.
    нє, у Стелли він з батьками знайомитися буде. Там тато мєстний медіамагнат- на СТБ уже все уплочено :)Ніззя Стеллу скоріше виганяти.
    Цікаво,хто стоїть за Марго? Там же явно панянка, яка років на 10 старша усіх інших дівчат ( роблю ставку, що їй десь 32-34)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  14. Arika

    Arika Well-Known Member

    То мали на увазі на рахунок поцілунка зі Слеллою (чи то я не так зрозуміла????????).
    І як вам Ліда??? Я вчора в шоці від них з Дмитром була........ Як на мене, то був його найщиріший поцілунок! Я вже почала розглядати її як фіналістку. Вгазалі мені їхнє побачення дуже сподобалося, оригінально )))) Мій прогноз трійки фіналістів: Стелла, Ліля та Ліда. Також вчора за Лідою спостерігала на пост шоу, трохи дивно вона себе поводила......
    То точно :girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
  15. ANANASIK

    ANANASIK Well-Known Member

    Я про російського мала на увазі, він мені цього сезону набагато цікавіший нашого.
    Я тут дивлюся Холостяк (Россия) смотреть онлайн, 2013
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Так, я про поцілунки).
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Повністю провальний сезон, навіть нема що обговорити. Згадайте десятки сторінок обговорень того року.
    Знаю це не патріотично, але рекомендую дивитись російського холостяка, там такі фрази проскакують, в мене мурашки по тілу.
    Дуже сподобалась його фраза "Моё дерево на краю обрыва. Там ветер свищет".
    @ANANASIK мені теж дуже Олександра після їхнього побачення сподобалась, не розумію, чому Леся так проти неї.
    Сніжанна теж такі речі видає, як про похід в 900 км. Ух. Але щось в ній є таке, що я не можу прийняти (
    Даша Поліщук цікава була, але чому вона така нежіночна, звідки це в неї таке? Як правило, це маска, але вона її так і не скинула.
    Я думала, що цього разу він Радмілу вижене, вона щось таке блеяла смішне, хоча зовнішньо дуже гарна.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Мені дуже сподобалось побачення з Лідою, нарешті хоч щось цікаве придумали, і на Львів так приємно було подивитись в цьому випуску:girl_tender:

    Я вже не можу дивитись як Марго ті свої губи закусує, а Стелла очі закочує:facepalm:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А мені Альону шкода. Нічого аж такого вона не робила,як вони їй приписують.Ну пожартувала,що тут такого?
    Мабуть,вона просто йому не до душі.Бо дівчину,якій симпатизуєш,навпаки мав би вигороджувати і захищати.
    І мене дуже дратує той їхній "жаргон базарний", мати, фуу,вони ж дівчатка
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4