Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    +100!!! Вона мені взагалі на вроду найкраща була серед дівчат. Роздули незрозуміло що і для чого. І теж погоджуюсь, що була би симпатія, то була би зовсім інша картина.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Це всім зрозуміло про її вроду але скажу прямо, що як на мене ,вона таки тупенька, якась "плоска"(сорі за жаргон).


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    про
    Ану вгадайте хто ся на пластику стративо_О:facepalm:

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    то називається "нема розуму- вважай каліка". Була така дійсно мила дівчина Лєна Головань.[​IMG]
    А стала трафаретна лялька. ну як можна було так себе зіпсути? Їй же тільки 22. А з пластикою виглядає на 40
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. happy story

    happy story Well-Known Member

    А це точно вона??? Бо виглядає як дві різні людини... І для чого себе так калічити... Просто жах ...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    о люди добрі!
    Ну для чого? Так себе покалічити..... ще й за гроші:suicide:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  7. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    стадний інстинкт.. "всє бєгут і я бєгу.." а куди? пОщо?..це вже питання другорядне...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Мати ріднао_Оо_Оо_О!!! Що вона зі собою зробила?! Я її хіба віддалено впізнаю!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Зовсім інша людина. Така як безліч інших, не вирізняється, не запам'ятовується... Жаль. Було краще.

    Надіслано від мого SM-G361H, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    судячи по фото, вона кардинально підійшла до питання: хірургічно забрала комочки Біша, що зробило її щічки менш пухкими; закачала силікон у скули для виразності, підколола губи. ну і плюс макіяж зробив свою справу. отут на фото вона менш нафарбована і більш схожа [​IMG]
    Але все-рівно велика різниця порівняно з тим, якою була (навіть з підкачаними
    вже губами на 1 фото)
    [​IMG]
    Судячи по тому,що рік тому вона поїхала в Росію на чергове телеканальне шоу ( брала участь у російських "Танцях"), не здивуюся, як над її зовнішністютам і познущався ще один Холостяк Іскорнєв :), Ну але вона тепер не менш москвичка, ніж киянка. Мусить відповідати місцевим селебретіс. Там без пластики не пройдеш фейс-контроль ні в один порядний ресторан . Без гламуру ніяк. Зараз вона,до речі, випускає свою лінію одягу і має свій магазин.Бренд активно розкручує. Тому їй будь-яка реклама на руку. Чим більше обговорюють її зовнішність- тим більша реклама.

    [​IMG]

    Із серії "Знайди тут Лєну" (російська подруга, мабуть, обслуговується у того ж хірурга і візажиста)[​IMG]
     
    Останнє редагування: 4 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 4
    • Смішно Смішно x 2
  11. Rona

    Rona Мама-йожик

    Оцей "сеанс психотерапії боксом", Станіславський в труні перевернувся... аж нудить
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Смішно Смішно x 1
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я зізнаюсь, що в ІГ часом не впізнаю людей(в більшості жвьозди)- вони на одне лице реально.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я нічого не пропустила таки?)) Вона стала наступною?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  14. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ага. Він ще там Галю в кутик губ і в щічки цілував, але, зважаючи на попередні
    то можна до уваги не брати.
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О, я б в ній розчарувалась.)
    Але він "буратіно", якесь ні те, ні се.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Знову я пропустила половину шоу, а по факту нічого не пропустила:). Тих дівуль з хлопчиком узагалі думають хоч кудись вивезти? Ну куди вже економніше? Всю наступну передачу Холостяк має прожити в казармі дівок. дешево і сердито. Всьо, Калину ще три шоу назад треба було гнати з СТБ за тупі сценарії і хабарництво ( судячи по всьому, єдиним джерелом фінансування шоу Холостяк є ті бабки, які папіки заплатили за участь своїх дівах у шоу. От на них і гуляють). Фінал шоу, мабуть , зніматимуть у Затоці.
    п.с. такий скучний сезон,що навіть щоб його обговорити, треба самому щось придумати :)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Він як поліз до неї цілуватися, то мене аж знудило. Та як після цієї сповіді і довіри можна цілуватися ВПЕРШЕ?! Видно було, що вона не хоче цього. В нього напевно дійсно такий спосіб пізнавання жінки. Або йому наказали усіх перелизати. Фу!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    але з Гальою якесь неповне побачення вийшло. тобто зі всіма іншими він ще вечеряти йде після якихось "виступів", а з Галею побоксував і навіть вином не напоїв) і з тими Софами-Сашами якось ну так вже надумано. так сильно він переживає, щоб між дівчатами ніяких скандалів не було, що аж не віриться) та й взагалі впринципі до всього сезону можна сказати - не віриться! але зате хоч націлується бідний холостяк:) наступного ефіру буде жити з дівчатами, то ще більше поцілунків напевно буде:)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Та зрозумів, що йому нічого не перепаде:lol:, то для чого її ще кудись вести?
    Напевно, не тільки поцілунків:give_rose:, треба ж підігріти цікавість глядачів.
    Дивують цього сезону дівчата. Двох слів толком зв'язати не можуть в розмовах.:dash1:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Які всі дівчата страшненькі в наступному випуску будуть в якомусь епізоді спросоння:laugh1: реально до невпізнавання:taunt: одна Ліда більш-менш нормальна.