Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. friendly homka

    friendly homka Well-Known Member

    чим далі дивлюсь, тим швидше хочу розв'язки, бо нуууууудно і нецікаво. таке враження що всі дівки такі бідні і нещасні: просто обняти і плакати :girl_impossible: при відборі, мабуть, так і шукали тих в кого є якість "історії"... хоча, та. нормальні напевно туди не йдуть :girl_crazy:

    стосовно Галі... якщо чесно, мене розчарувала. Співчуваю, звичайно, якщо її били, але для чого "вперше" ще й на всю країну таке розказувати.... розумію формат-шоу, але... не думаю, що отой "бокс" їй допоміг би пережити і забути в один момент як нам то показали.

    але є й плюс: якщо таким темпом Дімась дівок виганяти буде ( по 2 шт. щовипуску), то ще не довго лишилось:connie_pull-pigtailА найбільше з випуску сподобалась фраза, що в нього враження, що лише він прийшов шукати лямур-тужур :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ще й курить:facepalm: кому-кому, ну їй зовсім не пасує..
     
  3. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Але ж то нудний Холостяк цього року:girl_in_dreams:. Дівчата, як думаєте, хто дійде до фіналу? Я думаю- Ліда і Стелла.:girl_smile:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. flame

    flame невгамовний експериментатор

    наш енерготерапевт віджигає:girl_crazy:
     
    • Смішно Смішно x 1
  5. Rona

    Rona Мама-йожик

    Я вже навіть не дивлюсь ту муть, шкода часу:negative:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Реально нудно...
    Але сьогодні Марго опустили, і ще в пост-шоу опустять, а так більше нема на що дивитись.
    Дуже мене почала Ліля дратувати -наствльки зверхня, королева прямо, всіх решта має десь під ногами. До речі, дуже циганку мені нагадує.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    А звідки ця взялась(Юля?)? Хіба вона вже не пішла?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нє, він її до дитини відпустив на тиждень.
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    А Ліля так недовольно коментувала мол"Що то таке? За що такі привілеї? Може я теж хочу з'їздити кудись по справах , по роботі." Ну мудре, таке порівнювати ?:fool:
     
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    вона мені якась пластмасова, то і не дивно, що мозги в неї теж пластмасові.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Омг, я ще той глядач))). Але мені приємніше було з думкою, що її вже нема.:girl_emo:
    Сьогодні я офігіла- він голоден жінки реально. І використовує цей шанс за всі роки і на всю:girl_crazy:Я б від такого дерла когті, аж би ся курява підняла)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    То куди вони вже нарешті їдуть? Я пропустила як він сказав..
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Тенеріфе, Канарські острови.
     
  14. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    там такі скучні персонажі залшилися- вічно сопляюща Галя, їй підвиваюча Стелла ( що у неї вічно голова у штани падає?),абсолютно холодна і беземоційна ( а тому і нецікава) Ліля і прочіє.Юля- то взагалі який дисонанс з тим Холостяком.
    7 чоловік вивезти дешевше, ніж ціле кодло дівок :). Ну хоч так. Два випуски на Канарах покажуть, а там уже і знайомство з батьками у рідній неньці.
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    кілька останніх випусків гризло питання чому мене ці його поцілунки не шокують, чому сприймаю це, як спосіб спілкування, а не якийсь інтимний момент. Нині вирішила перевірити дату народження і вуаля - він Близнюки. Мої підозри підтвердилися, всі питання відпали. Таки права була Анетті. А ще й Кролик по року народження.
    --- дописи об"єднано, 15 Квітень 2017 ---
    та однозначно. Ну і не міг же весь проект пройти в Києві і у Львові.
    ой, вона мені сьогодні після того пива і тюльки якось "впала в очах"
    +1. Пластмасова краля.
     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2017
  16. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    гггг це як то))?
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Смішно Смішно x 2
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    А мені паски в духовці не дають спати, то і я трохи піднлянула Холостяка. Матінко, як вони бідно жили в цьому будинку, як в піонертаборі. Навіть язик не повертається порівнювати з попередніми проектами. Ну, але з іншої сторони, убогий холостяк, убогі учасниці, убогі декорації.
    Дуже дивують брови Юлії) І дуже напрягає посмішка Діми, за пів програми може раз посміхнувся не фальшиво.
    Вперше за історію проекту не викликає в мене симпатії жодна дівчина, як спеціально підбирали -одна скучніша іншої.
    Щось СТБ не впізнати)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ну сьогодні був апофеоз бомжпроекту : гуртожиток, групові свіданки на подвір ї і ванна на колесиках ( дурнішого придумати уже не змогли: дівки повилазили на вулицю у светрах і жилетках, а тут Ліля у купальнику і холостяк в трусах. І в тій калюжі наголяса " з вітерцем" мали любов вдавати. А там, на вулиці, поді не більше +15 :)
    отак потенційні учасниці наступного Холостяка подивляться , вирішать, що за кордон там уже не возять, і передумають іти на кастинг. Ніхто не захоче платити кошти за участь у бомжпроекті. Тому наступний Холостяк має усі шанси зібрати учасниць "а-ля Галя". Папіки у то більше кошти вкладати не захочуть.
    У СТБ є єдиний шанс- вигнати Калину з посади шеф-редактора шоу. Колись Бугрімова вчасно звалила, знайшла собі індійського принца із Шрі Ланки і вийшла заміж. 3 сезони Холостяка- то фініш для любого редактора. Калина вже сидить четвертий. Мабуть, єдиний шанс її звідти посунути- це саму видати заміж.
    А знаєте, скільки реально років Марго ( жаль, що пішла. Вона єдина там не зовсім пустоголова була. Але вона шоу-актриса:зіграла тут свою роль героїні відповідного типажу і все)? Їй 38 . Слава пластичним хірургам: здається, це найстарша довгограюча учасниця проекту за всі часи. І їй явно з цими "малолітками" було ну ніяк. Вона декому реально по віку в мами годилася, тому так "снісходітєльно" дивилася на ті всі "страждання юного Вертера"- у неї досвіду у житті побільше. Вона брала участь у шоу "Панянка-селянка".На той час їй там було 36 ( правда там , по легенді, їй 20 років і вона- Маргарита Писаревська з Одеси , яка переїхала туди з Донецька, купила квартиру, їздить на Інфініті і тратить щомісяця 3 тисячі доларів)
     
    Останнє редагування: 15 Квітень 2017
    • Інформативно Інформативно x 3
  20. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    а в мене вже складається враження, що холостяк як по команді починає всіх цілувати) от сидять сидять з Лільою, вже нема про що говорити - значить пора цілуватися) а на пост-шоу всі такі веселі, і всі так весело сприймають поцілунки інших. на проекті Стелла плакала, а на пост-шоу дивиться на Христину і Діму і сміється, чи то істеричний сміх? хто там ще залишився нецілований - Галя і Юля?:) думаєте доженуть інших наступного разу?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2