Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

 1. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  то таки пішла Крістіна? Значить все іде по плану :). Сьодня знову було так "цікаво", що я заснула під час перегляду. Холостяк- моє найкраще снотворне. Прокинулась в аккурат після пост-шоу.
  На якій підставі попер Христю? Бо вона дружити прийшла, а не любов шукати?
  І взагалі, нафіга їх всіх вивезли на Канари, коли знімають все-рівно в основному десь у буднку або якісь ліві кадри. Я там Канарів так і не побачила :). Вони могли успішно не тратитися, а відзняти то все у Затоці :). Ото вже грошенят списали

  В інтернеті є нарізка відео "Вся правда о...". Згідно з ними: Стелла- лише студентка і донька забезпеченого тата, Ліля-в реалі не є забезпеченою дівчиною, Галя- - ще в 2013 давала інтерв ю про своє тяжке життя з турком і є журналісткою ( "жертва"- то фішка, яка далі розкручується СТБ), Крістіна- 14 років займалася бальнми танцями і є чемпіонкою України, мала свій магазин, Софа- не відеоблогер. а просто донька забезпеченого тата із стандартним життям золотої молоді.
  Ну і сам Холостяк ніякий не мачо. У нього все у житті і далі вирішує тато. Він же сам зараз давно не у великому спорті, як вдривається по пабам і бабам :)
  І є відповідь, чому український і російський Холостяк зроблені як під копірку: виявляється , російський Холостяк знімався українською групою. Тобто був відзнятий Холостяк 7 у нас, а потім ця ж група знімала у Росії Холостяк 5. Просто там бюджет був іншим для зйомок- тому поїздки маштабніші..А українську знімальну групу було дешевше оплачувати.
  Ну і ще по інсайдерській інформації у Холостяка на проекті реально інколи кришу від гормонів зривало. Він, в принципі, не проти був інтиму з любою і інколи це виходило за рамки сценарію СТБ. Але реальний секс на проекті у нього був з Лідою.
   
  Останнє редагування: 29 Квітень 2017
  • Інформативно Інформативно x 2
  • Подобається Подобається x 1
 2. flame

  flame невгамовний експериментатор

  зараз прийде @olerusya і грохне мене:girl_blum:
  в цьому сезоні цікавіше ніж саме шоу.
  ага і вона навіть обгрунтувати і заперечити не змогла.
  сьогодні було побачення в аквапарку. І постійна реклама Ідріска тур.
  певно ще дуууже зимно було. А як зимно то щасливі фейси не реально зробити.
  Капець сезон. Якби я не робила по п"ятницях собі звіти і більше нічого на фоні нема включити , то не бачила би тої ганьбИ. Чи гАньби. Важко визначитися.
   
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  то вже був, чи ще буде?:) чи тоді було, як вона йому масаж робила?)
   
  • мімімі мімімі x 1
 4. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  так. тоді. По чуткам, зі всіх Холостяків на проекті був секс лише на 2 проектах: у Іскорнєва з Яною Станішевською і у цього Діми з Лідою
   
 5. friendly homka

  friendly homka Well-Known Member

  підтримую :connie_pull-pigtail

  мовчки "роздав троянди". Та я б на місці Крістіни мовчки сіла в то таксі і поїхала. Що слухати? Що він буде казати? Та нафіг нада. Хотів би шось сказати - пішов би говорити. Як зі Стеллою по 100500раз, типу " ну не йдиииииииииии" )))))) Убоге "шоу", у-бо-ге. Так.. для заснути - ок)


  оце точно) особливо нарізки: "далі ви побачите..." і чуть зі Стели і Крістіни пару бі... не зробили)))))) Мій чоловік аж прифігів і каже: так вони мужика всі охмуряють, чи падругу шукають))))

  а можна посиланнячко? :girl_angel:
   
 6. shparynka

  shparynka Well-Known Member

  ностальжи)))
   
  • Подобається Подобається x 1
 7. flame

  flame невгамовний експериментатор

  Сьогоднішній випуск навіть дуже нічого - знайомство з родинами дівчат.
  Галю батьки "спалили" по всіх позиціях.:girl_impossible:
  В Юлі дуже весела сім"я.:girl_smile:
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. flame

  flame невгамовний експериментатор

  Юля зовсім по-іншому відкрилася. Кльова. І то нічо, що цицьок нема:girl_yes2:
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 9. flame

  flame невгамовний експериментатор

  Стелла така вся татова доця:connie_pull-pigtail
   
 10. flame

  flame невгамовний експериментатор

  Зустріч з мамою Ліди якась дивна. Ні про що.
  Щось я засумнівалася на рахунок вибору. Була впевнена, що Ліда, але мама Стелли його "підкупила".
   
 11. jalla

  jalla Прогрес року 2013

  І добре, що цього року трохи скоротили.) а то минулих сезонів, поки холостяк перебазарив зі всіма без виключення членами родини:girl_impossible:- можна було заснути, чи знудитися.))))  Ліда доречі така ще молоденька, а така вже хитрюща, шо капець. Так оце вміє і так виляє), такі оце власне і перемагають.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 12. olerusya

  olerusya sweet candy ;)

  Я майже не чула про що вони говорили, передивлятись не матиму часу.. то що батьки сказали що Галя сама провокувала тих своїх кавалерів на бійку?:girl_crazy:
  --- дописи об"єднано, 13 Травень 2017 ---
  Чи то я помиляюсь але мені здається що в попередніх сезонах 3-х дівчат знайомили з батьками, а не 4-х?
  --- дописи об"єднано, 13 Травень 2017 ---
  Помітили що цього сезону нема батьків-мажоріа(ну типу Розиних і т.п.), всі скромненько живуть в квартирах, хтось в сільській хаті, а комусь взагалі стидно було показати де живе - прийняли в генделику:girl_crazy:
  Я вже починаю сумніватись на рахунок поширеною думки що за дівчат дуже добре заплатили щоб вони були в шоу.. ну хто повірить що Галіні батьки б на таке витрачалися?:)
   
  Останнє редагування: 13 Травень 2017
 13. Demetra

  Demetra Well-Known Member

  @olerusya , батько Галі сказав Дмитру , що причиною розриву в останніх стосунках Галини, було те , що чоловік повернувся до своєї дружини і дитини. Хоча Галя виправдовувалася як могла, що той чоловік не був офіційно одружений і на час стосунків з нею, не проживав з своєю цивільною сім'єю, Дмитро засудив таку поведінку і те, що Галя не розказала йому сама.
  В мене склалося враження, що батьки Галі не беруть активної участі в її житті. Тому і не знають всіх подробиць її колишніх стосунків.
  А от причина , через що Діма не дав розу Галі, висмоктана з пальця. Ні в чому не розібрався, засудив, і вигнав. Краще б вже сказав правду, що є дівчата , які йому ближчі .
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  • Подобається Подобається x 1
 14. Thebestnata

  Thebestnata Well-Known Member

  я ще в шоці була, що мама Галі так спокійно поставилася до того, що її дочку били. ну хоч її саму чоловік бив, то напевно думає, що це нормально. і взагалі шкода мені її (з такими батьками, з такими чоловіками, яких вона собі вибирала) важко їй приходилося. ще й мама заявляла, що Галя прийшла засвітитися!
  і Юлю шкода (її мама більше колишнього зятя любить, ніж її:))
  і Стеллина мама така меркантильна (і йому подарків надарила, і про майбутнє матеріальне ставновище турбується). ну хоч може переживає, щоб все було (і будинок, а не квартира краще:)).
  а про Ліду якось мало було того знайомства. справді попили каву в торговому центрі, і все. і то тато не зміг прийти на знайомство, то мама на пост-шоу не приїхала. якісь там теж напевно таємниці є.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 15. exmargarytka

  exmargarytka мрійниця зі стажем

  Здається,ще ні разу не було настільки упереджених батьків до дівчини з дитиною.. Такі вони категоричні.Аж неприємно і образливо стало за Юлю.
  --- дописи об"єднано, 19 Травень 2017 ---
  Мене Ліда дратує.Ніби така вся на позитиві , насправді ж дуже холодна,зверхня і зарозуміла.
   
  Останнє редагування: 19 Травень 2017
  • Подобається Подобається x 2
  • Погоджуюся Погоджуюся x 2
 16. Veselivka

  Veselivka Member

  Холостяк того року всім так не сподобався, ніхто пост-шоу і обговорювати не хоче :girl_impossible::girl_in_dreams::girl_haha:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 4
 17. PERIWINKLE

  PERIWINKLE Well-Known Member

  Не дивилась пост-шоу, мені шоу вистачило, то навіть не на межі фолу, то вже за межею:bad: Ніколи не була наївною, і ніколи не вірила в ті казки, але дивилась заради - 1-гарної зрежисованої казки; 2-деяких реально гарних дівчат з цікавими характерами; 3-гарної картинки, краєвидів моря, гір і т.д. Цього року тебе ну навіть не намагались змусити повірити в це все, дівчата якісь нудні, і я може щось пропустила, але навіть гарної картинки, як такої, не помітила:sad:
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 5
 18. silvia

  silvia Well-Known Member

  • Інформативно Інформативно x 1
 19. flame

  flame невгамовний експериментатор

  ого, невже принци закінчились:dntknw:
   
  • Смішно Смішно x 1
 20. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Аж мусіла зайти в Гугл, щоб дізнатись
  бо перший раз чую. Хоч, правду кажучи, не дуже слідкую за шоубізом.
  В анкеті на сайті пише, що нар. і виріс в Одесі, а улюблене місто - Львів. Ахаха...Зрада!!! Але візуально на тому фото нічого такий. Чимось віддалено схожий на того парубка, що в Сутінках грав.