Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. Rona

    Rona Мама-йожик

    Той холостяк якийсь, ні риба, ні м‘ясо... і взагалі ота ідея «давайте, дівки, старайтесь для мене, я вас повибираю» - противна. Там є одна Красунечка Яна. Решту не чіпляє. Нічим.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    В рекламі чула хтось казав я вагітна. Але потім то пропустила . Що то було?
     
  3. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Як завжди в анонсах СТБ, вирвано з контексту. Там одна про іншу говорила щось типу: "Я думала, вона прийде з побачення і скаже щось мінімум "я вагітна"".
     
    • Смішно Смішно x 2
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    А для мені вчорашній випуск був геть не цікавим.
    От не затягує мене холостяк цього сезону- і хоч трісни. Хіба може далі шось таке буде...:girl_in_dreams:
     
    Останнє редагування: 24 Березень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Cheburulja

    Cheburulja Well-Known Member

    Для мене воно нецікаве рівно з другого сезону. Ну що там можна оригінального вигадати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як на мене, найоригінальнішим було б ,по мірі можливостей -впустити все на самотік, меньше сценарію .Та в межах шоу- це мало ймовірно, хоч було б цікаво).
    Але я повторюсь- холостяк оцей - ніякий. Млямля.
    Дівчата також не типажні.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  7. happy story

    happy story Well-Known Member

    А мені холостяк подобається... Може тому, що інші сезони не дивилась...

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

    Люди, а де Ви дивитесь Холостяка в інтернеті? То тільки мені не відкриває відео?
     
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Siania, я качаю на Кінозалі, а потім дивлюся) перевага в тому, що можна програвачем пришвидшити:)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 1
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Мені теж зовнішньо Рожден не подобається, просто не мій типаж:)
    Зате подобається як він добре розуміється в поведінці дівчат: як відразу розкусив ту блондинку і випер її, те саме з Риммою було, як непрямо сказав Маші що вона переграє тим своїм стрілянням очей, і що це не вияв симпатії до нього, а її зброя, якою вона постійно користується при потребі...
    Спочатку я думала що він прийшов шукати собі багату спонсорку/продюсерку, але ніхто з дівчат не тягне на таке, хіба що та його землячка блондинка. Хоча зрозуміліше про їх фінансовий стан буде аж коли почнуться знайомства з батьками.
    Аня взагалі виросла без батьків, в Наталі теж ніби повмирали не від доброго життя, та найновіша учасниця взагалі в халупі живе, в Галі з Самбора теж не думаю що аж такі фінансові можливості:)
    та й таке))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мені здається то теж придумано сценаристами. Пам’ятаєте історію Наді з сезону з Максом Чмерковським? Там стільки пафосу було, а знімали її «вдома» в орендованій квартирі. Здається подобово в Чернівцях... не скажу за всіх, але думаю по багатьох персонажах придумали забагато, батьків в т.ч
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  13. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Яна така вся ідеальна, але якась дуже дитяча. Він так розказує, "мы общались", а про що, нам не показали...
     
  14. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    Мені подобається Наташа , Яна на мій погляд не підходить Рождену.
     
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Як він Іванну поставив на місце, а ви кажете "ні риба ні м'ясо" :girl_crazy:
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2018 ---
    Це вже трохи знущання ще якесь Небачене Євробачення сюди тулити, а декому завтра на роботу :girl_cray:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  16. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Яка вона манірна :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Але все таки Іванка готувала сюрприз (яким би він не був), а Рожден так аж агресивно на нього відреагував. Я б обідилася на таке:))
    Цікаво а Галя ще щось вміє робити крім того, що нити і плакати?) Чи то так спеціально показують саме те її ниття?)
    І чи то тільки мені здалося, що у всіх дівчат сильно брови намальовані? В них там один гример?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  18. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Мені зовсім не сподобався макіяж дівчат в останньому випуску - аж важко було впізнавати їх...
    А чим цікаво?:)
    Мені вона якась дивна - і зовнішньо, і поведінка.
    Але як та Настя всіх обс..рає...
    Хоча сама теж теж має дуже дивний зовнішній вигляд.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  19. Shashynichka

    Shashynichka Well-Known Member

    Про макіяж то капець якийсь, вульгарно фу.. Наташа з усіх сама проста, не бачила щоб нила, і приємна зовнішність, приємно розмовляє, без пихи, не така намазана як інші. У Насті є дитина, але як вона спілкується..... Не вихована і вульгарна жінка.
     
  20. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Дівчата, я в повному розчаруванні! Які б не були попередні сезони, але дивитися можна було. А тут... слів нема! Не писала раніше, бо все чекала якогось розвитку подій... та так і не дочекалася. Перегляд випусків для мене як говорять - "Смотрю в книгу - вижу ...". Дивлюся хіба пост шоу, всі хоч трохи цікаві моменти там коментують і показують. Після трьох випусків не можу згадати жодної учасниці. Сам холостяк - ніяк не тягне на головного героя шоу такого типу. Нервує , що постійно нагадують про його популярність. Та я навіть, не чула про нього до цього моменту! Я обурена і розчарована!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4