Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. PERIWINKLE

    PERIWINKLE Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Знаєте, я так думаю, що найбільше з того фіналу виграла саме Галя). Пішла гарно, Рожден викликає тільки фу і розчарування, про Іванку мовчу. І ще мені так видається, що таки то все сценарій. Ця остання церемонія роз абсолютно не гармонійна, не реальна якась. І хоч вони там усі грають, але вони не актори, і весь час приховувати емоції таки важко. Ну не було б стільки розмов якби він вибрав Галю. А так всі «в нєдоуменіі»))). До речі, полазила по Галіному інстаграмі. У неї зв’язок з СТБ ще з 2015. Не така вона вже неприткнута))).
    З Іванкою в нього не було чогось такого ніжного, теплого. Навіть нарізку не було з чого зробити на вчорашню серію. За вуха витягнутий фінал для глядачів СТБ, щоб не розслаблялись))).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    буде, сьогодні знімають - он готується
    upload_2018-5-26_19-41-47.png
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Галя молодець в тому плані, що весь час українською говорила. Проскакували пару слів російських, але може то так спеціально нам монтували і показували. А Іванка от на пост-шоу почала українською говорити, що ж її на самому шоу стримувало? Стидалася, хотіла показати, яка вона крута, ще й голосом таким поставлено-еротичним говорила. Та й справді ще виправдовувалася перед Рожденом, що вдома буде українською спілкуватися! І то через тата і його заповіт, а не тому, що українка. Галю він прекрасно розумів, чому б тоді Іванчину українську не зрозумів? Вже аж так підлаштовуватися під його потреби і бачення,що не викликає жодного захоплення, а тільки розчарування.Ну хоче напевно акторської кар'єри, свою роль зіграла, тепер чекатиме інших ролей) На 21 точно не виглядає, або то макіяж додає ті роки.)
    Взагалі весь сезон - суцільне розчарування. Місцями було цікаво, але дуже рідко. Якби не Галя, то взагалі б не дивилася. Не скажу, що вона сильно подобалася, навпаки ті її п'яні істерики, скандали показували її не з найкращої сторони. Але за її поведінку в фіналі почала її поважати.
    Та й навіщо обнімати чужого чоловіка?) Він вибрав Іванку, то хай її і обнімає). Перед тим відірватися від Галі не міг, з Іванкою так більш по-дитячому цілувався, але напевно по сценарію мало бути саме так)
    Чи буде колись сезон, де складеться справжня пара?)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  5. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    А бачили вже анонс ПШ?
    Під лозунгом - "Невже він і справді вибрав не ту?":crazy:

    Хоч рекламі СТБ вірити треба з точністю до навпаки - як кажуть вибрав не ту - то мали б показати як він тим вибором задоволений, але.... цікаво-цікаво що з того буде.
    Сподіваюся що буде неофіційна інформація до п*ятниці, бо не хочу так довго чекати
    --- дописи об"єднано, 26 Травень 2018 ---
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Ага, СТБ би ніколи наперед не показало правду))) напевно в студії скаже Рождена, що хоч з Іванкою не склалося, але вибрав таки ту))
    А я згадую, що кожного року запрошують Анну Селюкову (ніби так), що в неї от - от весілля має бути, в все ніяк) думаєте цього року та сама історія буде, чи вона таки вийшла заміж?)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 2
  7. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    перші витоки
    --- дописи об"єднано, 27 Травень 2018 ---
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    І як же тепер тої п'ятниці дочекатися:)?
    А в котрій годині то пост-шоу? Надіюсь хоч у 8, а не в 23)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Випадково натрапила на таке відео:) Финал Холостяк 2018: Трудности перевода. 25.05.2018 | Холостяк
    Не знаю як вам, а мені тут знову дуже видно його закоханість:) він як кіт біля сметани)))
    Уявити тільки, він прислуховується до кожної букви, до кожного звуку, який вона вимовляє:girl_crazy:
    А згадати побачення з Наташею, як він дерева і хмарки розглядав, а вона його за то пиляла-пиляла:girl_haha:
     
    Останнє редагування: 28 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  10. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @olerusya я теж годину тому випадково на це відео наткнулася. І думки аналогічні.
    --- дописи об"єднано, 28 Травень 2018 ---
    А ще слухала запис якогось експерта:girl_haha:,і він висунув теорію,що недарма влаштовують всякі опитування-бо в результаті за чиїмось там задумом перемогти має не всенародна улюблениця, а 'друга'. Тоді переможена отримує більший шматок слави, підтримку в кар'єрі і всяке таке
    Ніби смішно. Але отак думаю, то в більшості народна любов була на стороні слабшої: Соломко, Анетті..
    Поможіть ще прикладами, бо я уже забула решту:connie_pull-pigtail
     
    • мімімі мімімі x 1
  11. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    А ще цікаві моменти можна виловити в інтерв'ю учасниць після шоу.
    Наталі хтось спитав, чи Галя в житті теж "така",як показували:girl_haha:.Наталя дуже гарно сказала,що в учасниць вихоплюють якусь рису і її "мусолять і утрірують",насправді ж більшість дівчат у житті зовсім інші.Так само показують якісь ситуації глядачам,а насправді були і цікавіші,і скандальніші:girl_claping:,ну але режисер отак вирішив.
     
  12. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчата, ану розкажіть, хто що знає, як там поживають колоритні учасниці попередніх сезонів?:girl_crazy:
    Я в ІГ не зареєстрована, тому мені не дуже зручно там лазити)
    Вчора випадково уздріла Раміну в рекламі Гексикон:girl_haha: впевнена на 99,9% то вона! А що вже з Козліком фсьо?
    Цікавить хто чим займається, хто вийшов заміж і народив дитину?:girl_wink:
    Цікавлять особливо Снєжа, Стелла, Альона...:girl_yes2:
     
  13. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Знаю, що Раміна з Віталькою точно розійшлася, і вже ніби давненько) він в якомусь шоу жалівся)
    А про інших нічого не знаю.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та давно вже всьо.

    Іраклі з АльонУшкою теж розлетілись, далі вже й не памятаю хто там був.

    Шоу є шоу, кожен іде з своїми цілями, от багацько як за стб "почіплялись", тому я кажу не варто так тим всім перейматись і приймати за чисту моенету.;)
     
    Останнє редагування: 30 Травень 2018
    • Подобається Подобається x 1
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Але ця любов була і до фіналу. Якби Іраклі вибрав Анетті, не думаю, що градус народної любові би зменшився.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Всі мовчать, ніхто не дивиться. З того всього, що показали то я тішусь за Марго, непогано ніби влаштувалась, а все решту так собі. Після новин ніби має бути найцікавіше..

    Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Нема слів, одні мати:hang1:
    Абіженного з себе корчить:beee:
    Бо бачте з ним не попрощались, тому вони і не вмєстє...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  18. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дівчата , розказуйте про все)) бо я не маю моральних сил то дивитись )
     
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Клас, завтра знову буду сцену з Галею передивлятись кілька разів, мені ну дуууже цікаво було дивитись на їх "спаринг":girl_crazy:
    @algo, поки ніц нового, на найцікавішому "чи вони з Іванкою разом" влупили рекламу)
    --- дописи об"єднано, 1 Червень 2018 ---
    Ха!!!!!!!!
    Что и требовалось доказать!
    Вони не пара:girl_blum:
    Галя розцвіла:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    ну шо, дівки?)) наші прогнози збулися, не разом вони з Іванною. ну не пара вони...не бачу їх разом... в житті все грати роль не вийде.
    Галю шкода.. видно що їй боляче, що вона ображена..і то нормально..як і те що вона не хотіла більше бачитися з Рожденом..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4