Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нда.... Я думала, що буде цікавіше... Цього разу мені цей «холостяк» прдобався, але фінал дуже розчарував. Все якось награно, і якщо місцями можна було повірити у почуття Галі і Рождена, то фінал таки довів, що то було просто шоу. Галя мені таки видалась щирою. Сподіваюсь, що вона таки досягне того, чого прагне. Можна уявити як їй було боляче.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  2. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    І я прийшла з своїм ФЕ !!!

    Така поганюща крапка в фіналі, що наступний "Холостяк" я дивитися точно не буду.
    Я підозрювала, що те що показуватимуть буде абсолютно протилежним до анонсів, але щоб з того вийшов аж такий пшик - не очікувала. Так роздути момент з пропозицією, а виявилося, що чуть не сантехнік прибиральницю заміж покликав - ну як то нам не показати таке, я б певно не спала не знаючи тої інформації:connie_pull-pigtail

    Галю шкода, не знаю що її там наобіцяли, але як на мене, краще б не йшла туди. Хоч виглядала досить достойно. Але нащо їй було вислуховувати претензії того ..... героя? Я хотєл тєбя приобнять на прощаніє.....:girl_feminist: Противно !!!

    Взагалі краще б їх з Галею не зводили до купи, бо видно було що обом не комфортно і Рожден в тій ситуації виглядав ще гірше.

    Те що Рожден з Іванкою не пара - зрозуміло було і так, але якось так награно було розказано про їх інтелігентне розставання, що не віриться жодному слову
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    найсмішніше те, що вони й не сходились ні разу:girl_haha:
    таки то правда з форумів - що він на наступний же день полетів додому, і більше ЖОДНОГО разу її не бачив, бо тіпа не було часу:girl_in_dreams:
    от я не розумію, для чого було її обирати???
    от вибрав би Галю, ну навіть якби вони прозустрічались лише тих кілька днів на Балі, і потім ще трохи в Києві(я так зрозуміла що вона зараз в Києві живе), і розстались за якийсь час, то що такого? А Галі було б приємно:girl_yes: тим більше що в неї точно були до нього почуття, а не просто їй потрібна була перемога, як Іванці.. а так вона вважає що об неї просто витерли ноги.
    Як я нареготалась вчора в фб з коментарів щодо того, як 21-річна Іванна хоче створити клуб щоб ділитись глибоким життєвим досвідом
    :laugh1:
    --- дописи об"єднано, 2 Червень 2018 ---
    Насправді він виявився боягузом як і превелика більшість чоловіків, я особисто знаю таких, які, як тільки відчували що починається якась справжня тяга до дівчини, просто втікали геть.... хоч видно було, як і тут, що закоханість є...
    чому вони такі боягузи..?:girl_nea:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
  4. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha::girl_haha:та, то ще той перл, враховуючи що вона на шоу розказувала що ні разу не любила нікого
    Хоч, якщо судити по зовнішності - то виглядає вона на 35 річну даму з немалим досвідом "любові"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  5. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    дивлюся прес конференцію Рождена тепер взагалі нічого не зрозуміло, мало того що внятно речення сформулювали не може і хіхікає,як дурачок невпопад, то ще - або він накурений, або стібеться, або нам намонтували якусь херфігню

    Про Іванку не почула нічого внятного, тільки Галя, Галюня, Галинка ......:scratch_one-s_head:, або мені треба косячок , щоб його зрозуміти, або навіть не знаю.....



    Сподобалася тільки відповідь на питання чи змінила його якась дівчина на проекті - "Да, Анна Калина" от тут :good:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Дівчатка, а давайте на сайті СТБ проголосуємо за Богдана Юсипчука;) так мені хочеться, після Кості, нарешті україномовного холостяка, так вже мені набридло той язик слухати...
    Ніколи раніше за нього не чула, але от якраз минулого тижня хворіла вдома і подивилась підряд два фільми про Карпати "Синевир" і "Тіні незабутих предків", то він в обидвох зіграв роль, і зіграв добре:)
    Народився і живе звичайно в Києві, але все дитинство і юність провів у Косові, тому є великі шанси що буде говорити українською, принаймні в більшості:)
    Я вже проголосувала;)
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2018
    • Подобається Подобається x 2
    • мімімі мімімі x 1
  7. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    то той, що там в них в студії сидів?) теж хотілося б нарешті українського холостяка (Костя був, але давно і не сильно запам'ятався)
    Щодо пост-шоу.. Ну нічого цікавого крім того, що Марго заміж вийшла і вагітна.
    Наташа свою лінію купальників випустила, ага так несподівано їй та ідея прийшла)) Ще Роза її підколола, що так як Галя (ну 100%, що в Галі ідею вкрала).
    Настя взагалі нічого не могла сказати крім того, що її в супермаркеті впізнали, і то потім сказали, що помилилися))
    Хто там ще був? Аня теж нічого нового. Оля по горах ходить.. Ну молодець. Якби я була на шоу, то напевно би розказували, що їжджу на море, на екскурсії))) Ну кому то цікаво, що вона на Говерлу піднялася (чи не піднялася)? Якби на Еверест)))
    Шкода Галю, але вона достойно трималася. Хоч як про неї сюжет зі спогадами показували, то видно було ,що їй важко і неприємно то дивитися. Вона правильно сказала, що для Рождена то було шоу.
    Ну а як інакше? На запитання коли він зрозумів, що Іванка - "то його ", відповів, що як з її сім'єю знайомився.))) Бо вони йому сподобалися, яка в них дружба і любов в сім'ї. Не Іванка сподобалася, а її сім'я.
    А Іванка розійшлася з ним, бо не терпіла інших, не змогла дивитися, як він з іншими цілується. Ну звісно, вона йшла на проект і не знала, що там будуть інші дівчата) Галя хоч справді ревнувала. А Іванка просто придумала причину, що ніби то вона його кинула. Хоч насправді Рожден скоріш за все їй не дзвонив , не писав, не запрошував. Он до Галі сам признався, що писав, що хотів спілкуватися. А вона його відшила. А на Іванку забив, то й нічого не могло скластися. Ну вони бідні не мали як бачитися, тому й не бачилися.) Ну в одній країні живуть же.Є літаки, поїзди, машини і автобуси - це якщо є бажання зустрітися. А нема бажання бути разом, то й виникають відмазки типу " він на концертах, а я не можу змиритися з тим, що було на шоу". То ж на проекті ще знала, що він з іншими цілувався, але ні, як глянула ефіри, то не змогла терпіти)))
    Та й про них навіть ніякого сюжету не було знято. Переважно ж знімають якийсь коротенький постановочний сюжет, як пара разом гуляє, чи їсти готує (ніби той принц з переможницею на кухні шось готували в сюжеті:)) А тут нічого і не було, що придумувати.
    Пропозиція Римі теж така постановочна. Вона дуже хотіла,щоб їй освідчилися в студії, от він і освідчився) І звісно ні вона, ні Роза наперед про то не знали)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Та, він:)
    Трохи смішний, але там в голосуванні лідирує якийсь Нікіта Добринін, точно якийсь москаль)))
    Хтось знає що він за один?
    А Бодя сподобався тим, що говорив - розумно і прямо в точку попадає завжди!
    Люди, а той термінатор-психолог, то взагалі жесть! Мене напевно ніхто в житті так не дратує як воно, коли відкриває свій писок:hunter:
    Надіюсь її там більше не побачити!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  9. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @olerusya ,Добринін ніби ж з гурту якогось...Паранормальних?Якщо не помиляюся
    Слухайте,а Іванка операцію зробила?
     
    Останнє редагування: 2 Червень 2018
    • Смішно Смішно x 3
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @Chekay, кілька днів тому анонсували прес-конференцію з Галиною, то вже десь ж це відео, чи я пропустила?:girl_in_dreams:
     
  11. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    я ще не зустрічала поки ніде, правда останні дні не дуже маю на то час, тому може десь вже і гуляє просторами нету.
    Якщо наткнуся на нього, то принесу сюди;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  13. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    @Kapitoshhka ну нарешті))Бо вже так давно нам анонсували,що вона в наречених ходить.Свєршилось:girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А знаєте кого я сьогодні побачила в самому центрі Львова? :connie_pull-pigtailКостянтина Євтушенко з його дружиною спортсменкою))) Я хоч вже давно не любителька цього шоу, але той сезон ще дивилась. Кого тільки не зустрінеш у Львові:).
     
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Так він же львів'янин:girl_wink:
     
  16. Kapitoshhka

    Kapitoshhka Well-Known Member

    Головний редактор чоловічого журналу став новим "Холостяком"

    [​IMG]

    Телеканал СТБ розпочав зйомки дев'ятого сезону романтичного реаліті "Холостяк", в якому головним героєм став популярний ведучий телеканалу М1 і радіостанції "Русское радио Україна", головний редактор чоловічого журналу XXL (Україна) Нікіта Добринін.

    Новому Холостяку 30 років. Майже весь його час займають робота, спорт та подорожі, але Нікіта вважає, що кар'єра - далеко не все для чоловіка, адже вона не зробить його повністю щасливим.

    "Моє життя досить динамічне і насичене, а дім для мене є фортецею, в яку хочеться повертатися, де мені і моїй дівчині має бути спокійно і затишно разом. Я той чоловік, який завжди буде любити свою дружину трохи більше, ніж наших дітей. На своєму прикладі я готовий показати, що за любов і стосунки варто боротися, і я щиро сподіваюся, що зможу зустріти свою половинку на цьому проекті", - розповів Холостяк сайту СТБ.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Не знаю, чи буду дивитися цей сезон, вічно якісь підстави роблять. Показують любов з одною, а вибирає зовсім іншу :girl_feminist:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Бачила статтю , але не могла тоді кинути посилання з телефону, то там про Рождена і Галю . Типу вона приймала участь в конкурсі краси, а він був суддею, і задав їй запитання, що вона б вибрала: вийти за нього заміж , чи отримати корону переможниці конкурсу. Вона відповіла, що вийти заміж. ;) Яке там далі продовження не знаю.)
     
    • мімімі мімімі x 1
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    то все відео є в неї в інстаграм.
     
  20. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Ага, а він з'їхав, що це не пропозиція була, а просто питання. Я би на її місці навіть його не зачіпала :girl_nea: