Шоу "Холостяк" (2)

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Kvakywa, 28 Березень 2014.

  1. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Справдився лише на частину. Я не розумію, чого так довго було мусолити Віку, якщо видно було зразу все. Але всі вони хочуть йому сподобатися, тому трохи прикрашають себе і подають в вигідному світлі. Якось дивно вимагати від дівчат тотальної чесності на проекті, де є 25 дівок.
    Фінал я на разі бачу дуже передбачливим... Якщо Дашка переможе, а то ймовірно, буде аут, дуже вона брехлива якась мені. Але не скажу, що і Дана Максу підходить на 100%. Якось взагалі серед останньої 10-тки я не бачила дівчат, які би йому підійшли..короч, якось так)
     
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Які все ж люди різні))) мені вона виглядає найбільш справжньою зі всіх. І Макс на неї якось по особливому дивиться. Дана з Максом мені зовсім "не парується". Ну і в неї така "штучна" манера розмовляти, інтонація - нагадує мені Фреймут.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Бінго! Фреймут! Все не могла згадати, на кого вона схожа.
    Так, Дана і Макс точно не пара. Вибір очевидний - Даша.
     
  4. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Цей сезон ну такоє такоє...
    Не вірю, що з кимось із цих в нього будуть довготривалі стосунки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    то 100% Мені вона з самого початку неприємна - наскрізь штучна і приставучо-прилипуча.
    Але СТБ так явно веде нас до того що перемогти має Даша, так що я боюся, що за законами жанру, в кінці перстеник дістанеться саме Дані.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  6. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Та, чи не тут писали, що вона і перемогла.)
     
  7. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Якщо Дана переможе, то буде дуже дивно. Яка ж вона єхидна, постійно "ухмиляється", коли на церемонії хтось іде додому, рже собі в кулачок, така противненька. Ну але може то в неї роль така. Мамі Макса Даша не сподобалась, відчула напевно, що та матиме вплив на її сина, конкурентка))
     
  8. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    Я ставлю 95% відсотків що переможе Даша:)
     
  9. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    а до речі, де ділися пост-шоу того разу? мені все останній випуск пост-шоу був цікавим..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Думаю що скасували через карантин, тому що пост-шоу знімалось пізніше, а не після кожної серії, як нам подавалось по телебаченні.
     
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Rapsodiya Решетник проводить в своєму ІГ прямі трансляції.
     
  12. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Якщо нарізка церемонії з сего сезону в анонсі, то колечко він одягає на Данин палець 100%.
     
  13. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Я пропустила початок. Зараз включилася на етапі де Даша і Макс цілуються. Мені Даша не конче, але і Дана не пара йому. Більше виглядає, що має до Дашки симпатії, але СТБ любить обламати вкінці все)
     
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Щойно в анонсі показали руку, на яку він вдягає перстень, то я ставлю на Дану :girl_yes2:
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ох, блін))
    В Дани манікюр нафарбований, а там без лаку. Певно, нарізали щось, зволучі)))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Найбільше вона бісить тим, що їй ВСЕ недогода.
     
  17. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Але я не люблю отого перемикання з одної на іншу під час спічу холостяка. Дану якось не конче намалювали на фінал. І плаття стрьомне якесь :)

    То факт, вічно стогне
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Баян Баян x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Таки -так. Деталі)
     
  19. Rapsodiya

    Rapsodiya Well-Known Member

    Ото перший раз СТБ не зробило так, як я очікувала. Подивимося як складеться все далі. Ведучий обіцяв в себе в ІГ, що пост-шоу буде. А то якраз найцікавіше. Дана щось дуже розтринділася біля тої машини, але хоч не ревла. Щодо Дашки - якось дуже передбачувано. Не думаю, що вони надовго разом.
    Загалом, сезон якось ніяк мені, нема ніякого післясмаку чи що) най пост-шоу все розставить по місцях)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Мдя, а рука то була взагалі нічия:girl_haha:
    Пост шоу обіцяє бути цікавеньким, але не віриться що вони разом...