Шоу "Холостяк"

Тема у розділі 'Катрусин кінозал', створена користувачем Fechka, 17 Березень 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Мольфарка сказала, що хтось з дівчат сидів за ґратами (скоріше всього в тюрмі). Як Ілона відмовилася їхати в Рим, я подумала, що вона мала проблеми з законом, але все таки поїхала. Як ви думаєте кого мала на увазі Магдалена?
     
  2. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Хтось з дівчат, які в неї були - хіба ні? Ілони там не було. З огляду на те, що розплакались в мольфарки Юля та Маріна (значить якусь правду вона їм сказала, але не озвучили яку) - це хтось з них. Але так як Маріну Макс залишив в проекті - я вирішила, що це була все ж Юля.

    До речі, хто це в них вночі був на проекті? Якийсь екстрасенс? Вона сказала щось, що Макс дуже складна людина - якось так. Так що я тепер ні за кого не вболіваю.)) Нехай дівчата самі добре придивляються чи воно їм треба. ;)
     
  3. tsyganka

    tsyganka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Може і так. Недаремно він у штатах не одружився. Видно не проблеми з дівчатами були, а з ним. А тут є шанс знайти лохушку, яка поведеться на його зовнішність, популярність і достаток!
    Ще які версії щодо зечки?
     
  4. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Їх всіх треба було зводити до мольфарки...І вона розкрила б усі карти. Хоча робити вибір тільки тому, що вона так щось там побачила....Ну не знаю... А те що Юля матеріальна. А хто там не матеріальний? Хотіти хорошого майбутнього для себе і своєї дитини...Хіба це погано? ТИм більше, що вже попеклася. А щодо зечки навіть не знаю...
     
  5. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    І взагалі мольфарки і екстрасенси, то ще той метод. І прислухатися до того, і на основі їх віщувань робити висновки, то теж невдячна справа. І як казала одна моя знайома, якщо чоловік не одружений, то на то є свої причини. Напевно, що той Макс, таки не ідельний, просто гарний і забезпечений.
    П.С. А Юля мені більше всіх подобалась.
     
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    А мене його вибір зовсім не здивував і був досить прогнозованим. От після третього випуску дійшла висновку, що не можу для себе виділити жодної учасниці. Ілона, Саша, 2 Крістіни, Міла - для мене зміючки ще ті. Надя - не сприймаю таких людей, але вона хоч чесно говорить,що не зобов.язана закохуватись в героя. Тут їй плюс. Даша - прикольна, але їй пора вже перерости юнацький максималізм. Макс не виглядає на людину,яка шукає дружину- доцю, навіть якщо глянути на його маму (він постійно повторює,що його сім.я - зразок) видно,що дружина має бути партнером, повноцінним порадником. Яна - не вірю, взагалі. Не вважаю її поганою,швидше навпаки, просто вона справжню себе не показує,а даремно.
    Цікаво він дійсно відчуває симпатію до тієї Крістіни,рудої,що на відьму схожа? Чи просто бавиться в джентльмена?
    Він і не схожий на простенького. В кожного свої таракани в голові. Вся суть в тому,щоб його таракани порозумілись ще з чиїмись))))
     
  7. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    В цьому ефірі сказали.. -ЦЕ ІЛОНА!!!
    СТБ зробив чудо.. її таки випустили за кордон!... їй круто повезло...

    ---------- Додано в 20:22 ---------- Попередній допис був написаний в 20:17 ----------

    ..Сашка спілкується італійською.. тому вона вирішили використати свій шанс в Римі...Прогулянка з Максом -романтичне побачення...Молодець.. використала шанс...
     
  8. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    а що казали,бо я пропустила
     
  9. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    У Ілони в Барселоні вкрали документи. Вона незаконно перетнула кордон і опинилась у Франції.Там і просиділа за "гратами", а звідти її депортували в Україну. Таким чином Європа для неї була закрита! (Наголосили, що Мольфарка мала саме її наувазі коли говорила про дівчину котра сиділа у тюрмі).
     
  10. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Дівчата, а як можна подивитися Холостяка по комп"ютері, в мене телевізор не показує?))
     
  11. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Введыть в гугл "стб онлайн" і видасть вам сайти, де можна онлайн дивитись.
     
  12. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    та я так зробила, але щось відео не йде
     
  13. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    власне я теж пробувала... не можливо запустити..

    ---------- Додано в 21:26 ---------- Попередній допис був написаний в 21:23 ----------

    http://onlinetb.com.ua/tv/online?chid=28
     
  14. Oduvashka

    Oduvashka Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    мені пише, щ9о потрибен адоб флеш плеэйр (тут ) і є ссилка щоб скачати.
     
  15. Fechka

    Fechka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Та Крістіна якась "Відморожена!".. Що вона хотіла від побачення? Якась Неземна..
    Макс до неї і так, і та, а вона- Літає в небесах! Складно!

    ---------- Додано в 21:56 ---------- Попередній допис був написаний в 21:29 ----------

    Яна мені нагадує "Царівну несміяну"!
    В Саші гарна помада!
    Ілона перейшла в наступ!!!Макс в шоці!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:girl_crazy:
     
  16. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    є трохи, але таки вона хороша і ядом не бризкає :)
    А в Ілоні я сильно розчарувалась, ніколи не будеш виглядати краще, принижуючи їнших....

    ---------- Додано в 22:26 ---------- Попередній допис був написаний в 22:24 ----------

    Так не хочу шо б вона перемогла :sad:
     
  17. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    хе, а вона з нього колись виходить? таке враження в неї все і всюди в бойових позиціях знаходиться.
    ага, виявляється їй несподобалось...капці...та я б розцілувала того хлопа, який мене по Риму поводив))))
     
  18. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    а кого вигнали? Мені на останній хвилині нет підвис))
     
  19. Summergirl

    Summergirl Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    Вже почався справжній бій :girl_devil:
    Фаворитки я особисто не бачу, і багото кого б вигнала :girl_crazy:
    Ну побачимо кого попросять...:)

    Так, Міла йде, но Ілону теж можна відправити додому :)
     
    Останнє редагування: 7 Квітень 2011
  20. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Шоу "Холостяк"

    або Мілу, або Ілону. Після новин побачим :)
     
Статус теми:
Закрита.