Штори

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Gajka, 8 Вересень 2010.

  1. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Я вже не памятаю, скільки платили, пройшло 6 років. Теж не надто дешево, але працюють досі без проблем. Може десь є дешевше, я кинула до прикладу. Бачила в інтернеті, що роблять самі з "деревяшок", але я на таке не підписалась би.

    Римские шторы: как изготовить карниз, сшить шторы своими руками, видео
    Або
     
  2. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Можете показати фото? :) цікаво як виглядає одна широка суцільна ролета, а не такі, що на кожну шибу
     
  3. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Ролети на стіну це такі от?
    Нам пропонували лише такі, що кріпляться на кожний окремий блок вікна.
    Нарахували 15 тисяч. Я сиджу і навіть чоловікові не говорю, капець як дорого.

    Від римських штор всі відмовляють, і замірщики і люди, в яких вже є, мовляв не зручно. І в нас власне, не всюди є можливість вчепити їх.
    Ще бачила день/ніч, але горизонтальні смужки мені щось не подобаються.
     

    Вкладення:

  4. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Так, такого плану, дуже зручно. А 15 тис то за скільки вікон? Мені одна суцільна ролета вийшла 3600, римки дорожчі були. Ну й там ціна ще від тканини дуже залежить.
     
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Два звичайні вікна в дитячій, одне 1,7*2,4 в спальній і одне 3*2,4 в кухні.
    Тканини не буди найдорожчі.

    А суцільні ролети лише відкритого типу можуть бути?
     
  6. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Щось мені не подобається коли отак, як на картинці.. більше для офісу, чи що. В кімнатах, типу спальня/вітальня взагалі ніяк, в дитячих/кухнях - ще більш менш. Якщо в якісь кімнаті мало сонця, то взагалі мусять бути постійно відкриті, а тобто вікна як голі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Я нарешті оприділилась :)
    Мені треба в дитячу навчально-ігрову кімнату, плюс там майже ніколи не буде потреби закривати цю штору, вона буде просто яскравим доповненням дизайну, де стіни майже білі. Тому я вирішила шити ось таку просту, але в кольорі темна-бірюза/морська хвиля. І чіплятиму на якийсь самий звичайний простий карнизик. 20200912_132109.jpg
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    В дочки, де теж штори ніколи не закриваються, придумали таке:
    [​IMG]

    Треба буде ще ввечері сфотографути, бо при денному світлі якось тьмяно виходить.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    а пилюка на той рулон не буде падати?
     
  10. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Я з практичної точки зору думаю що такі суцільні зручніші ніж на кожен окремий скляний блок.

    Наші вікна, до речі. Може хтось порадить щось інше))
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 12 Вересень 2020
  11. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    20200912_160003.jpg @ГаЛоЧкА вона мала б зніматись час від часу, як звичайна штора, і пратись :)
    На такі липучки ще можна робити.
    --- дописи об"єднано, 12 Вересень 2020 ---
    @aknytsU а ви хочете тільки самі рулонки або римки, без тюлі?
     
    Останнє редагування: 12 Вересень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Якщо ролета - то буде і вона не переться, хіба чистити вручну. А римка мала б пратись.
     
  13. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Так, без нічого
     
  14. Gala

    Gala Well-Known Member

    Якщо хочете суцільну на велике вікно, то краще римську. Ролета якщо велика ,то важка.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    на велике вікно одна римка буде незручно мені здається. дві має бути.. або взагалі три..
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    @aknytsU на такі вікна я би 100% брала тюль на основі льону і не вигадувала ніяких ролет і римок. То велика площа, воно бцде виглядати просто негарно, на мою думку. Маю одне таке вікно-двері з загорожею зовні, колись ті ремонти матимуть завершення, то точно візьму такі тюлі. Тим більше, я хоч і не широка господиня, і в мене ніколи не буває супер-чисто, але штори на квартирі прала часто, бо пил з вулиці, воно все осідає на них, а потім тим дихати, плюс вигляд дуже скоро стає «забруднений».
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    бо на цій картинці щільна тканина, в мене вона дуже прозора, й ширше трохи йде, ту якось дуже впритик, то мені подобається дуже. Плюс є різні принти.
    --- дописи об"єднано, 13 Вересень 2020 ---
    мої вікна виглядають майже ідентично. Напиши в пп номер - я скину, як вживу оте все виглядає на великому вікні
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Не хочу тюлей, не люблю. Ще якщо теоретично в дитячій можна повішати, то в спальні біля вікна зразу ліжко, ходити і зачіпатись за довгу тюль неа (чоловік тут категоричний остаточно).
    І в кухні теж не вийде, зразу до вікна приставлений обідній стіл.
     
  19. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Теж того не люблю. В квартирі мала класичні довгі тюлі, згідна, що не зручні. Знімати-вішати, робот їздить і їх треба на підвіконня закидати чи підв’язувати, взимку забирати теж догори, щоб батарей не закривали:wacko:А в будинку поробила лляні фіраночки коротенькі до підвіконня. Штори з защіпами дала лише в дитячих і в спальні. Вони закривають вікно за потреби і довжина лише до батареї, не до підлоги.
    На великі вікна-двері до підлоги дала кафешки, вище кидала фотки.
    Хоча справді, на колір і смак товариш не всяк, і треба робити те, до чого душа лежить.
     
    Останнє редагування: 14 Вересень 2020
    • Подобається Подобається x 1
  20. Miamama

    Miamama Well-Known Member

    Як в казці! Супер:girl_tender:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1