Штучне дитяче харчування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем MILITARIYA, 20 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. roma roma

    roma roma Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    І консультанта і масажиста але безрезультатно
     
  2. Semantia

    Semantia New Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Хтось годує свою лялю Нутрілоном?
     
  3. SpringL

    SpringL New Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Не знаю чи пригодиться комусь із матусь. Але дуже-дуже хороші ціни на дитяче харчування, підгузники та аксесуари в магазині "Крихітка", що на вул. Кавалерідзе (Сихівський р-н, Львів).
     
  4. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Звертаюсь до мам, дітки яких на штучному годуванні, і ТІЛЬКИ до таких. Коротенький вступ! Мами, які за ГВ, прошу невитрачати свій і мій час на дискусії на тему "Тільки цицька до трьох років". Ваших тем є багато, спілкуйтесь в них. А я в свій час хочу поспілкуватись з мамами "штучних дітей", яких на цьому сайті також є багато. Але які бояться писати, щоб їх незаклювали - я цього не соромлюсь, бо немає чого.

    Отже, хочу дитині починати давати кашу гречану (зупинилась правда на суміші МАЛИШ з гречаним борошном Україна), почала давати по 30 мл - дитина зригувати почала. Можливо є тут хто годував діток такою сумішшю? поділіться враженням?

    І ще пробувала давати гречану кашу від Нестле, два дні їла добре - а сьогодні, все випльовувала?..ну що ж таке...((

    Зато як роблю їй печене яблучко і варю зупку - за дві щоки наминає)):girl_wink:

    І ще цікавить які ви починали давати фрукти. Ми з фруктів їмо тільки яблучка.
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Моя дитина їла суміш Nutrilon і каші також цієї фірми. Особливо смакувала гречана, але їли усі.
    Малиш навіть не пробувала давати.
    Ще їла каші Humana.
    Каші від Nestle якось пробували, але особисто мені вони зовсім не сподобались: ні по смаку, ні по консистенції, тому не давала.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    коли ви узагалі почали прикорм вводити? Якщо дитина зригує, значить її організм не може справитися з тим чи іншим продуктом. Зригувати дитина може молоко ( грудне чи замінник). Густа їжа- це вже не просто зригування.

    У вас доні ще немає 5 мсяців, а в її раціоні є і каші , і суп, і фрукти. Навіть по "старим нормам", якщо дитина "штучничок" і прикорм тоді вводився з 4 мсяців, то набрати таке широке "меню" за 26 днів - просто неможливо без шкоди для дитячого організму. Чи ви прикорм ввели ще раніше 4 місяців?
     
  7. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    без пару днів 4 місяці.

    ---------- Додано в 21:38 ---------- Попередній допис був написаний в 21:37 ----------

    кашу тільки починаю вводити) 3 день)
     
  8. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Попробуйте наразі відмінити Малиш. Їште яблуко, суп. Хоча це дуже рано, але вже як їсте...
    Через деякий час, можливо, 2 тижні, спробуйте знову. Якщо дальше буде зригувати, поміняйте кашу.
    Ми почали прикорм з 5 місяців, але якось так все безпроблемно пройшло, що чесно навіть не пам'ятаю послідовність з якою вводили нові продукти.
     
  9. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    я вже відминила...)Можливо інакшу дам кашу через деяких час.
     
  10. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    готовність до прикорму у всіх дітей (чи на гм чи на суміші) приходить ближче до півроку
    бо шлунково-кишковий тракт від суміші не стане сильнішим, навпаки, суміш важча, і навантаження більше
    тобто не варто з кашами спішити
    почекайте
     
  11. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Мої їдять Малиш звичайний, прикорм почала вводити в 6 місяців з овочів, каші - з 7.
    У гречаному Малиші у складі сухе молоко, в моїх була алергія і на цей Малиш, і на вівсяний. Але знову ж таки я давала їх спробувати після 7 місяців.
    Щодо каш то їли Нестле, Бебі, Мілупа, Карапуз - все нормально.
    Може все ж таки вам трохи рано прикорм давати?


    Отправлено с моего PMP5570C через Tapatalk
     
  12. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Любі матусі, довго шукала тему де це написати і вирішила тут. Отже(це не реклама!), наштовхнулась я нечайно на акцію в Вопаку на Тершаківців: купуєш 1 банку Нутрілону 400 г отримуєш 50% знижку на другу банку! На мою думку вигідно.

    П. С.: а ще там Хаггіс 4 133 грн!!!!!


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  13. Nichna Troyanda

    Nichna Troyanda New Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Можливо вам вже й не актуально, але хочу висловити свою думку, я мама дитинки на ШВ. Ми свою донечку годували такою сумішшю, то нам вона дуже сподобалась, тим паче, що від хорольського "Малиша" дітки гарно набирають вагу, а нам це було ой як потрібно! Ми давали по черзі звичайну суміш і суміші з борошном. Зригувань(аномальних) не було. А я яблучка ми давали печені. Ото смакота!
     
  14. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    А моя кума дитині з 5 міс почала давати вівсянку геркулес збитий блендером) то він такий довольний)) і вагу набирає добре. Правда дає ще манку, що не надто добре, але йому підходить)
     
  15. lforum

    lforum New Member

    я не довяряю покупному молоці в пакетах. це не молоко - це бовтанки(( якщо немає знайомої корови, то краще однозначно давати дитині сіміші відповідні . Меня подобається Малютка преміум №3. Але говорять, що і НАН 3 теж не поганий. Так вони хоч контроль проходять відповідний.

    і нам Малиш подобається кукурудзяний, аще смачний з сумішшю злаків.. А якщо мала почала зригувати на суміш з мукою, то може доречно іншу суміш спробувати?

    Ми також почали догодовуватися ще в роддомі. Спершу спробували НАН кисломолочний - фееее. дитина плювалася та кричала. Добре що порадили Малютку преміум. Вона нам відразу й підійшла. Ціна нормальна а склад не поганий, як в дорогих сумішах.

    там і кашки ситні да смачненькі Малиш. Нам до вподоби молочна кукурудзяна. Доречі вона взагалі без додавання рослинних жирів.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Серпень 2014
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Коров'яче молоко - для малят чи для телят?

    Звідки знаєте, який саме контроль? Чи просто хочеться вірити, що він є?
     
  17. lforum

    lforum New Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Дуже хочеться)))
    просто колись бачила передачу про молочні продукти, то в сметані однієї відомої фірми молочних слідів взагалі виявлено не було(((. А хорольський комбінат точно знаю, молоко скуповує (в мене там коліжанка живе). То маю віру що все ж Малютку Преміум дійсно з молока виготовляють...
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Зацікавили складники тих Малиша й Малютки.

    Надибала таке: галактоолігосахариди (переважно рафіноза) викликають у деяких людей небажані дисфункції шлунково-кишкового тракту.
    Це пояснює хвороби шлунково-кишкового тракту як наслідок споживання сумішей. Хоча, мабуть, не лише це, а й кілька інших складників.

    Щодо фруктоолігосахаридів, то в англомовній літературі пишуть, що це ще один модерний хімікат, який насправді нічого корисного в собі не має, навпаки, може викликати діорею, спазми, здуття, біль живота, гази. Так, він може підвищувати приріст біфідобактерій, але звідки думка, що перенаселення біфідобактерій у дитячому організмі може бути корисним? Підгодовування лише одного виду бактерій створює дисбаланс.

    Щодо кукурудзяної олії в мене завжди одне питання - це ТОЧНО не ГМО?

    Те саме питання маю щодо лецитину, він же Е322 (і він у харчовій промисловості завжди соєвий) - не ГМО? А розглядали побічні ефекти цього складника? Цей лецитин утворює в організмі людини речовини, які він не може перетравити. А ГМО спричиняють безпліддя (наступних поколінь також, що цікаво) та дефекти ембріонів. Людям бажано в принципі уникати модифікованих соєвих продуктів, а немовлятам тим більше.

    Аскорбілпальмітат - це додаток Е304, теж синтетичний, як і перелічені вище, який додають як консервант, і який дорослій людині важко перетравити, а дитячий шлунок до такого взагалі не пристосований. Тобто знову є ризик виникнення проблем із травленням чи шлунком. Його застосовують як консервант у косметиці (креми, лосьйони), чомусь виробники вирішили, що його безпечно додавати в дитячі суміші.

    Мальтодекстрин, який міститься в Малютці, у харчовій промисловості теж в основному ГМО. Так, на пачках написано, що "без ГМО", але щиро кажучи, важко тій позначці вірити. І то саме тому, що в харчовій промисловості в світі нема аж такого високого контролю. В Україні теж виробники шукають різні можливості обходити закон щодо прозорості інформації про склад продуктів, і знаходять. Не знаю, не віриться мені, що українські виробники раптом роблять кращий вибір щодо складників, ніж європейські та американські й обирають дорожчі натуральні додатки, бо це би тоді відбилося й на ціні продукту.
     
    Останнє редагування: 3 Серпень 2014
  19. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Так склалося, що ми харчувалися Hipp Combiotic і кашкамиHipp, правда недовго. Малому не пошкодило, вагу набирав добре, виписав і з'їдав охоче. Дуже виручали чайки розчинні Hipp. Сама, коли була вагітна пила заспокійливий.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Дівчата порадьте що робити, бо не знаю когобільше запитати. В нас така ситуація - дитинка на штучному вигодовуванні (нан 2), вдень їсть трохи кашки звичайні, м"яско, овочі, яблука, кефірчики та сирочок, тим всім не наїдається, тому ще догодовую сумішшю, пити - не п"є зовсім, ні води, ні кампотів, ні чаїв. А вночі починається!!!! Кожних 1,5-2 год вимагає суміш, хоча раніше дитина спала вночі нормально, прокидалась лише 2 рази для їжі. Може змінити щось в харчуванні??? не знаю вже що і робити