Штучне дитяче харчування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем MILITARIYA, 20 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Погано, що не п'є, треба пропонувати, дитина на штучному має щось пити. Не хоче просто пити - з ложечки пропонуйте.
    Тут 2 варіанти:
    1. Ви впевнені, що саме суміш вимагає? Може просто спрага замучила, вона ж не п'є у Вас.
    2. Якщо все ж дійсно голодна, то варто вночі давати щось ситніше за суміш. Може суміш з круп'яним борошном типу Малиша чи рідку кашу з пляшки.

    ---------- Додано в 11:05 ---------- Попередній допис був написаний в 10:56 ----------

    Може замало даєте? Мій син теж на штучному і Ваш одноліток. В нас раціон такий:
    1. 200 г. каші кукурудзяноі чи Нордік різних видів і жовток+50 г. соку 1:1 з водою
    2. 240 г. супу-пюре з м'яса, овочів+знов пиття
    3. 50 г. сиру+50 г. фруктів+200 г. йогурту
    4. 200 г. кефіру+печиво
    5. Якщо прокинеться вночі, що буває рідко, даю 200 г. суміші. В нас Hipp.
     
  2. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Може дійсно мало даєте, ми з 1 місяця на штучному, наше меню:
    1. Каша гречана з яблуком 200-220мл
    2. Сирок з фруктами 220мл
    3. Каша з печінкою 220мл
    4. Зупка з кроликом 200-220мл
    5. На ніч - Суміш 180мл, вночі не їмо)
    І протягом дня випиваем воду, чай (гранульований), бублики і печиво.

    ---------- Додано в 11:34 ---------- Попередній допис був написаний в 11:32 ----------

    Якщо нехоче пити з бутилочку, давайте поїльник, трубочку, чашку (моїй так подобається пити), з ложечки.

    ---------- Додано в 11:37 ---------- Попередній допис був написаний в 11:34 ----------

    Якщо нехоче пити з бутилочку, давайте поїльник, трубочку, чашку (моїй так подобається пити), з ложечки.
     
  3. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    То всьо з 1 -го міс.?
     
  4. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Ви шо):girl_crazy:, я просто уточнила що ми з 1 місяця на ШГ, а нам зараз 9,5 місяців)
     
  5. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Дякую всім, хто відгукнувся.
    Впевнена, що хоче вночі їсти, тому, що пробувала підсовувати пиття ( не пройшло, скандалила). Пити пропоную постійно - і з бутилочки, і з поїльника, і з ложечки, і глюкозу додавала, щоб солодке було - не проходить...єдине ще спробую за вашою порадою з чашечки.
    На рахунок того, що малі порції даю - даю скільки з"їдає, стараюсь забавляти, щоб запхати хоча б на ложечку більше - результат - з"їдає скільки хоче , потім кричить....
    Напевно скористаюсь порадою щоб розводити суміш з борошном (Малиш), єдине підкажіть, чи його потрібно окремо готувати, чи просто заливати сумішшю, чи він буде рідким, щоб проходити через пляшечку????Просто кашки я давала тільки звичайні, тому не знаю як готуються адаптовані.
     
  6. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Моя кума дає малому на ніч 250 мл каші вівсяної (збитої блендером, підсолодженої цукровою пудрою з молочком) і дитина до ранку сита. А коли вночі просинається, то дає попити...
     
  7. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Малиш - це і є суміш, просто з додаванням вівсяного, гречаного чи рисового борошна. Готується як і звичайна суміш - заливається теплою водою з розрахунку 1 мірна ложка на 30 мл. води і розбовтується. Він буде рідкий, такий як і суміш.
    Можна ріденьку кашку зварити. Манкою не бажано годувати. Від "Жменьки" є гарна дрібненька кукурудзяна крупа. Або можна рис, гречку, вівсянку кавомолкою перемолоти і зварити на воді як просту кашу, потім розвести сумішшю до такоі рідкоі, щоб з пляшки годувати.
     
  8. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    як на мене Беллакт білоруський натуральніший по складниках від Малиша.

    теж варіант
     
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Теж чула, що він кращий, а він хіба ситніший за звичайну адаптовану суміш, містить в собі круп'яне борошно?
     
  10. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    а зуби в дитинки часом не лізуть? бо мої на зуби погано сплять ночами
    на ніч даю 240 гр суміші - звичайний Малиш. Матвій може і не доїсти, але спить нормально всю ніч. Якщо нічого не турбує типу зубів або температури))
    Щодо пиття - те у вашому віці майже не пили. Може спробуйте сік розведений водою дати?
    І щодо сумішей - нам істрінський Малиш лікар рекомендувала. Сказала ще, що Нутрілон не пройшов в ЄС сертифікацію
     
  11. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Напевно зубки лізуть, бо десенка набрякші, але у нас ще не має жодного зубчика, тому точно не знаю...Але неспокійне спання пов"язане точно з їжею, тому що коли її погодую - то зразу ж в момент засинає, і так до наступного годування. Вчора попробувала кашку дати на суміші розведену - то відмовилась їсти, кричала поки не запропонувала суміш(((( Так що єдина надія на Малиш - сьогодні буду пробувати його...

    ---------- Додано в 11:12 ---------- Попередній допис був написаний в 11:11 ----------

    Sanches, а коли ваші дітки почали пити??? і чи не зарано нам ще сочок давати?
     
  12. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Чистий зарано, його треба 1:1 розводити водою.
     
  13. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    там теж є і з гречаним борошном і з вівсяним, і адаптована до 3-х років, а те, що там менше всяких пальмових олій - то точно.
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    скажіть мені хтось, яка норма з’їдання суміші за 1 прийом їжі для 4-5 місячної дитини? і з якою частотою годують дитину? суміші я не маю, тому на упаковці глянути не можу.
     
  15. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    на 3-4 міс. по 180 мл, а на 5-6 міс - уже 210 мл,
    але можливо, що декому і в 5 міс. ще 180 мл достатньо.
    пишуть, що по 5 прийомів на добу, але то теж як кому (може хтось на змішаному і тої рідкої каші треба лише 2 рази).
     
  16. Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Дівчата, синочку 1 рочок, до недавно гамали суміш Фрісолак, дуже нам підходила, гарно какали.Але вже стали більші, я вирішила змінити суміш на якусь простішу, купила Малиш з гречаним борошном. Потрошки, як і треба, почала давати її, але ми перестали ходити в туалет, тиснемоооооось страшно... одним словом, запор(((( Прочитала склад, а там є цукрова пудра, але ми їмо вже трошки підсолодженне, печиво з цукром і нічого, а тут((((( в когось було таке? То від Малиша, як думаєте?
     
  17. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    саме по собі скріплює
     
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    так переважно є при переході на іншу суміш..має минутися до 2 тижнів. Я взагалі проти підсолоджених сумішей.
     
  19. Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Може підкажете, які то ще є суміші, може і з Малиша, аби не були такі наслідки.
     
  20. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    ми їмо Беллакт. Ціна-якість абсолютно не гірше Хіппу (який їли перші 6 місяців). Зараз їмо з 10 міс до 3 років.