Штучне дитяче харчування

Тема у розділі 'Харчування малюків', створена користувачем MILITARIYA, 20 Вересень 2008.

Партнер розділу - Львівська група підтримки ГВ:
  1. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    як ви стерилізуєте пляшечки? я кип’ячу і в мене такий осад на всьому. що з ним робити?
     
  2. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Я не стерилізувала пляшечки ні разу. Просто мила спеціальним засобом для дитячого посуду і обдавала кип'ятком пляшку і соску. Проблем в нас не виникало з животиком.
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    А що в тому засобі? Не хочу так рано вже якусь хімію пхати в дитину.
     
  4. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Я також мила засобом дитячим), брала Ушастый нянь!, гарно відмиває, на штучному ми з 1 місяця, мила ним постійно - в дитини проблем небуло!
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    Я так само робила. Щоб не було осаду можна стерилізувати в купованій/фільтрованій воді. Або з крана воду закип'ятити, залишити, щоб осад опустився на дно і тоді вже цю воду наливати для стерилізаціі.
     
  6. sanches

    sanches Well-Known Member

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    спочатку стерилізувала в спеціальному пакеті для мікрохвильовки (потребує лише 60 мл води, наливала фільтровану або куповану). Потім просто обливала кип"ятком. Але вже давно-давно просто мию...
     
  7. Gabi

    Gabi Dum spiro spero

    Відповідь: Штучне дитяче харчування

    То був якийсь німецький органічний засіб, зараз вже не пригадаю назви.
     
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Дівчатка штучниці, прошу поради. дали мені завдання розізнати які зараз ціни у Львові( бо люди з маленького містечка) на кашку Малиш. сама звичайна. malish2.png

    певне така як на малюнку?

    підкажіть, буду дуже вдячна. і де найдешевше. можна у відгук написати місця))) буду дуже вдячна
     
  9. sanches

    sanches Well-Known Member

    Від 30 до 40 грн. Найдешевше, що я бачила - в Арсені на Патона. На минулому тижні був по 30,50 приблизно.
    Ну і стосовно смаку - вівсяний несмачний...
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    І погано розводиться, кажуть краще з гречкою брати...ми з Нутрілону перейшли на Малиш вівсяний, тепер хочу попробувати гречаний.
     
  11. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Сину коли буі меншим мМи купували Хипп кашки, меншій донечці зараз іноді купляю кабачкове пюре Бэби виту, нещодавно взяли на пробу фруктов-овочеві пюрешки Малятко та сік їхній. Більше всього їй сподобався сік з шипшиною, а серед пюрешек та, що з морковю і гарбузиком. Взагалі я чкщо сезон, то і сама можу зробити, але коли несезон, то тільки готове дитяче харчування купляю.
     
  12. sanches

    sanches Well-Known Member

    Він весь погано розводиться. До речі він тепер майже всюди по 50 грн. ...

    Отправлено с моего IQ4503 Quad через Tapatalk
     
  13. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    знайшла в сільпо в суботу-неділю. по 35,44. Набрала родичам трохи.
     
  14. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Моя їла Нутрілон до 3-х років, ми не міняли суміші, оскільки нам він підходив.
     
  15. Т@нюшк@

    Т@нюшк@ чекаю...

    міняють через кусючу ціну
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Подружка знайшла тест якості німецький на суміші. То найкраща вийявилась від нестле, а хіп і нутрілон отримали такі собі оцінки. Деталей не знаю.

    Надіслано від мого HTC Desire C, використовуючи Tapatalk
     
  17. Зіра

    Зіра Well-Known Member

    незнаю чи ще актуальне питання, але я наразі знайшла найдешевше в епіцентрі. для порівнянні ціни на сихові ця каша в районі 55 грн, а в епіцентрі 32....
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2015 ---
    и їмо з 3 місяців тільки гречаний. ні вівсянки ні рису не любить..
     
  18. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Ціни зараз кусаються, будемо переходити на те, що подешевше. Тепер надо якось так викрутитися, щоб не втратити по якості сильно
     
  19. Ludmiloka

    Ludmiloka новенька

    Зригувати дитина може ще у тому випадку, коли ви неправильно розвели суміш, наприклад замало води додали, і суміш вийшла суховатою. Або не тією водою...Кипятите, чи дитячу використовуєте? скільки? І що зі стільцем?
     
  20. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    Дівчата, а ви годували так як на баночці пише? Я маю на увазі кількість?