Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Уляночка, 14 Серпень 2010.

  1. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    магазини соболь -один на південному, інший -на дудаєва
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Голубий колір Вам більше пасує, однозначно! Я "бачу" його з високими чорними чоботами ) Чи Ви вже бордо купили? :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Голубе взяла


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  4. nicegirl

    nicegirl Member

    Дякую за пораду) Виявилось, що в тому магазині власниця не дозволяє фотографуватись в шубах.... Це просто нонсенс))) Хотіла скинути подрузі порадитись.. Тому шубу там не купила, як мінімум це дивно і насторожило
     
  5. Natali S

    Natali S New Member

    Странная конечно,можно было б и разрешить,я не вижу ни чего плохого в том чтоб посоветоваться с кем то чтоб выбрать))
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. marianast

    marianast Well-Known Member

    А хто стикався з якісним, теплим штучним хутром? Не дешевим. Не таким, що як вітер повіє то видно ті штучні корені, чи синтетичний блиск, а як намокне, то ефект старої курки, а таке щоб від справжньої шуби не відрізнити, але жодна тваринка не постраждала?))) Є таке?
    _------------------------------
    Щось ніхто не відписує, видно забагато хочу) В неті є російський магазин, там шубка з штучного хутра коштує в середньому 300дол. Виглядають гарно. Моя знайома замовила собі на аліекспрес штучну шубку, десь за дві з гаком тисячі гривень, шубка гарна, виглядає як справжнє хутро, гладенька. Але каже, що носиться не дуже, ворс погано на вологість реагує. Я би хотіла роздивитись, помацати, понюхати, поміряти...
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2016
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    хороша штучна шуба вартує як натуральна. Усі решта, що я бачила- витримують одну зиму і вигляд гублять. Китайські- то на кілька раз і видно, що шуба з "чебурашки"
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  8. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

  9. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Я колись штучну мала, всеодно потрохи зношується. Перші кілька років мене питали чи то норка ))). Ходила в ній я дуже довго. Років сім, напевно, а може і довше, практично день в день. Мала до п'ят, то таки трохи важка була.
    А зараз найбільше люблю пуховики ))) натуральноі шубки не хочу, штучну купила б, якби щось дійсно вартісне підвернулося, але мені не попадалося, правда я цільово і не шукала.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    А де ви такі бачили? Поміж натуральних питати? Бо я ще жодної нормальної не бачила. Хіба в неті.
     
  11. Arika

    Arika Well-Known Member

    Хто цього року купляв дублянки або цікавився цінами? Які зараз ціни? Зоорінтуйте хоч від і до? Бо навіть уявлення немаю про ціну.... Крім Південного, може ще якісь "точки" є?
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    У Львові не бачила. Але ідею зі штучними відкинула- люблб натуральне,тому навіть найкращу штучну шубу на жінці одразу бачу. Якби я була веганом, то тоді би шукала штучне. А оскільки я м ясоід, то переходити на штучне заради " шкода тваринок" не бачу сенсу. Тут або узагалі відмовлятися від усього тваринного, або не морочити голову самій собі:). Особливо з урахуванням вартості хорошоі штучноі шуби.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Mijmi

    Mijmi New Member

    Я купляла натуральну шубку на південному і не пожаліла якість хороша. Цього року також купляли шубку мамі знайшли другий магазин теж гарний вибір але згодом побачили невеличкий брак але зним можна змиритись якщо попасти на власницю то можна отримати хорошу знижку.
     
  14. Smurfyk

    Smurfyk Well-Known Member

    А ми на власницю не потрапили, але нам так хотіли втюхати шубку мого дуже маленького розміру, що нам теж дали гарну знижку. Купували теж на південному
     
  15. Galyna Perun

    Galyna Perun New Member

    Дівчата, розумію, що не зовсім в тему, але може хтось підкаже або направить у відповідну гілку.
    Не взяли мою дублянку у хімчистку, оскільки вона бордова і клеєна :sad: ось думаю, як почистити її в домашніх умовах?
     
  16. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Скажу, що дуже жалію, що купила. Спершу ніби нічого не помітила. Але коли знову одягнула свій пуховик, то ніби гора з плечей. Тобто тінсулейт дуже важкий. Мені не комфортно в ньому.
     
  17. Arika

    Arika Well-Known Member

    Дівчата, а що скажете за шубку з нутрії? Купила собі таку, ціна дуже хороша, з вигляду сподобалася.....але шубок раніше ніколи не мала. Як по носінні такі?
     
  18. dyzain

    dyzain Well-Known Member

    Я маю нутрію. Дуже тепла, а я змерзлюх ще той. На вологу погоду не пробувала, але пишуть, що нутрія не боїться навіть дощу, бо з неї все стече. З мінусів, то трохи жорстке і тверде хутро.
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ну а для мене є різниця у вбивстві тих тварин, які ми їмо щоденно, і тих, які люди вбивають заради "пантів".
    без мяса неможливо повноцінно жити(хоч зараз вегетаранці почнуть переконувати в протилежному), без шуби з норки - цілком:girl_yes2:
    первісні люди вбивали тварин щоб зїсти їхнє мясо, і вкритись їхньою теплою шубою, тепер вкриватись хутром нема потреби - стільки всього теплого понапридумували...
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Цілком погоджуюсь.
    Нікого ні в чому переконувати не збираюсь, але чи всі бажаючі шубку з норки знають, як її вбивають? Щоб зберегти хутро блискучим з норки живцем здирають шкіру і вона ще пару хвилин живе. Гляньте на ютюбі є відео , якщо вистачить сміливості таке подивитись (вагітним і особливо чутливим краще утриматись). Мені досі мороз по шкірі як згадаю вираз очей тих тваринок. І ті, хто носить таке хутро на собі, мають принаймні знати справжню його ціну. Ціну жорстоку і нічим не виправдану.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1