Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Уляночка, 14 Серпень 2010.

  1. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я сподіваюсь, що люди, котрі проти виробів із натуральних матеріалів ніколи не купують шкіряного взуття/одягу. А подивіться, як для цього вбивають молоде телятко, чи бачили, як вбивають коня? І не кажіть тільки, що це щось інакше, подвійні стандарти наше всьо в усьому.
    пи.си. як мені подобається оте вбрання(шубка це чи що) Хюрем, мабуть, соболина.


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  2. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    О, у Вас погляди змінились?

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Гарні там шубки, ціни різні, ну але і якість виробів (хутра) відрізняється. Минулого року чи позаминулого року заглядала собі за норковою шубкою. Переміряла багато, ціни різні, походження хутра так само. Норкові курточки були від 600 чи 700 дол. В тому магазині знайшла "ту єдину", графітового кольору, ідеальної довжини, не "стоячих" плечиків, легку, м*яку і теплу. То була любов з першого погляду. Ні на "кого" іншого й дивитись не хочу, всі мені не ті.. І ходить вона за мною вже рік з хвостом)) От тільки ціна її тоді була вже 80 тис.грн...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Таких натуральних веганів на всі 129)- вірю. Але це не означає, що я б із такою людиною не побалакала на тему, бо в світі дуууже багатьма аспектами спекулюють.
     
  6. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    ага, і то змінились зовсім недавно:girl_yes2: і нічого смішного в тому нема, дівчата;)
    коли почитала трохи інформації на цю тему, а до того теж була в нєвєденьї. хоча сама ще не до кінця визначилась з тим питанням. але шуби точно зараз би не купила, не комфортно би мені в ній було психологічно.
     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. marianast

    marianast Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 27 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оті всі випадки дико живодьорські- це вийнятки, які , нажаль, бувають у всіх галузях.Відкидати це не можна, як і факт штучного вирощування тварин для різного роду потреб людей. За таке треба карати сильно і навіть жорстоко.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Mashulia

    Mashulia Well-Known Member

    А я не люблю хутра - не комфортно мені і все. Шубу вдягаю 2-3 рази в рік, а решту часу бігаю в пуховичку. Крім того, може то не всі шуби, а виключно мої - але постійно линяють, залишають на сидінні в авто хутро.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Ви знаєте, люди розвиваються, "ростуть", і погляди на багато речей міняються
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Arika

    Arika Well-Known Member

    Ага, таке відчуття, що по шиї трохи "покусує", але з шаликом Ок. Мені також говорили і читала. що на вологу погоду підходить, бо то ж водна тварина )))))))) Якраз сьогодні вдягала, попала на дощ, але навіть не помітно було!!!!!!
    А Ви цього року купляли? чи раніше?
     
  13. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

     
  14. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    А більшість тварин так і вирощують, на спеціальних тваринницьких фермах (норкові звіроферми), потім з них шкірки здирають. В одних джерелах кажуть що перед здирання шкіри їх вбивають вже, в інших, що цей етап виробники пропускають, здираючи шкіру живої тварини.
    В ідеалі (якщо так можна сказати) має так бути:
    Не хочеться в таке вірити, але в погоні за грішми і байдужістю все можливо.
    А ось що залишається після отримання шкірок.
    Мені свиней , курей, якось не так страшно шкода, якщо чесно, аніж тих звірят, яякі завинили лише тим що мають хутро. Добре що прогресивний світ масово переходить на якісні темлі аналоги, благо технології пішли вперед. Та й виглядають часто ті шуби якось застаріло, чи що, як пережиток. Аще ті брелки з хутра, то взагалі як чучела, і користі з них ніякої (сорі, як комусь це подобається).
    [​IMG]
    Ось як знімають по технології шкірки з шинлил
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2016
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ага, свиню не шкода, бо вона ж свиня)))) і чоботи файні моцні, а норочку шкода, бо вона просто няшечка і оцтойні ті шуби. Ой, г монізм(

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Смішно Смішно x 1
  16. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Може комусь і свиню шкода, і корову, і т.д. Та сприймається трохи по різному забій свині, курки, корови(на м"ясо чи шкіру), і таке масове вбивство пушних звірів. Але тут палка з двома кінцями - кролятина наприклад дієтичне м"ясо, дітям його радять, але і кролики такі милі є. Словом, це все неоднозначно. Але я за максимально гуманне відношення до тварин, і ясно що повністю відмовитись від всього тваринного (в їжі, одязі) нереально. Ще от коли овець стрижуть, чи скубають пух лебяжий, то якось ще не так звірськи як ті здирання шкірок з пушних звірів, і ті від такого живі лишаються.
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 2
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Припиняю обговорення, бо "трошки вагітна" не буває.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  18. marianast

    marianast Well-Known Member


    І по темі. Мої пошуки штучного хутра закінчились висновком, що краще брати штучне хутро яке не косить під натуральне. Шукати серед дорожчого сегменту. Пишуть практичне, легеньке, тепленьке. Є справді красиві і дуже модні варіанти. Але не у Львові, тому я шукаю зимове пальто)
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    а чому обов язково "заради понтів"? Натуральне хутро, як і натуральна шкіра в будь-якому випадку є теплішими від штучних "екошкір" ( які,до речі ,не можна носити на морозі, оскільки це порушує правила експлуатації і веде до втрати функціональності). І чим вирощування кролика чи нутрій для гастрономічних потреб є іншим? Тобто виростити і убити кролика чи нутрію- це нормально, а от з їх хутра виріб пошити- уже ні. Але це таке- кому що.
    Міфи про незамінність певних амінокислот розвіяні. Просто з м яса їх отримати простіше.Навіть та ж метіонінова кислота, яку довго вважали як найважче доступною без мяса, зараз для веганів рекомендована з певних видів злаків ( в тому ж кунжуті, наприклад її достатньо). Просто раціон веганів має бути досить широким, щоб отримувати усе потрібне. М ясоїдам у цьому плані простіше. Але без м яса жити можливо спокійно. Знаю людей, які вже по 20 років не те, що вегетаріанці, а вегани. І ніц їм не є. І навіть при вагітності не відступали від своїх принципів . І їх діти ростут здоровими і практично ніколи не хворіють. Це філософія життя людей. Живуть повноцінно, виглядають прекрасно, на здоров я не жаліються. Хоч в їх раціоні дуже багато років немає не те, що м яса, а і будь-чого молочного , риби, яєць. Виключно рослинна їжа.
    а як курей вбивають? Але ж беруть люди на домашні бульончики. І фермери возять пачками.А як свиней чи телят забивають? Їм теж ніхто присипляючого уколу не робить , щоб полегшити страждання.Ну але ж йдуть на базар за мясцем. І ковбаску та сосиски беруть. А для цього- спеціально вирощують тварин прям ті ж великі мясопереробні підприємства. І точно так само жорстоко убивають. А щоб отримати певний вид м яса, тих же тваринок ще при житті тримають на спеціальному режимі, який йде в розріз із принципами вільного і нормального існування тварини.Їх ще при житті фактично мучать тоді.
    Для мене зрозумілим є принципи вегетаріанства і відмови від усього тваринного, але не зрозумілі сльози над кроликом для шуби, коли того ж кролика одночасно панянка на плиті тушкує.Тобто тут "або-або".
    нутрія не боїться. Можете сміливо носити хоч у туман,хоч у зливу. Перевірено не на одному виробі і не перший рік. Для нашого клімату- саме те. Але так- остьовий ворс колючий. Якщо комір оброблений іншим м яким хутром- цього не буде відчутно. також менш відчутно на звичайній, нестриженій нутрії ( у стриженій нутрії, хоч вона виглядає цікавіше і подібна на норочку, буде більш колотися).
     
    Останнє редагування: 31 Грудень 2016
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  20. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    ну в принципі людина пристосовується до різного, якщо раціон продуманий то це завжди класно
    я взагалі дуже підтримую такі способи життя, хіба що незгідна коли кажуть що це еталон
    ну тому що людина не є травоїдна апріорі. так, може бути для конкретної людини мясо злом, але не для всіх
    існує позиція, в якій залежить від інтелекту тварини.. також ціль, для їжі це одне, для естетики вже інше.. хутро тут питання неоднозначне, а от вбивство заради слонових кісток? можна ж обійтись впринципі
    маємо християнський світогляд, тварини дозволені в їжу і для потреб людини, не бач сенсу перебільшувати, що прям всі вегетеріанцями в екошкірах мають ходити

    є індивідуальні особливості, підвищена чутливість до питання тварин, тому і стають вегетеріанцями.. треба мати повагу до такого вибору,
    знаю одну таку особу з дитинства і це не привернення уваги до себе, там відмова була десь з 4-5 років, а реакції на полювання і подібне такі вразливі, ніби то люди, а не тварини
    комусь не в тому проблема, просто є огида до мяса.. знову ж таки взаємоповага має мати місце, між любителями мяса і їх противниками

    щодо самого вбивства, то якась теж є градація, "кошерне" чи швидкий забій... якщо тварина мучиться довго, бо вживу знімають хутро чи шкіру, ну то ненормально, треба вдосконалювати технології
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 2