Шубка,дублянка чи все ж пуховик?

Тема у розділі 'Дефіле', створена користувачем Уляночка, 14 Серпень 2010.

  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну а хтось вживу бачив як здійснюється промисловий забій тварин на хутро? (мене не цікавить відео в інтернеті, особиста присутність на тому підприємстві, я сама можу зварганити відео на будь-яку тему). Бачила промисловий забій кролів і нутрій, ніхто з них живцем шкіри не дере! Ну і на додачу, в мене в містечку багато людей тримають кроликів на м'ясо, а от шкурки здають заготівельникам.

    Я наприклад не любитель шуб в повсякденному житті (не в плані того що то понти, мені не зручно в шубі бігати кожного дня), але натуральна шуба значно тепліша ніж будь-який замінник (дуже дорогих штучних шуб не бачила, говорю лише про те, що в нас продається). Маю натуральну шубку невідомо якої звірюшки, зовсім не шкодую, -20 і я можу спокійно одіти шубу на тоненьке плаття і гуляти містом. Шуба в мене лише на великі морози або на свято, коли треба одіти щось нарядне і знаю що треба певний час провести на вулиці.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 3
  2. Moza

    Moza Member

    К-ка років тому мала конфлікт в магазині косметики в Польщі - дівчата- продавці зробили комплімент щодо шубки-мовляв, дуже гарна, як справжня. А візьми і скажи що і є справжня! Що я вислухала - а чи знаю я, як вбивають бідних тваринок і чи взагалі мені не соромно і т.п. Мені шкода тваринок, але я правда не розумію чому натуральну шкіру носити можна, а хутро ні.
     
  3. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    в мене є дві шубки, два пуховики і плащ. Найзручніше в пуховиках. А решта,це вже більш святкові варіанти)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. happy story

    happy story Well-Known Member

    маю шубку довгу і коротеньку, дублянку.кожен день ходжу в дублянці, вона не довга ,зручна, тепла. колись мала пуховик, тепер на заміну купила собі курточку на синтепоні різниці впринципі не бачу. В курточці ходжу лише пізно восени або при плюсі надворі, а так на мороз лише в дублянці. А шубка в мене святковий варіант.
     
  5. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Я теж колись про таке не задумувалася. Тепер 2 роки як погляди змінені, одяг без хутра.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Online

    Online Well-Known Member

    Я, чесно кажучи, в шоці. Власник магазину, видно, не пояснив продавцям, що працюючи в сфері обслуговування, свої уподобання і погляди треба лишити вдома для чоловіка і подружок. А не тягти на роботу і тикати ними в клієнта. Бо можна легко лишитися без роботи і ще зависнути роботодавцеві збитки за репутацію. Цікаво, вони до полячок теж так пискують чи тільки за рахунок наших самостверджуються?
    По сабжу. Зараз на зиму маю кілька пуховиків та пальто до ділового стилю і на вихід. Шуби і дублянки колись мала, наразі ні. Натуральні дублянки, мені здається зараз не модні, а екошкіра, чи простигосподи "екохутро" - це не моє. Шуби на інших сприймаю спокійно. В Мюнхені, Римі їх до речі теж бачила. Не на російських емігрантах, а на цілком місцевих тьотях. Просто там це дорога і якоюсь мірою статусна річ. Тому ніхто не ходить в них на роботу, не сидить в старбаксі і не їздить в метро. Це одяг до святкової сукні, підборів і дорогої ювелірки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  7. Moza

    Moza Member

    Цікаво, вони до полячок теж так пискують чи тільки за рахунок наших самостверджуються?
    По сабжу. Зараз на зиму маю кілька пуховиків та пальто до ділового стилю і на вихід. Шуби і дублянки колись мала, наразі ні. Натуральні дублянки, мені здається зараз не модні, а екошкіра, чи простигосподи "екохутро" - це не моє. Шуби на інших сприймаю спокійно. В Мюнхені, Римі їх до речі теж бачила. Не на російських емігрантах, а на цілком місцевих тьотях. Просто там це дорога і якоюсь мірою статусна річ. Тому ніхто не ходить в них на роботу, не сидить в старбаксі і не їздить в метро. Це одяг до святкової сукні, підборів і дорогої ювелірки.[/QUOTE]. Повністю згідна, і в Німеччині і в Нідерландах бачила жінок в хутрі, але там дійсно як Ви написали - статусна річ.В них в хутрі, як правило, бачила жіночок за 50-ть, досить заможніх жіночок.
     
  8. magic

    magic Well-Known Member

    Оживлю темку, бо сезон таки наближається))) Шукаю я на цю зиму собі нового пуховика і сподобалася модель пуховика з еко-пухом.. З ним ніколи ще справу не мала.. не знаю чи буде тепло зимою.. Може хтось вже мав такий??..
     
  9. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Дівчата, здайте точки (бажано з адресами) де можна купити хорошу шубу у Львові? Ну і так щоб вибір був.
     
  10. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Дівчата а хто може має шубку з еко-хутра. Бачу зараз вони стають популярні. А як на вигляд, і як носяться. ? Дивилась на чорні коротенькі під норку, виглядають досить гарно.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    У мене була власне півшубка під норку. Більше не хочу. Насправді гарно вона виглядає лиш 1 сезон, та і ,по правді,навіть з утеплювачем на сильніші морози не дуже. З натуральною шубою ні по вигляду,ні по функціональності не зрівняється жодне штучне хутро
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Ну по вигляду це точно.
    Я хотіла коротку "автоледі" ,так не на кожен день, і незнаю чи є сенс.
    Бо довгу маю натуральну з нутрії то дуже задоволена.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
  13. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Дівчата, потребою поради, як така куртка на зиму? До якої мінусової температури її можна одягати, тобто чи піде на сильний мороз? Чи не продуває котон?
    Дякую
    3072кор-prod-501x669-3a77.jpg
     
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну по одній картинці багато не скажеш. Виглядає як парка, максимум -5, при тому що підділи щось тепле під низ
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. jylanda

    jylanda занууууда

    Бавовну буде продувати трохи, ну і врахуйте, що така тканина не факт, що буде добра на дощ і мокрий сніг, тому як запасний варіант (2, 3 куртка на початок зими) і то думаю до -5 максимум.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Online

    Online Well-Known Member

    Котонова куртка хіба як демі. Або на "італійську" зиму. Не думаю, що навіть при -5 буде комфортно. А всередині там що?
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Sonechcko

    Sonechcko Well-Known Member

    Це парка, котонова зверху. В середині синтепон, підкладка віскоза.
    Дуже дякую, дівчата за відгуки. Ніколи нічого схожого не мала. Шукаю щось на зиму тепле і зручне. Приглянувся мені цей варіант, але якщо ви кажете , що вона буде до -5,то мені таке не підходить.
     
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Якщо підходить спортивний стиль, гляньте Коламбію. Чоловік зимову з Omni-heat носить з середини осені до середини весни. При чому нічого грубшого за сорочку чи футболку під неї не одягає. В гардеробі жодного светра нема. Я минулого року собі демісезонну куртку від Коламбії взяла. То зимову вдягала хіба в січні, коли трохи мороз сильніший був. Ці куртки тонкі, легкі і теплі. Після них мені в звичайних пухових чи на синтепоні дуже не зручно. Надто грубі для мене стали, відчуваю себе в них капустиною:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    дівчата розкажіть шось хто знає про пуховикина пуху, еко-пуху, синтепоні і холофайбері.
    Я нарешті вирішила собі дозволити пуховичок на зиму, два тижні тому сходили південний, а там продавці кажуть - вже пух натуральний не возимо, він дорогий і не ходовий. В пальті на синтепоні я проходила років 6, вже мені набридло, та і важко, бо дитя ще часом проситься на руки, то взагалі капець. Так я і не вирішила що ж його купувати.

    мене чоловік теж накручує на це, бо власне купив собі той омні-хіт і куртку і штани. Мені воно все ж більш спортивно стилю на вигляд, а я хочу шось більш універсальне по стилю (чи то збитися з того і купити окремо ше шось парадне?). Але затягнув щоб поміряти - таки та - воно мега зручне і не об'ємне. А де ви купували - в нас чи є якісь дешевші шляхи?
     
  20. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Купувала в нас, але не в сезон, по знижкам. Купувала в магазині на проспекті Шевченка. Там і сину, і чоловіку брали куртки.
     
    • Подобається Подобається x 1