Шукаю Дівчину для брата !!! Help!!!

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем Blondaa, 23 Січень 2019.

  1. Blondaa

    Blondaa Active Member

    @NataliaFed то точно проблема, най біжиться за айфоном, якшо нє, ми йому свої віддамо:girl_crazy:
     
  2. flame

    flame невгамовний експериментатор

    нє, то вже моветон. Тре брати Ноут9.
    Пи.Си. пункт 3 в анкеті.:girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ото людина шарить, що треба в гадалки-айтішника питати :)
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  4. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Мені навпаки здається, що краще організувати зустріч в кафе. І вони зможуть ближче познайомитись, поговорити, зовнішність, це ж не першочерговий критерій у виборі! А якщо один одному не сподобаються, то вип'ють кави і розійдуться.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та нормально все. Часом треба десь порозважатись. Серйозні теми шкода засмічувати, а тут розважайтесь, дівочки, і ти швагре @SaraGold
     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. jylanda

    jylanda занууууда


    В мене підлоги немиті, а я дурне роздумую тут, що шукає в темці про знайомства ворожбит-програміст в 7 коліні.
     
    Останнє редагування: 26 Січень 2019
    • Смішно Смішно x 13
  7. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    В мене цемент сохне, тре шпаклювати, в я тут вичитую.
    По темі , я б себе засватала, але хто мене з чотирма дітьми і чоловіком візьме:girl_crazy:. Хіба старшу видати заміж, але я ще внуків не хочу:girl_blum:. Подружок теж незаміжніх не маю. І що я тут роблю:girl_haha:
    Хіба як тут пророкують майбутнє, то запитаю чи ще довго той ремонт я буду робити:help:
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 1
  8. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    Поки кулі в морозилці, карти в пралці, а яйця в духовці- ніхто Вам точно не скаже коли ремонт закінчиться:read:
     
    • Смішно Смішно x 9
  9. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А в мене шось зранку око трохи напухло, то я вже думаю, чи то ячмінь, чи Сара шось зробила?))
    @Blondaa , вам ще ПП не засипали пропозиціями? От дівчата своїх подруг рекламують, можна вже вибирати.;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  10. Blondaa

    Blondaa Active Member

  11. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Дівчата, я так ржала, що сплячу дитину розбудила. Вона довго на мене дивилась, а потім почала цілувати... думала, що я плачу з горя а не від сміху. Я так давно не сміялась. Дякую!
    І до слова, маю брата 32 роки, хата, машина, айфон, красень, ростом правда не вдався, але трохи неадекват. Нікому не треба?
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 5
    • мімімі мімімі x 1
  12. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Rodionochka, може запропонувати його кандидатуру на "Холостяка"?) А то там тільки один львів'янин був, і то не сильно) А то буде свій , майже посиденьківський;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Це було б дуже дивно). То не його, він не підписався б на таке. Але має друга, ще більшого неадеквата). Ото б було б шоу. Вже бачу))). Просто їздила з ними пару разів в подорожі. Знаю потенціал).
    А взагалі це дуже сумно. Бо все в нього в принципі є для міцних стосунків. Він вже до них доріс. Але от зустріти «свою» людину не може. Такі всякі тимчасові не рахуються. Сам каже, що то не для життя. Хоче цікаву людину, з почуттям гумору, такту). І картинка щоб гарна. І характер щоб мій))). Щоб могла і копняка коли треба дати), і коня зупинити). І я бачу, що з роками оті вимоги до зовнішності стираються, з’являються вимоги до життєвої позиції, до відношення до життя в цілому. Матеріального йому не треба в дівчині. Може собі це дозволити, хоча то для нього ніколи не було важливо. Але чомусь такої дівчини досі нема. Мені, як сестрі, то трохи болить. Бо хочу мати щасливого брата.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, починається, мені не треба, але, якщо пошукати по знайомим, можливо. Але чи вартує? Ну але нам тут, поговорити, однозначно вартує) і треба.
     
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Якби він знав, ЩО я тут пишу), то по голові б не погладив. Його вже дістали оті розмови «коли...?». І я його чудово розумію. Але, якщо чесно, не хочу пхатись. Воно мені треба)? Ніц йому не бракує, то навіщо йому моя допомога?
     
    • Смішно Смішно x 1
  16. VikiTiki

    VikiTiki Well-Known Member

    Та шо ви вцепились у своїх братиків?)))
    Знайдуть вони свої долі! Мій чоловік одружився у 36 І добре, що довго чекав, бо я раніше дуже зайнята для сімейного життя була)
    Так само і вони, чекають на свою Єдину, поки вона дозріє для шлюбу
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    Останнє редагування: 28 Січень 2019
    • Смішно Смішно x 3
  18. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Оце випала трохи з життя, а мене сватають, виявляється:)))
    Ну всьо, сушіть весла - я відпадаю по пункту "стройність":)))
    Я не у всі критерії вписуюся:girl_cray:
    @flame , який шанувальник, ти що? Хіба би ти його розсекретила і мені здала:))). Бо щось глухо, як в радянському танку, з тими шанувальниками:girl_haha::girl_blush2::girl_yes2:
    Ну-ну..А про мене що скажете? Де моя доленька мене чекає?:d23:
    А в чому неадекватність проявляється? Ну бо я теж трохи куку:)))
     
    • Смішно Смішно x 7
    • Подобається Подобається x 5
  19. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну просто за законами суспільства) якщо людина після 30 має хату, машину, айфон і не була одружена, то точно що трохи неадекватна). Я трохи перебільшую), але в кожного свої таргани. І в мого брата вони теж є, і в мене є, і в мого чоловіка).
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Ого, скільки я тут пропустила :girl_crazy: