Шукаю гастроентеролога

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем lilja, 18 Серпень 2009.

  1. Aminka24

    Aminka24 New Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Є лікар в медінституті, заходити через центральний вхід як до пологового відділення, зразу на право, в підвальчику, правда там завжди черги...
     
  2. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Дівчата, порадьте, будь ласка, доброго гастроентеролога, бо в темі щось глухо...
    Потрібно доволі терміново.
     
  3. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Цікавить де, окрім Орлика можна знайти Заставну (для дорослого)? чи вона ще працює в Краплях Роси?? може хтось нещодавно звертався до неї?
     
  4. tages

    tages New Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Порадьте і мені гастроентеролога. Можна і дорогого, а можна якщо знаєте когось і в Києві. Лікуюсь з дитинства безуспішно готовий платити грн. за лікування
     
  5. TatianaLukianova

    TatianaLukianova New Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Добрий вечір! Хочу поділитися своєю проблемою. У мого хлопця проблеми з шлунково-кишковим трактом. Вони почалися ще в 2009 році. Які тільки діагнози йому не ставили: ерозивний гастродуоденіт, коліт, гастроптоз, ентерептоз. Хвороба супроводжується хронічною діареєю, постійно худне. Можливо хтось знає гарних лікарів, або де можна пройти якісне обстеження, не лише у Львові а й в Україні та за кордоном. Дякую!
     
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Хороші досвічені лікарі є в діагностичному центрі на Пекарській, там можна офіційно платно записатись на прийом до лікаря і на місці зробити обстреження (УЗД, зондування).
     
  7. Marianka

    Marianka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Маю теж купу проблем з шлунково-кишковим трактом, можу порадити Подольську Зоряну Іванівну, яка приймає в кл.Святої Параскеви, толкова, розумна лікарка, зайвого нічого не виписує. Записуватися потрібно зазделегіть, черги до неї постійно.

    На рахунок Заставної, нажаль зараз незнаю де вона приймає крім Орлика, оскільки Краплі Роси вже немає. Заставна, ще працювала в Зеленій аптеці (вул. Руська, 20) по суботах, можете підійти запитати, бо незнаю чи ще там працює.
     
  8. Tulipflower

    Tulipflower New Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Я мала проблеми також, але, на щастя не такі серйозні. Мені дуже допомогла лікар Бойко, яка приймає в поліклініці по вул. Фредра. Не знаю чи знадобиться Вам, але ділюся своїм досвідом.
     
  9. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Прошу про контакт до Заставної, або іншого хорошого гастроентеролога, для дитини. Можна в ПП. Дуже потрібно. Дякую.
     
  10. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Хто знає, чи Заставна Любов Володимирівна приймає також і дорослих? Дуже потрібна інформація.
     
  11. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    там не лікують, а тільки ставлять діагноз
    в медінституті є Потасевич(вроді якось так :)) дуже толкова
     
  12. Kolomyianka

    Kolomyianka New Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    Будь ласка, напишіть конкатки пані Заставної або іншого лікаря. Дуже треба рятуватись!
     
  13. Serceedka

    Serceedka Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю гастроентеролога

    При здачі крові на біохмію в аналізі виявили вищий норми білірубін (24) потрібна консультація хорошого гастроентиролога, з обстеженням і подальшим лікуванням. Порадьте будь-ласка когось провіреного. Знаю що є Міський гастроентерологічний центр 5-ї комунальної міської клінічної лікарні (Чупринки), але і там нікого не знаю.
    Наперед вдячна.
     
  14. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    це син знатного уролога? чи радили б його? можна контакти і детальніше про нього
    --- дописи об"єднано, 3 Лютий 2015 ---

    • Порадьте до кого звернутися і що робити, щоб виявити причину, чоловік колись мав язву, зараз мало що може зїсти, болить ніби підшлунка, болить сильно і часто.
    Буду дуже вдячна за кнтпкти перевірених лікарів і всю і-цію
     
    Останнє редагування: 3 Лютий 2015
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Зробили УЗД, ніби підшлункова в порядку, підозрюють виразку.

    Дали нам направлення ковтати зонд в діагностичний центр на Пекарській кабінет номер 221.
    Може хтось знає, хто там приймає, відгуки?
    Чи треба і скільки платити?
     
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    там є чоловік і жінка (донька зав. відділенням) на ваш вибір.
    не пам"ятаю прізвища.
    казали мені що обидва хороші.
    платили 100 грн.
    тільки не переплутайте кабінети, бо я мало не попала на зондування чогось другого :)))
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дякую!
    Про оплату скажуть чи самим давати?
    Вразі чогось не так, куди далі?
    Вони ж лише діагностують. Чи і коментують також?

    А чого? Якщо не таємниця?
     
  18. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Коли у вас є скерування, то чи потрібно платити і кому саме платити?! Ви ж будете реєструватися у реєстратурі і за ту роботу вони отримають від держави зарплату...

    Можуть ще вас скерувати до гастроентеролога (або й самі підійдіть). Там приймає (здається кабінет 41 чи 43) Уляна Євгенівна (прізвища не пам’ятаю).
     
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Та я не є великим прихильником пхати гроші лікарям, тому і випитую тут чи будуть говорити самі про оплату, чи платити, чи дякувати.
    За гастроентеролога дякую.
     
  20. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    чоловік запитав, вона сказала, але я була без направлення.
    ну, мені просто сказали, що все нормально, бо я була з сильними болями в шлунку.
    а взагалі, то лікар висновок робить і лікування призначає.
     
    Останнє редагування: 12 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 1