Шукаю книгу

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Adelaida, 21 Грудень 2009.

  1. alison

    alison New Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю книгу: Валерій Шевчук "Привид мертвого дому", видавництво "Пульсар" 2005 р.

    Друг зацікавив книгою, колись давно читав уривки в журналі "Однокласник" (здається). Тепер шукаємо разом.
    В інтернеті немаємо (на єдиному сайті, де вона була - закінчився наклад), на блошиних ринках також запитували, навіть у видавництво дзвонили... може хтось часом має і зможе дати почитати (або продасть). Чи можливо в електронному вигляді десь є.
    Дякую.
     
  2. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю електронну книгу будь-якого автора по Бізнес Французській мові, буду вдячна за будь-який матеріал.
     
  3. smilee

    smilee New Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю хорошу книгу для Тестувальника початківця. Буду вдячна за рекомендації.
     
  4. Пеппі

    Пеппі Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю книги Ірини Вільде.Можливо хтось зустрічав електронні варіати?
     
  5. Руда Лисиця

    Руда Лисиця Шопоголік :-)

    Відповідь: Шукаю книгу

    гуглите книжку Савин "Тестирование дот ком" и буде вам щастя.
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Шукаю книгу

    є на флібусті
     
  7. kharchenkoiryna

    kharchenkoiryna New Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    шукаю книжку Поступай как женщина, думай как мужчина Стив Харви
    візьму почитати, або якщо хтось знає де можна скачати аудіо книгу (електрона не підходить не люблю читати з комп"ютера) або куплю з 40 грн. пишіть в приват. Дякую всім хорошого вечора.
     
  8. Savchenko

    Savchenko Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю книгу Далекий Микола "По живу і мертву воду" куплю або візьму почитати, електронний варіант маю,але хотілось би паперовий)Буду вдячна за інформацію)
     
  9. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Шукаю книгу

    хочу прочитати про дружину Сталіна-Алілуєву. може є якісь романи,оповідання?
     
  10. Fenya

    Fenya New Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю роман Люби Клименко "Великий секс в Малих Підгуляївцях" , допоможіть знайти будь-ласка , питання життя та смерті! =) Хто може допомгти прошу написатои в ПП , дякую!
     
  11. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    може хтось позичить на тиждень підручник з філософії, автор Петрушевич
     
  12. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Куплю за невеликі гроші/шоколад або прийму в дар дитячу книжечку Михайла Стельмаха "Хатка в березовому лісі", в будь-якому стані. Ну дуже її хочу!!!
     
  13. Vinnikomachka

    Vinnikomachka Читаюча посиденька

    Відповідь: Шукаю книгу

    Допоможіть знайти (придбати) книжку, бо й Вінниці це просто нереально, письменник Василь Степанович Гей "Яворник", дід і баба мого чоловіка були переселені саме з Яворника хочемо дуже почитати, тому що уже нікого не залишилось вживих, допоможіть будь-ласка
     
  14. agatha

    agatha Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Видавництво "Надстир"я"
    вул. Лесі Українки, 7, м. Луцьк, 43025, Україна
    тел.: (032) 272-20-13
    e-mail: obldruk_vidav@ukr.net
    Це контакти видавництва "Надстир"я", що видало цю книгу. Сайту в них нема:girl_cray:
     
  15. AlinaCh

    AlinaCh New Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Я читала книгу Ольги Трифонової: Единственная. Жена Сталина. Це якраз про Алілуєву. Ще є дуже хороша книга "Кремлевские жены" Лариси Васильєвої. Там тежАлілуєва згадується. Мені ця остання книга більше сподобалась.
     
  16. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Шукаю книгу

    Порадьте, що можна почитати такого файного? Не філософсько-психологічне, швидше щось казкове, як-от про Гаррі Поттера чи Ерагона :)
    або просто таке, щоб затягувало, без крові-насильства і довгих роздумувань..?
     
  17. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Шукаю книгу

    Мені з такого плану книжок сподабалися "Хроніки Сіали" Пєхова. Там 3 томи, але мені читалися легко. Можливо і Вам підійде. :girl_yes:
     
  18. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Я би радила "Мандрівний замок Хаула" Діана Вінн Джонс (якщо ще не читали) - книга для підлітків, але створює дуже гарний казковий і романтичний настрій, цікаво й захопливо написана.
    Думаю, те, що треба :)
     
  19. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Шукаю книгу

    читала вже колись, файна річ :girl_yes2:

    закину, анотація подобається!
    дякую всім, хто відгукнувся тут і в карму!
     
  20. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Шукаю книгу

    спробуйте Роальда Дала "Матильду" чи "Чарлі і шоколадна фабрика"