Шукаю книгу

Тема у розділі 'Читальний зал', створена користувачем Adelaida, 21 Грудень 2009.

  1. Jupiter

    Jupiter Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Я теж ДУЖЕ раджу Матильду Роальда Дала. Це книжка, яку мусить прочитати кожен. :)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    може хто в тому напрямку працює або читав і може порадити хочу прочитаи про "юбандерівців", але таке хочу правдиве і взагалі історію таку правдиву від 1939 років?
     
  3. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Шукаю книгу

    simona, я читала Галини Гордасевич "Степан Бандера: людина і міф"
    досить цікаво написано
    купували в Літері
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. portik

    portik New Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Може хтось бачив у продажі серію дитячих книжок про Моллі Махлюй письменниці Моост Нелє, дитина прочитала першу частину, а продовження не можу знайти. Можу відкупити, якщо хтось має.
     
  5. zorkas

    zorkas Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю книгу Ірен Роздобудько "Гудзик" - її дуде важко знайти, а якщо є то швиденько розбирають. так говорять навіть самі продавці.
    а також Джон Грін "Виноваты звезды" і "В поисках Аляски"
    Можливо у когось є такі, я б відкупила, або знаєте де можна знайти.
     
    Останнє редагування: 4 Травень 2014
  6. OlesyaS

    OlesyaS New Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю таку книгу, але українською мовою, можливо хтось десь бачив? Підкажіть будь ласка:girl_wink:
     
  7. sonyk

    sonyk New Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    порадьте будь ласка книгу про те як правильно формувати, розприділяти сімейний бюджет! щось про фінанси,як ними правильно розпоряджатись, економити і т д
     
  8. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    вже довший час намагаюся знайти дитячу книгу Ґжеґож Касдепке «Детектив Ниточка». Може хтось має відпродати або позичити почитати.
     
  9. Ydochka

    Ydochka Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю в електронному варіанті книгу "Француженки не спят в одиночестве" і "50 відтінків сірого" може хтось має ссилки,скиньте будь ласка.
     
  10. sonnestrahl

    sonnestrahl New Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Якщо ще актуально, то ось тут http://kniz.ru/book13710.html можете скачати "Француженки не спят в одиночестве" у різних форматах.
     
  11. Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю журнал "Нова хата. Журнал для плекання домашньої культури" (або його скан). Видавався у Львові в 1925 - 1939 рр. Виглядає ось так: [​IMG]
     
  12. neidn

    neidn Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Привіт! Хто знає де можна знайти книгу "Французьке виховання" Памели Дракермен українською? Можливо хтось хоче продати свою ?
     
  13. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    бачила в книгарні Є раніше
     
  14. Panna Land

    Panna Land Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Де можна придбати книгу Стівена Сілбігера "МВА за 10 днів"?
     
  15. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Дівчатка, може хтось позичити для ознайомлення книгу "Енн з зелених дахів" на кілька днів: хочу почитати чи підійде ця серія видань для племінниці :). Буду дуже вдячна.
     
  16. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Шукаю книжку Крістіни Нестлінгер "Конрад, або дитина з бляшанки". А якщо ще й таке видання 1988 р., то взагалі було б супер)

    [​IMG]
     
  17. Gerbera

    Gerbera Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    Може хтось має і може позичити "50 відтінків свободи"? Прочитала дві частини, хочеться вже і останню, щоб поставити крапку. В електронному варіанті важко читати, купувати дорогувато, та й не хочу
     
  18. orange girl

    orange girl Well-Known Member

    Відповідь: Шукаю книгу

    маю, якщо Вам актуально, то можу дати почитати
     
  19. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Не знаю, де написати, але шукаю хороший англійський розмовник, щоб легкі вирази , з гарною транскрипцією, ...
     
  20. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    І мені може хто позичить, бо онлайн читати очі вилазять.