Шукаю подругу

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем president, 5 Листопад 2014.

  1. Ksunia

    Ksunia Member

    Вітаю в клубі людей без друзів "клуб брошенных друзей". Одні друзі виїжджають за кордон (країна в нас така весела) і хіба поскайпиться можна через інет. Інші просто відходять, бо народжуються діти або чоловіка чи дружину не влаштовують твої друзі, та найчастіше стають різні інтереси. А коли людина, в якийсь момент розуміє, що спілкуватися нема з ким , уже пізно. Тож спілкуймося.:girl_bye:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Aringe

    Aringe New Member

    І я шукаю подругу))) Бажано вагітну або з немовлям) Так сталось, що серед своїх подруг найшвидше вийшла заміж. Тому сиджу цілими днями вдома, поки чекаю на маля. Подруги всі допізна на роботах, то ж нема з ким погуляти... буду рада знайомству))
     
    • мімімі мімімі x 2
  3. Ksunia

    Ksunia Member

    Люба моя, я з радістю буду з вами спілкуватися особисто, але я так розумію нам потрібно відкрити "особиста переписка",бо весь сайт буде знати наші дані. Передмова, я живу в києві, є дитина 4 роки, а далі будь-ласка, вирішуйте самі.
     
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    О, класно, що є така темка.
    Я теж лишилась майже без подруг - хтось активно пакує сумки на виїзд в іншу країну, хтось вже там (миє, шурує, драє) хтось активно шукає роботу і місце під сонцем у нас і часу на зустрічі й розмови не залишається. Я не зі Львова.....просто шукаю приємну співрозмовницю для переписки, спілкування. Я молода мама, зараз в декретній відпустці, весь мій світ на даний час це дорогі синочок і чоловік, для них дуже стараюсь і роблю все щоб їм було добре й затишно. Часу на себе і свою реалізацію майже не лишається, але не розчаровуюсь, ще все попереду!)
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Нам не вистачає когось саме десь поряд- десь в р-ні Любінська- Виговського з малявкою до року...
     
  6. superdetka

    superdetka Well-Known Member

    Давайте знайомитись!!!:girl_bye:. В нас манюня 4міс., живемо на Любінській
     
  7. SupergirlNatali

    SupergirlNatali New Member

    Привіт! Хочу знайти хорошу подругу...зі Львова, ..пишіть мені у вк. Natalya Brynchak
     
  8. Isa

    Isa Well-Known Member

    Дівчата,а ніхто не ходить в Монтенссорі школу,пн і ср на 9:30,просто може хтось ще там є з форуму,а я і не знаю?)
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    @belmondo а може тут знайдеться для Вас компанія?
     
    • мімімі мімімі x 1
  10. Absolutemama

    Absolutemama New Member

    --- дописи об"єднано, 19 Лютий 2016 ---
    Школа що не зi Львова. Я теж шукаю подруг для особистого спiлкування
     
  11. Melian

    Melian Well-Known Member

    І я шукаю подругу для обговорень тем материнства й прогулок з малявками. Нашій 3 місяці, живемо на Сихові)

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  12. Ksunia

    Ksunia Member

    Добрий день, я сама з Києва і живу тут і буду рада спілкуванню. У мене останні 1,5 роки взагалі з подруг накого немає (найкраща подруга померла, а інші якось всі зникли. Я раніше іноді намагалась так сказати відновити старі зв'язки, та далі крім фраз "треба якось зустрітись" не йшло. Мабуть ми люди різних кіл чи виросли з юнацтва.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    і я молода мама) можемо з Вами здружитись)
     
  14. zkate

    zkate Well-Known Member

    @smilechyk ми з вами ще й в суміжній сфері працюємо я конструктор
    --- дописи об"єднано, 20 Лютий 2016 ---
    @Melian я з Сихова
     
  15. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    А хтось на Погулянці гуляє?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. maavka

    maavka Well-Known Member

    І я шукаю друзів в районі Грінченка. Так склалось що ми переїхали в Шевченківський район і всі друзі лишились в інших районах, мені до них далеко їхати. Недавно була в гостях у подруги, то маля там багато плакало( бо я не хожу по гостям і дитя боїться всіх, крім родичів, які до нас заходять (до них також поступово привикала дитинка)
    Мені би частіше бачитись з подругою, то дитинка би привикла, але в нас режим (як збивається з режиму то дитя погано спить) і засинає синок тільки в ліжку, в колясці не спить (в ерго він не хоче бути, а для слінгу заважкий).
    Одним словом я весь час дома, крім пронулянки з мацьопою, тому рада з кимось разом погуляти.


    Надіслано від мого HTCONE, використовуючи Tapatalk
     
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Ми живемо на Зеленій, але часто гуляємо на погулянці.
    Ви ще в пузику, так? :)
     
  18. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Так, нам на початку червня народжувати.
    Рада буду знайомству!
     
  19. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    А де саме на Зеленій?:) Ми там в свекрів буваємо.
    А на Погулянці гуляємо вдома, але з сторони Пасічної)
     
  20. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Біля Водоканалу, Пікасо.
    Ми на Погулянці з протилежної сторони - з сторони палацу Творчості.