Шукаю подругу

Тема у розділі 'Ти + Він', створена користувачем president, 5 Листопад 2014.

  1. Nastasya

    Nastasya Member



    Я теж не проти розвіяти мізки, Напиши у приват силку на інста, ФБ, вк ;)
    Про себе: одружена, маю дитину, 31 рік (тільки цццц, нікому про це )))))))). Живу поза Львовом, але майже щодня у Львові буваю. Пишіть хто бажає поспілкуватися ;)
     
  2. bubblegum

    bubblegum середньостатистична

    Плюмк!і я сюди:)
    Мені 29,є у мене донечка. я ще в декреті,тому брак спілкування і подруг замучив наніц((
    Дуууже люблю людей,готова підтримати будь-які теми,обожнюю мандрівки:)
    Може,є хто з Личаківського району?або й не звідсіля,залюбки полялякаю;)пишіть,погуляємо,покавуємо;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Nastasya

    Nastasya Member

    @bubblegum, привіт! Я за полялякати та покавувати!
     
  4. YuliaMaria

    YuliaMaria Member

    Я була б рада познайомитися з цікавими людьми, які б склали компанію для походу в театр, кіно, на якусь виставку чи просто на каву - поговорити про розумне, добре, вічне...
     
    Останнє редагування модератором: 11 Березень 2018
    Reason for edit: Контактувати через ПП!
    • Подобається Подобається x 5
  5. Vaan

    Vaan New Member

    Я не проти)))
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2018 ---
    Дівчатка привіт!!! Шукаю подружку у Львові!!)) вмираю від скукоти...((( Не проти піти на прогулянку, випити кави... Щоб переглянути, увійдіть або зареєструйтеся Пишіть у фейсбук !!! Буду дуже рада знайомству!!!)))
    --- дописи об"єднано, 25 Березень 2018 ---
    Привіт))) можемо якось зустрітися, сходити на каву!!
     
  6. ola holly

    ola holly New Member

    я б теж не проти знайти нових друзів. На жаль, зі старими знайомими не так часто вже спілкуємось, як хотілось би.
     
  7. Vaan

    Vaan New Member

    Привіт я Валя) ходім на каву!!
     
  8. Іланія

    Іланія Member

    Дівчата привіт! Дуже б хотіла розширити коло знайомств, знайти нових друзів, нові враження.:)

    Трохи про себе. Одружена, маю двох дітей, зараз не працюю. Люблю подорожі, довгі піші прогулянки, обожнюю читати (переважно фантастика, фентезі, психологія). Полюбляю під настрій порукодільнічати (гачкування, фріволіте, бісер). Фільми люблю веселі, але при цьому хоч із якимось змістом (знаю, то зараз рідкісне явище :)) і фантастику. До релігії ставлюсь дуже спокійно :) Прихильниця здорового способу життя, але без фанатизму :)

    Хотіла б знайти подруг для спільного проведення часу, наприклад посидіти в кафе, сходити на цікавий фільм і поділитись враженнями, поговорити на психологічні теми у позитивному ключі. Сходити на шопінг у ТЦ ;). Ну і просто повеселитись, дуже вже набридло виконувати лише роль мами і домогосподарки :).

    Кому цікаво пишіть, з радістю поспілкуюся тут, в скайпі чи десь за філіжанкою кави у затишному кафе :)
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  9. SvitlaLu

    SvitlaLu New Member

    я вже навіть не намагаюсь знайти подругу, мені здаться правду кажуть, що жіночої дружби не буває.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Poppet

    Poppet Member

    Можливо справа у тому, що у кожного знас є свої уявлення якою повинна бути подруга.
    В дорослому віці люди важче сходяться, менше довіряють і ще менш відверті одне з одним, на це все потрібен час і зусилля кожного.
    А ще люди так бояться бути нав'язливими, що видаються байдужими, усе довкола так і кричить "кому потрібно - зателефонує", забуваючи додати, що це один з найбільш вірних шляхів до самотності.
    І на останок спостереження, чим більша компанія незнайомців збирається щоб разом дружити, тим чужіші люди у ній.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 4
  11. ingenfoi

    ingenfoi New Member

    Вам лучше зарегистрироваться в социальных сетях для этого
     
    • Корисно Корисно x 1
  12. BohdanAtm

    BohdanAtm New Member

    І я шукаю))
     
  13. Coraline Jones

    Coraline Jones New Member

    Я б теж не проти знайти хорошу подругу, так вже трапилося в мене в житті, що поки подружки не повиходили заміж, то було з ким поспілкуватися, а тепер коли всі заміжні, то їм вже подружок не треба.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. fillette

    fillette Well-Known Member

    Може хтось живе, гуляє в районі вулиці Стрийської (дитяча планета). Шукаємо компанію для прогулянок. Мені 29 років, синочку 2,1.
     
  15. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Ми живемо, але я зараз ходжу на роботу, хіба на вихідних.
     
  16. Nataljusja

    Nataljusja New Member

    Привіт!
    можливо комусь потрібна подружка з якою можна було б і на балет, і на дискотеку, і у відпустку:girl_blush2:
    Мені 29 років, дітей не маю, але не проти дружити з мамочками))
    Родом не зі Львова, але живу та працюю у Львові.

     
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. YarynaOrestivna

    YarynaOrestivna New Member

    Давай йдемо на каву і побалакаємо !)
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2019 ---
    Пишіть ,хто шукає подружку в караоке , на дискотеку і просто на кавусю) У мене є діти ,але я вирвусь ) )))
    --- дописи об"єднано, 29 Травень 2019 ---
    Йдемо на каву )!
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Harmony

    Harmony Member

    Якщо є хтось з посиденьок в Кракові радо познайомлюся :girl_claping:
     
  19. maavka

    maavka Well-Known Member

    Дівчата, хто живе в районі Нового Львову, відпишіться. Недавно переїхала в цей район. Маю синочка, 4 роки, в садок буду давати з вересня. Тому гуляємо разом. Буду рада компанії.

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
  20. maavka

    maavka Well-Known Member

    Переїхали з чоловіком від батьків. Тепер живемо окремо. Але чоловік зараз у відрядженні, то ж спілкуюсь лише з дитиною:)
    Мені 24 роки. Поки не працюю, планую працювати, коли дитина буде ходити у садок. Люблю читати (але більше подобається читати нехудожні книги, про дит. виховання, саморозвиток, здоров'я та ін.), дивитися по вечорам фільми, слухати музику, гуляти на природі, в парку. Веду здоровий спосіб життя.
    Інтроверт.
    Люблю і активний відпочинок, походи та ін., але оскільки з дитиною, то поки нема такої можливості. Тому пропоную поки лише разом гуляти.
    Оскільки погода тепер гарна гуляємо 2 рази, зранку біля 11 до 14. І ввечері після 19. Гуляємо в парку Залізна вода, можемо ще в Стрийського парку гуляти або десь поблизу на майданчиках

    Sent from my SAMSUNG-SGH-I537 using Tapatalk
     
    Останнє редагування: 3 Червень 2019