Швейна машинка

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Oduvashka, 6 Травень 2011.

  1. terezka

    terezka котяка-вишивака

    моя знайома купила собі JANOME My Style 102, за 2300, там 15 видів швів, і шиє вона і шкіру, і шовк і має оверлочні строчки
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ну а я про що? І того достатньо. В попередньому дописі Ви ж писали що
    15 то далеко не 24. Ви ж самі собі протирічите :)
     
  3. terezka

    terezka котяка-вишивака

    перепрошую, але 18-24 то не велика кількість строчок, аж ніяк.
    --- дописи об"єднано, 20 Червень 2015 ---
    м-да, складно з вами. 15, 18, 24 то не багато строчок. я написала про оптимальну кількість.
     
  4. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Для мене 10-15 строчок то менше за "середній рівень" (вони і дешевші - коштують від 2 до 3 тис), а 18, 23, 25 то якраз середній (і коштують вони зачасту порядка 3,5-4 тис).
    От про що я кажу. У мене Janome 23 U (23 строчки) і то є досить багато. Я не використовую всього, але не відкидаю того що колись таки почну займатися шиттям серйозніше і використовуватиму її можливості на повну. А Казківниця написала що її мама шити одяг не почне точно, тому їй ті всі "прибамбаси" точно зайві.
    Чоловіковий брат купив моїй свекрусі супер-пупер дорогу машину, яка ще й вишиває і ще щось там. Вона тепер не знає як до неї підійти і не шиє взагалі + там ще купа інших нюансів з тою машинкою, продавати не хоче бо то "син подарив", але і не шиє. А просила моя свекруха так само найпростішу машинку на 4 строчки :) Іноді таки "лучшее враг хорошего".
     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    бо є машинка, наприклад Juki, у якій всього 5 швів. І вона мало що справді тягне і мало на що придатна.
     
  6. octavia

    octavia Well-Known Member

    Я також зараз вибираю машинку для себе. Зупинилась на Janome ... По ціні мені б підійшли дешевші , можливо мені і не буде потрібна така к-сть строчок , але ! По-перше хочу машину з горизонтальним човником , мені здається що він кращу натяжку нитки робить . не стукає не хитається як старого типу в Подолках. По друге хочу щоб більшість деталей в машині була металевою а в машинках за 2-3 тис вони пластикові. Тепер сиджу вибираю , по ціні і по функціях підходить Janome Jubilee 60507 але в неї пластикова середина бо важить 8,3 кг. Тому схиляюсь до Janome My Excel 18W або Janome 90A функції хороші вага 10,6 кг.
    Хочу купувати в інеті там на 500 грн дешевше ніж в реальних магазинах. Надіюсь розберусь сама як заправляти голку і налаштовувати.
    Дівчата а ви шиєте на своїх машинах трикотаж типу майок ? Треба купувати спеціальні лапки ?
     
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    бажано, але не обов"язково. хоча треба наловчитися трохи, щоб не розтягувало, особливо плечові ви.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Для трикотажу найкраще оверлок. А щоб плечеві шви не розтягувались дублюєм
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    я докупила верхній транспортир. Життя з трикотажом, шовком і дуже тонкими тканинами стало приємніше)))
    распошивалка, як на мене, але оверлок теж нічого)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Sankasan

    Sankasan Руда мама

    Дівчата, маю забаганку, хочу шити найпростіше, для себе, для дома, для дитини. Чоловік каже, що це не для мого характеру. Тому, щоб не викидати задарма гроші, я б хотіла взяти машинку напрокат десь на місяць я спробувати( колись шила, ще як в школі була....). Таке можливо? може хтось з власниць дасть покористуватись за певну суму?:d64:
     
  11. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    І я в цю тему))
    Для повного щастя і щоб полегшити чоловікову участь у виборі подарунка на ДР думаю що треба мені машинку. Значить практично шити вмію, багато шити не планую) потрібна машинка для чисто побутових цілей, десь так само як для мами Казківниці. По фінансам в 3 тисячі вкластись реально в щось таке варте уваги і надійне? Обирати кращє з вертикальним човником?
    ви щось обрали? поділіться пліз)
     
  12. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Обрала JANOME My Style 100, консультант на Франка 13 сказала, що там середина залізна, 12 основних строчок, горизонтальний човник, не знаю чому, але чиьаючи різні форуми зрозуміла, що такий краще ніж вертикальний. Єдине, що для тюлі консультант не радила, бо не має автоматичного натиску лапки. Коштує 2650 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. dudja

    dudja New Member

    Дівчата, поділіться досвідом, пліз.
    Хто купував машинку через інет, безпечно чи ні? Бо ціни на швейні машинки зросли мінімум вдвічі, от і переплачувати не хочеться.
     
  14. terezka

    terezka котяка-вишивака

    я купувала, все привезли вчасно, занесли додому - подивилась на комплектацію. потім догледіла що дали не ту гарантію, написала на е-мейл, на другий день привезли
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. octavia

    octavia Well-Known Member

    Я купувала через інет. Обходила наші реальні магазини на Франка ,Джерельній , Личаківській кожен консультант різні машини хвалить і пропонує своє. Полазила по форумам вирішила брати або JANOME 90A або JANOME My Excel 18W. Замовила ось тут передзвонили за 1 год , і почали відмовляти мене від JANOME 90A мотивуючи тим що в цій моделі 6-ми сегментна рейка транспортера ,котра не дозволить шити сучасні тонкі, трикотажні тканини . Розпитали про досвід ,для чого машинка і порадили дешевшу з вертикальним човником . Я заперлась що хочу виключно з горизонтальним човником ,пояснили що дешеві машинки з горизонтальним човником неякісні ,мають поганий механізм де вставляється човник ну і мало мають металічних вузлів.
    Запропонували Janome Decor Excel 5024 аргументували що має 7-ми сегментна рейка транспортера котра дозволяє шити різні сучасні тканини ,типу шовку органзи і тд, велика к-сть строчок (незнаю чи всі пригодяться) в тому числі імітація трикотажного шва. Машинка важка, має жорсткий чохол , мені важливо бо немаю постійного місця , має панельку- порадник. Пробувала шити грубий джинс , і тоненький нейлон . Недоліки машинки слабе світло підсвітки і відсутність кнопки програмування положення голки. Дуже добре коли голка залишається в верхньому положенні , коли закінчуєш шити і перемикаєш види шва.
    Тепер щодо магазину замовила в обід ,саме ця модель була в Києві а не в Харкові заплатила в 5 год вечора гроші , і на наступний день вже отримала машинку плюс не погані кравецькі ножиці,доставка безкоштовна. До цього часу шила на Подолці і Чайці , в останнє 15 років тому , розібралась з машинкою за дуже короткий час , інструкція доступна ніяких проблем !
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. terezka

    terezka котяка-вишивака

    у мене 5124, там та кнопка є.
    але я сама обирала що хочу, начитавшись ДП і наслухавшись порад рукодільниць з досвідом та сервісних майстрів
     
  17. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Потребую Ваших порад.
    Сама не шию, і ніц в тому не петраю.
    Хочемо вибрати швейку мамі на подарунок.
    Мама поняття в шитті має, колись і одяг собі (і нам:girl_dance:) шила, ну а всілякі дрібні ремонти одягу/звуження/розширення то взагалі на раз-два в неї виходять.
    На разі швейка їй потрібна швидше для дрібного шиття і ремонтів. Можливо, якщо буде натхнення, буде шити постільну білизну для сім"ї. Одяг ніби не планує.
    Бюджет дуже обмежений, тому такі моделі, як Ви описуєте на останніх сторінках, не зможемо придбати.
    А що скажете про таку:
     
  18. New look

    New look Well-Known Member

    @Kroshka Enot абсолютно нормальна машинка. Без викрутасів, для описаних потреб впевнена має вистачити.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  19. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я просто начиталась вже, що бувають з функцією оверлоку, петельки вміють самі робити, торочки обрізають. Функція заднього ходу, горизонтальний/вертикальний човник і ще купа всього. Я наче захмеліла від купи незрозумілих мені термінів і понять.
    Мені здається, що з того, що в ній нема, корисною могла б бути функція оверлоку і тих петельок.
    Це все? Хочу зробити мамі сюрприз, тому не хочеться її питати, бо вона тоді здогадається, що й до чого.
    Але і вгодити хочу.
    І в виділений на це ліміт коштів вписатися.:girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. terezka

    terezka котяка-вишивака

    якщо мама шила, то простіше і правильніше поділитись з нею задумкою і сходити з нею ж обрати.