Сімейні пологи - думка жінок (чи чоловік пішов би...)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем levandivka, 3 Грудень 2007.

?

Чи пішов би я на сімейні пологи?

  1. Так - це подія, в якій я повинен приймати участь.

    50 голосів
    58,8%
  2. Ні - це справа жіноча, де я нічим не допоможу.

    8 голосів
    9,4%
  3. Піду, тільки коли цього захоче моя дружина.

    17 голосів
    20,0%
  4. Не піду, бо морально не готовий до цього.

    10 голосів
    11,8%
  1. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Маю два приклади протилежних, коли кажуть що все гаразд і всі задоволені, проте жінка коли нема чоловіка каже що сексу немає, а чоловік коли жінки немає каже, що остання не шукає розуміння в сім"ї а йде до коліжанок...З одного боку, вроді і речі зовсім паралельні, а з другого є якісь недомолвкі, про які всі вперто мовчать... і в результаті якісь два паралельні життя подружжя... якось сумно за тим спостерігати, коли пам"ятаєш як було до того...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Тут Оксана права, то проблема не чоловіка на пологах, а взаєморозуміння і взаємодовіри в сім'ї. Такі речі все одно би десь вилізли - не на пологах, то на чомусь іншому.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    і вам збоку, звичайно ж, видніше, що у цьому винні пологи. А те, що самі подржжя протилежне кажуть , то нічо ?
     
  4. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Питання норми - штука відносна. Те, що є нормою для Шрека - для мене дикість, і навпаки.
    Просто, очевидно, сім'я побудована на инчих підвалинах. То не означає, що там немає перелічених мною речей, просто вони не є визначальними, і не закладалися в якості фундаменту подружжя. І те, що після спільних пологів виникли проблеми із взаєморозумінням і довірою - тому лише підтвердження.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Та хай буде не пологи, хай інші проблеми... правильно все кажете.
    А якщо й при пологах то ніхто того не визнає... і нічого що є море прикладів і свідчень жінок і чоловіків про вплив пологів і не тільки позитивних, проте ми настільки хочемо відстояти свою думку ВЛАСНУ, що готові просто закрити очі на негатив який ІСНУЄ! і від того що Ви скажите що Вам особисто добре, нічого не змінеться, бо прецинденти існують, різні люди є і не можна засуджувати за те що одні не хочуть іти на пологи і вважати їх слабкими...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Ksani

    Ksani Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Я нікого не засуджую.
    Я - проти того, щоб агресивно нав'язувати свою думку. Особливо, якщо це лише думка, а не власний досвід.
     
  7. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Є різні люди, і одна людина люблячи свою половину піде з нею на пологи, а друга буде говорити про те що "тепер він піклується за дітьми бо бачив як то є".. і про яке розуміння тут говорити, хто тут кого розуміє, про яку любов йдеться чорт забирай один егоїзм...
    Хочу сказати інше, сьогодні чоловік піде з тою жінкою на ті пологи і не скаже в голос про те що не хоче не можу ябо не готовий, бо його не зрозуміють... сьогодні модно разом народжувати... а чоловік просто може боятися крові... але йому ж не можна бо він чоловік (зовсім інше становище з жінкою, яка в силу своєї слабкості соже дозволити собі будь-яку слабкість)! І він піде!
    Від чого потім подавлений, але не скаже чому, бо він чоловік і має бути сильний! І проблем потім багато, але то не через пологи, то тому що в чоловіка проблеми в голові... я не говорю про всіх я говорю лишень про одне ПРО ВЛАСНИЙ ВИБІР ЧОЛОВІКА!
     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    То все-таки від людей залежить. Не лише від пари, але й від партнерів зокрема.
    Були у нас знайомі. Народжували разом. За ширмою в тому ж залі народжувала ще одна пара. Жінка матюкала чоловіка на чім світ стоїть, бо він їй таке зробив і вона йому до кінця життя не пробачить. Спермозавру такому. :D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Це при тому що ви в будь-якому випадку ПРОТИ присутності на ваших пологах не залежно від вибору чоловіка ? ;)
     
  10. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    та в мене закидон був. Стала боятися, що йому буде противно дивитись чи ще щось. І так це стало неможливим - мені робили кесареве.
     
  11. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    Так лишень думка, базована на досвіді отриманому лишень від перев"язки ран рідного дядька, якому робили операцію на плечах і рани були, що рука по долоню в рану заходила. Це не досвід коли ти не можеш собі пальця перемотати, бо вивертає коли кров виступає, коли простий кадр по телевізору може нагодини вивести тебе з рівноваги і не можеш з цим нічого зробити, тіло реагує замість тебе... але що ж тут говорити, напевно слабонєрвна, не могла керувати підсвідомістю... але то ж тільки я така і інша людина аж ніяк не зможе стати призливою, ні таке виключено, бо пологи природній процес, який і першокласник витримає...

    Додано через 1 хвилину
    Мої погляди збігаються з поглядами мого чоловіка. І я питала його про те чи він хоче.
     
  12. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    от вам ще одна думка чоловіка (мого) :)

    щойно:
    -твоя думка про сімейні пологи?
    -а що таке сімейні пологи?
    -це коли чоловік теж присутній на пологах
    -а... ясно... не хотілося б йти
    -а чому?
    думав-думав
    -а мало які гадості там можна побачити
     
  13. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    о то спитати любого пересічного і така відповідь. А ще кажуть що ніби то жінки нікому нічого не нав"язують.
     
  14. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    так і є :) бо добре знаю свого чоловіка і знаю, що можу його в чому завгодно переконати
    сиджу, думаю: а треба?
     
  15. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    У Канаді навіть коли кесареве можливо. :)
     
  16. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    :D
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    я про це

     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    А в 3-й ночі, якщо спитати - вупше пошле делеко... Нє? :)
    Пересічна відповідь до 9-місячної вагітності не канає: подія непересічна.
    Просто до пологів можна готуватися, я можна прийти, коли направлять з ЖК.
    Можна з чоловіком на курси ходити, а можна без нього...

    І залежить, згоден, не від "страхів крові" чи "гадостей". залежить від степені партнерства.
     
    • Подобається Подобається x 7
  19. Мія

    Мія Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    і скажіть чи він не правий? і при пологах все мальовничо гарно і захоплююче....
     
  20. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Сімейні пологи - думка чоловіків

    тобто ті хто народжували разом просто нав"язали це своєму чоловікові ? ;)